1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
22. pro 2012

@pawlla máš recht.. já už si taky říkala kdyby se nám furt nedařilo a manželovi to furt bylo tak volný jestli není lepí vyměnit chlapa 😠
@mia75 to je krásné, budete mít štastné vánoce a stihli ste to že budete už na vánoce doma 😉
@susanitademacho duchy na testu jsou svinstvo, já se radovala a byl to jen pregnyl, ted už bych netestovala dřív jak 10 den po ET předtím sem pořád měla duchy.. ☹ držím palce at tvuj není jen duch!
@janulkaa23 To je super, další co bude mít krásné vánoce 😉

malinka_02
22. pro 2012

@mmirunda všechno nejlepší !! 😉

mmirunda
22. pro 2012

@malinka_02 Děkuju ti kočko moc ♥♥♥

mmirunda
22. pro 2012

@mia75 Jéééé miminko. Moc moc moc ti gratuluju k uzlíčku štěstí a ať se Viktorce na světě líbí 😵

susanitademacho
22. pro 2012

@malinka_02 dnes večer to bude ale 13.tý den, po Pregnylu a test byl bílý už ve středu a od té doby zase duchové...☹ Navíc doktorka mi říkala, že i při dávce 10 tis. je v krvi tak týden....

susanitademacho
22. pro 2012

@susanitademacho pardon 14.tý den pro Pregnylu. Uvidím, co bude z toho krvácení, ale intimka na něj ráno nestačila, teď to vypadá, že se to uklidňuje... snad..., kéžby... je moc brzy na MS!!!!!!! kruci!!!☹

irennn
22. pro 2012

@sarah321 ahojky...mám to za sebou, bříško celkem hodně bolí...ale to se dá vydržet. Bohužel máme jen jedno vajíčko vhodné, ostatní byly malé....tak i tak jsme vsadili na PISCI a zítra uvidíme jestli se jim podařilo ho oplodnit nebo ne. Zítra mám narozeniny, vím že jedno je hrozně málo, ale i tak si strašně moc přeju, aby se to podařilo. Hrozně mě to mrzí....ale třeba i to jedno bude bojovníček.

zuzullik1001
22. pro 2012

@irennn drzim moc pesticky urcite bude bojovnicek 🙂))) uvidis to 🙂) sak jedno staci stastnemu koncu 🙂)

ivapo
22. pro 2012

@irennn držím palce!! taky jsem měla jen jednoho bojovnicka.. a je z toho bojovnice a z mesic jdeme na svět!!

zelvik
22. pro 2012

@mia75 Moc moc gratuluju a přeju moře štěstíčka a zdravíčka a těším se na fotku princezny. Ten císař byl plánovaný?

zelvik
22. pro 2012

@mmirunda ty dneska slavíš ty narozky viď? Tak přeju vše NEJ a hlavně zdravé miminko!!!!!

ivapo
22. pro 2012

@mmirunda všech o nejlepš k narozeninám!! hodne udravi , štěstí, lásky!! krásné zdrave mimi!!! 🙂 co více si prát!! 😉

danny38
22. pro 2012

@mia75 Velikááá gratulace, přeji vám holky hlavně hodně zdravíííí 😵

danny38
22. pro 2012

@mmirunda Miruš vše nej k Tvým dnešním narozeninám a hlavně hodně zdravíčka tobě i maličké v bříšku 😵

danny38
22. pro 2012

@irennn Držím strašně moc pěsti, bojovníček ať se drží 😵

sarah321
22. pro 2012

@irennn Určitě to zvládne, vsaďte na vše co se dá a uvidíš,že to vyjde. Člověk musí věřit do poslední chvíle.Bříško mě taky první den bolelo ale přešlo to, bude to dobrý odpočiň si je to přeci jen zákrok. Přeji ti krásné narozeniny a ať jeden z dárečků je dobrá zpráva🙂

mia75
22. pro 2012

Ďakujeme všetkým za priania a gratulacie. Aj keď som ešte po cisarovi cela ubolená a trapila sa s kojenim (bolí to a malá řve), všetky testy má Viki v poriadku, tak sme s hrdým tatkom šťastní 🙂
@zelvik Cisar bol plánovaný kvôli tým myómom a bolestiam - báli sme sa krvácania.

malinka_02
22. pro 2012

@susanitademacho no já jsem ho měla mnohem déle, ještě 12 tý den..
@irennn jasně že to bude bojovník a zvládne to!
@mmirunda jak si slavila? A copak si dostala? 😵

mmirunda
22. pro 2012

@danny38
@ivapo
@zelvik Holky moc děkuju 😵

mmirunda
22. pro 2012

@malinka_02 No teď odešla návštěva. Od Martina jsem dostala prstýnek z bílého zlata a od našich krásnou kytku a ruční vysavač.

unkarka
22. pro 2012

@mmirunda krásný narozeninyyyy

mmirunda
22. pro 2012

@unkarka děkujuuuuu ♥

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda pridavam se ke gratulacim a preji hodne zdravi a hlavne pohodu doma, ten nejvetsi darecek dostanes uz za par mesicu 🙂

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla Jééé děkuju kočko moc 🙂 No ten největší dárek, jak narozeninový tak vánoční máme v bříšku 😉

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda jo jo ty nase darecky v brisku neprekona nic 🙂 dneska jsem upne vyrizena zacali me bolet zada ale jak moc 😒

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla Tak já si to dneska užívám, celý den jsem nic moc nedělala, teď odešla návštěva a už jen funím a odpočívám, jsem přežraná 😀

pawlla
22. pro 2012

@mmirunda to ja nedelam nikdy nic moc pac nemuzu a uz mi to leze krkem 😀 nooo babicka dneska donesla cukrovi tak jsem taky prezrana 😀 jen jsem dneska zabalila darky a uz jsem ko 😀 😀

janulkaa23
22. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Přidávám se ke gratulacím 🙂

mmirunda
22. pro 2012

@janulkaa23 Děkuju Jani 😵

mmirunda
22. pro 2012

@pawlla Já už mám cukroví taky doma 😀 takže mlsání a obžérství musí začít, dneska jsem se vážila a zase jsem měla míň než jsem nahlásila v poradně, tak to musím dohnat 😀