1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
27. pro 2012

@adriene Jojo to naštve, tolik cukroví a určitě dobrýho, jenže po jednom kousku trpím jak kůň, tak si prostě raději nedám. Já taky nikdy neznala pálení žáhy, ale teď mě pálí denně ☹ Nevím co s tím cukrovím budu dělat. Asi ho narvu do mražáku ☹

adriene
27. pro 2012

@mmirunda A víš že jo? Šoupni to do mrazáku, tomu se nic nestane a po vyndání je pak stále dobré 😉 A zkoušela jsi Rennie... či něco jiného? To je teda blbý ☹

mmirunda
27. pro 2012

@adriene Jojo Rennie cumlám, ale pomůže na chvíli a je to zpět ☹ To si ještě do porodu asi užiju ☹. Jen s tím cukrovím nevím jestli můžu zamrazit všechno, i krémový ...

danny38
27. pro 2012

@mmirunda Mě docela na žáhu zabírá i studené mléko 🙂 Taky jsem teď o svátcích trpěla šíleně 😝

mmirunda
27. pro 2012

@danny38 Mě taky sem tam něco zabere, ale za chvíli je to zpátky ☹ Už se bojím cokoliv sníst ☹

danny38
27. pro 2012

@mmirunda Mě to přejde a stejně si nedám říct a cpu se znovu 😀 Ale když si dám to mléko večer a pak už nic nejím, tak se to krásně zklidní 🙂

mmirunda
27. pro 2012

@danny38 Tak mě to takhle nepomáhá ☹ Já si vycucám Rennie, hodinku mám klid a zase to začne ☹ takže já už většinou si nedám nic. Za chvíli půjdu to nádherné cukroví narvat do mražáku, aby mě to nepokoušelo ☹

zelvik
27. pro 2012

@adriene Ahojky, je nějak potřeba se na ten cukrový test objednat? Taky na něj chci jít do Podolí, tak jen jestli se mám hlásit předem.
Jinak o jídle mi nemluvte - já se přecpala 25. a od té doby pořádně nemůžu do sebe nic natlačit, takže uzobávám a nemám na nic chuť.
Navíc mě dneska bolí celý den podbřišek - jakoby píchání. Tak jsem z toho otrávená.
A taky už nemám co na sebe 🙂

mmirunda
27. pro 2012

@zelvik O podbříšku mi ani nemluv. Dneska mám celý den pocit jako by na ms ☹ až jsem měla strach. Ráno mě párkrát prohjela taková bolest, jakoby do mě někdo zespodu řezal, fuj. Naštěstí to přešlo :-/ Hele už cítíš pohyby nebo neco? Já pořád nic ☹

zelvik
27. pro 2012

@mmirunda Jééé, to je taky pech, tyhle radosti zrovna, když je tolik dobrot. Já teď snědla jablko, chystám se na grep. Jinak toho moc do sebe nedostanu.

mmirunda
27. pro 2012

@zelvik Já si dát grep, tak shořím ☹ Zatím jen vypozorovávám co mi vadí a přišla jsem na kyselé a ořechy ☹

zelvik
27. pro 2012

@mmirunda Že jo? Takový píchání až řezavý.po celý šířce podbřišku. Mně teda i nějak víc na pravý straně.
Pohyby pořád nic, jen bříško už se vyvalilo a když stojím bokem, už je to bez diskuze vidět.

mimar
27. pro 2012

ahoj můžu se zeptat jak se dostává neschopenka při IVF. čeká nás to v lednu tak scháním nějaké info

mmirunda
27. pro 2012

Ženy které si miminko moc přejí ♥

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , 12.11.KET - bohužel negativní ...
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, odklad všeho, i tak držíme palečky kočko
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní, KET 6.11.(1E ) - negativní
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, leden 2.IVF, čekáme na mrchu, měla by dorazit po antikoncepci kolem 27.prosince
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, 6.10.IUI - negativní, ale nevzdává to a bojuje dál ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥ - vím že máš problémy zlatíčko, tak se hlavně drž!!! Jsem s Tebou ♥♥♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. (2E) - negativní. další stimulka leden 2013 - držíme palečky
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) - bohužel negativní, 16.11.IUI nevyšlo to, odpočine si a v lednu KET, tfuj tfuj, to už musí být šampion ♥♥
@unkarka (Sanus Jihlava ) duben/12 1.IVF - negativní, listopad 2.IVF - odebráno 10 vajíček, zybyl 3 mrazáčci, ale bohužel transfer až později, objevena cukrovka - drž se kočko
@ramdy (Iscare Pha ) červenec/12 1.IVF - negativní, změna CAR na Pronatal Teplice - listopad/12 IUI - negativní

Nová maminka @mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku - přejeme maličké hodně zdravíčka ♥♥♥

Šťastné ťěhulky : a jeden přírustek :
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - 12 vajíček,10.12. ET (2E) a krev je pozitivní ♥♥ gratulujeme a držíme palečky

