1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelinda
20. pro 2012

@irennn neklesej na mysli ja měla taky 3vajíčka ,2 z toho se dožili jen jednoho dne a 1 mi zaváděli jako 10buněčné, na zamrazeni taky nemám.sice nám to nevyšlo ale i tak byl bojovníček

malinka_02
20. pro 2012

@irennn my to meli podobne a nakonec bylo vajicek 6,vsechny se oplodnili a pak jedno nemrazilize pokulhavalo po PK..no ale bohuzel ani ivf ani 2kety nevysli ale to uz je nina pisnicka..
@mmirunda super ze kontrola sopadla dobre 😉

malinka_02
20. pro 2012

Holky dekuji,musim se nejak srovnat ale byla sem za dedou a vypada opravdu hrozne..normalne ho to zere zvenku i zevnitr.. ☹

malinka_02
20. pro 2012

@martina_81 ahoj,tak to je super,ja dneska na imunologii volala a rekli mi ze oan doktor uz zapsal vysledky z 21.11. Ale z 22. Jeste ne..no tak budeme dal cekat ,chtela sem zitra do caru aby mi dali vysledky a ja mohla eventuelne brat leky uz skrz vanoce.. Ale nic.. Endokrinologie tam chodim kvuli stitce. Manzel ma taky zvysene protilatky pry tak uvidime.. Tak doufejme ze leden bude nas!!

zuzullik1001
20. pro 2012

@irennn urcite nebud smutna dobre bude 🙂) mne lekar povedal ze ich budem mat tritak som bola tez nestastna a spm nechapala ze jak to a este mi povedal ze slabo som reagovala .. A nakoniec som mala 5 krasnych lekar sa sam vudoval ci som carovala cez vikend ze to necakal a potom po predlznej kultivaci mi zostali krasne 4 🙂)) dve vlozili a teraz cakam a dve dali zamrazit 🙂) a krasne blastocysty som mala 🙂) neboj neboj dobre bude 🙂

irennn
20. pro 2012

@zuzullik1001 moc vám holky děkuju za povzbuzení, je to fakt těžké....ale pomáháte mi. Děkuji...

zuzullik1001
20. pro 2012

@irennn nemaz zac 🙂) netrap sa iked viem jake to aj ja som sa trapila a hladala ktora kolko mala, a ci menej tak du kvalitnejsie a nebudes mat ohss aj mna to obyslo. Kedy mas opu?

irennn
20. pro 2012

@zuzullik1001 jedeme pozítří, v sobotu ráno v 9 mám být připravená na sále....

adriene
20. pro 2012

@harley26 Nadherny zazitek, ze? 😉 Mam z Tebe radost!! Predevsim Ti preji, aby to vse klapalo dal, jako doted 🙂 Mne se zatim dari dobre, musim to zaklepat. Vanoce se blizi, vse mame nachystane, ale kupodivu si to zatim moc neuvedomuji 🙂 A jak u vas?

harley26
21. pro 2012

@adriene jj, byl to fakt zázitek 🙂 krása! Moc děkuju za povzbuzování po celou dobu, fakt si mi pomáhala! A věřím, že pomáhat budeš. Tak ses dobra, ze mate vsechno nachystane. My se stehujeme do noveho bytu a je u nas tvz. katastrofa, jak predpovidali ten konec sveta, tak se sekli, on je jenom u nás 😀 fakt je to divocina, na stedry den chceme byt u v novem, takze je to docela shon. Navic ja teda zrovna velky pomocnik v tomhle stavu zrovna nejsem ... taze tak asi, ale aspon darky sem pokoupila 🙂)

saraha2
21. pro 2012

@irennn hlavu vzhůru!!ta,co byla se mnou to měla tak,že jí neoporučovali OPU..radili jí ukončit..,že když bude 1vajíčko,tak budou rádi..nakonec byly 3...já měla 8..oběma zavedli 2morulky..ona měla jedničkové,já jedno pomalejší..na zamražení jsem neměla nic..u nás se nepovedlo,oni před pár dny rodili....takže to na povzbuzení a hlavně se nevzdávat a věřit!!!!oni nedali na rady doktorů,říkali,že když už jsou tak daleko,tak i kdyby bylo jedno...a podívej,jak to dopadlo 😉

saraha2
21. pro 2012

já mám dnes kontrolu,tak doufám,že vše bude o.k. 😉

adriene
21. pro 2012

@harley26 Hlavne to neprehanej a nech se obskakovat, ted na to mas narok 😉 Jeden velky darek jsi uz pod stromecek nadelila, ten si ted chran 🙂 Je dobre, ze uz budete v novem, i kdyz je to ted zpocatku asi narocne... dovedu si zive predstavit 😀 Nicmene ty nadherne prvni Vanoce, jako tehotna... uvidis, jak budou nadherne 🙂