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11. - v pořádku, 3.12. screening - je negativní ♥♥ velká gratulace
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!! - 28.11. KO a UTZ
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, screening negativní, na 80% je tam holčička, TP 31.5.2013, další KO 16.12. a 17.12. velký UTZ - čekáme taky na výsledky triplů
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, screening negativní a taktéž na 80% holčička
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ , 14.12 3DUTZ - je to kluk jako buk
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 6.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥, 23.11. velký UTZ - všechno v pořádku, 2.1. OGTT
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 4.4.2013 podle PM, podle UTZ 23.3 2013, čeká chlapečka
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, čeká holčičku, další KO 19.12
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, další ko 27.12.12 - beruško otočená hlavičkou dolů
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, cukrovka není, další KO 20.12. + 1.monitor
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, cukrovake NENÍ, dnešní KO v pořádku, čípek drží a další KO 27.12.
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

mmirunda
27. pro 2012

@zelvik mě dneska poprvé pustili sednout v šalině 😀

mmirunda
27. pro 2012

@mimar na neschopenku je nárok od první folikulometrie 😉

saraha2
27. pro 2012

@mmirunda na obilňák
@saurer já už ani nevím ☹ dvakrát za týden,asi..myslím tak..

saraha2
27. pro 2012

@mmirunda můžeš i krémové 😉

saurer
27. pro 2012

@saraha2 no tak uvidíme, to budou výletíčky, už teď jsem byla víc v brně než v práci 😀

kaijko
27. pro 2012

@mmirunda Zkus jedlou sodu v tabletkach..Ja na to taky trpim, nemuzu ani spat a je to sileny, au au..Ta soda mi treba pomuze aspon usnout, vezmubsi dve tabletky..Renie mi vubec nepomaha..Me uz prijde, ze me zaha pali ze vseho..

danny38
27. pro 2012

@mmirunda Miruš, v mrazáku se nezkazí a až budeš mít maličkou na světě, tak si ho vychutnáš 😉

lenkavav
27. pro 2012

Baby citam o paleni zahy. Ja mam s tym problem od puberty. Mam to po mojej maminke. Uz presne viem co mozem a co nemozem jest, resp. kombinovat. Ja si kupujem v lekarni Talcid, ten mi zaberie na cestach aspon na nejaky cas. Potom som jeden cas pila rano citronovu vodu, na lacny zaludok, to mi tiez pomahalo, no len na urcity cas, pokial si telo nezvyklo. No a najlepsie mi pomohlo na rano na lacno pol deci dobreho panenskeho olivoveho oleja a pol deci cistej cerstvej citronovej stavy. To sa pije dva tyzdne a potom som mala asi 2 mesiace pokoj. Moja mamka si ale chvali mandle a oblatky. ked ju pali zaha da si hrst cistych mandli, alebo zje cistu tortovu oblatku a pomoze. Tak skuste nieco, hadam nieco pomoze.

mmirunda
27. pro 2012

@kaijko Mě právě žáha polmalu taky pálí ze všeho. Soda je bez efektu ☹

mmirunda
27. pro 2012

@lenkavav V těhu je to běžné, to lze leda tak tlumit, ale pokud ty nejsi těhu a máma předpokládám taky ne, tak pálení žáhy může ukazovat na nějaké žaludeční problémy, vředy nebo crůzné choroby jícnu a tak, takže určitě bych to nepodceňovala a zašla si k dr.

mmirunda
27. pro 2012

@danny38 Jojo, už jsem to tam všechno narvala, aby mě to ani nelákalo. Do kvtěna tam vydrží a pak si dám. TO bude paráda 😅

ivapo
27. pro 2012

@danny38 ahoj tak co dneska na kontrole? já jdu zitra na monitor 😉

kathrin17
27. pro 2012

ahojte babulky, prosim vas mali ste niektora decapeptyl?Ako ste ho znasali?Mne dnes manzelik pichol prvu davku a to miesto ma dost boli.Neviem, kde mi o par dni bude tie injekcie pichat.Pri vytlacani toho roztoku ma to strasne stipalo.Ma to tak byt?Alebo mam volat koordinatorke, ci nerobime nieco zle?Cely den som mala na brusku biely flak.Asi tam,kde ta tekutina bola.Poradte mi prosim

lenkavav
27. pro 2012

@mmirunda Ahoj, my sme uz boli na roznych vysetreniach. mala som helikobaktera, tak to mi liecili ale nic ine mi nenasli. Vraj je vsetko v poriadku, len jednoducho na niektore jedla nas zaludok tak reaguje. Mam to ja, moja maminka a tiez moj brat. A mamka vravi, ze pocas tehotenstva to bolo hrozne, no oblatky mala po ruke vzdy.

danny38
27. pro 2012

@ivapo Na kontrole v pohodě, akorát Anička bude zřejmě obřík 😀 Takže bych asi klidně mohla rodit za 3 týdny 😀 No uvidíme jak se jí bude chtít ven. Na monitor jdu za 14 dní, tak jsem zvědavá 🙂 Nezjišťovala jsi jak je to s tou prohlídkou porodních boxů? 🙂

danny38
27. pro 2012

@kathrin17 Tak s tím bohužel nemám zkušenosti. Já píchala Fostimon do břicha a každý den jsem střídala strany. Taky se mi občas stalo, že mě to tlačilo a trochu i pálilo, ale vždy to během chvilky přešlo. Ale tady u toho nevím, určitě to tady některá z holek píchala tak se ti určo ozve se svým názorem 🙂 Pokud se cítíš nejistě, klidně tam zavolej a zeptej se jich na to. Lepší se 10x zeptat než udělat něco špatně 🙂