adriene
21. pro 2012

@saraha2 Drzim palecky na dnesni kontrolu 🙂 Pak se ozvi, jak pokracujete 😎
@irennn Vubec se nerozrusuj, ja take malo reagovala na stimulaci, to se obcas stava. Poprve je treba vzdy zacit na nizsich davkach, aby se to "neprepisklo"... je to spis ochrana Tveho zdravi. Mne nakonec odebrali 6 vajicek... 2 byla nezrala, ty hned vyradili a 4 oplodnili ICSI, z toho tondal zvladli 3. Jedno jsme zavedli a 2 zustaly na zamrazeni. A vyslo to na 200%. Takze hlavu vzhuru... neni tak dulezita kvantita, jako spis kvalita vajicek a dalsi jine okolnosti 🙂 Nekdo muze mit vajicek 20 a nakonec nic... uvidis, jak nakonec budes v cilove rovince uspesna 😉

adriene
21. pro 2012

@ramdy Mne doporucili v dobe snazeni jen kyselinu listovou, jako pripravu. Vhodne je k ni brat B komplex, pro lepsi vstrebavani. Ostatni se domnivam, ze je spis reklamni tah prodejcu/vyrobcu a neni to zas az tak stezejni 🙂

zelvik
21. pro 2012

@saraha2 Čekáme na dobré zprávy, tak se pak ohlaš 🙂

zelvik
21. pro 2012

AHoj holky, tak jsem smutná. Když mě předávali z CARu na mou gyndu, můj Dr. tam nebyl, že je dlouhodobě nemocný a tak na poradnu chodím k jinému. Bohužel - dozvěděla jsem se, že ten můj Dr. v pondělí zemřel ☹ Tak jsem z toho smutná. Byl to první doktor v životě, ke kterému jsem opravdu měla důvěru, přešla jsem k němu hned poté, co mi udělal laparku a všechno vevnitř spravil. I to těhu jsem u něj chtěla absolvovat, byl jediný, kdo pořádně věděl, v čem se mi kde hrabal a mohl mi říct, co by to mohlo/nemohlo třeba způsobit za komplikace.
Spousta lidí ho brala jako bručouna a někdy netaktního člověka. ALe já se setkala jen s profesionálním přístupem a možná trochu svérázným humorem - který mi ale rozhodně nevadil.
No nic, to jen jsem napsala, že jsem to musela vyventilovat - je mi to fakt líto.
Těhotenství tam nějak absolvuju, rodit stejně budu v místě bydliště, tak si tu pak holt najdu i nějakého gyndaře. Nemám důvod zůstávat ve stávajícím zařízení...

pawlla
21. pro 2012

Ahoj holky teda noc byla hrozna nejdriv jsem nemohla usnout desne me bolely boky asi panev nebo nevim a i zada me pekne zacala bolet, ale kdyz jsem konecne zabrala zdal se mi prisernej sen ze jsem prisla o miminko bylo to hrozne probudila jsem se cela zpocena. Ja bych uz chtela abych mohla rodit at uz je miminko doma v postylce

adriene
21. pro 2012

@zelvik @pawlla Tedy holky... obě takové zprávy a hned po ránu... ☹ tak tfuj tfuj tfuj trochu pozitivní energie a optimismu, ať ten splín brzy přejde 😉

pawlla
21. pro 2012

@adriene ja bych potrebova doma utz, jsem vcera cetla o nedosonejch detech no to jsem tomu zase dala bylo mi z toho moc smutno a pak takove sny uz bych nemela cist nic 😀

adriene
21. pro 2012

@pawlla No tak to je jasny, to mas ty sny z toho! Mas zakaz cist cokoliv negativniho... jen si radsi otevri nejakou cervenou knihovnu 😉

pawlla
21. pro 2012

@adriene to bude asi nejlepsi 🙂 ja jsem dostala takovej strach ze bych si sla nejradej lehnout do nemocnice, uz mi asi z toho lezeni doma hrabe

adriene
21. pro 2012

@pawlla 😀 uz drzis v ruce tu knizku?? 😀 😀

pawlla
21. pro 2012

@adriene zvolila jsem mirnejsi formu vzhledem k neustale bolesti hlavy uz asi tyden v kuse a pustila si peknej filmek 😉

zelvik
21. pro 2012

@pawlla Klíííd, teda já mám co říkat. Ultrazvuk bych chtěla doma taky. Ty ale máš ten angelsounds, ne? Pomáhá ti to?

adriene
21. pro 2012

@pawlla Hodna holka 🙂

pawlla
21. pro 2012

@zelvik ahojky ani nevis jaaaaak moc kdyz mam nejake obavy placnu to na brosko posloucham pul minutky a je to dobry driv dalo fusku to srdicko najit ted jak je mimi vetsi jde to raz dva muzi rict ze bez toho bych uz asi byla sediva. To s tom tvym dr je mi lito zrovna ldyz jsi nasla nekoho komu duverujes ja vim o cem mluvim mam s dr problwm porad a najit poradneho je fuska

malinka_02
21. pro 2012

@pawlla to nesmis cist takove veci!!
@saraha2 tak drzim palecky!!

pawlla
21. pro 2012

@malinka_02 no nesmim, jsem paranoidni jednou se bojim ze se narodi driv a pak zas ze budu prenaset pritom mala se narodila na den presne na termin ktery rekl dr, jako ten stres pri celem prodlanem ivf se neda srovnat se stresem ted a to jsem si myslela jak si oddechnu

pawlla
21. pro 2012

@saraha2 taky se prodavam k drzeni palecku a nezapon nam dat hned info 🙂