1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
2. led 2013

@saraha2 No to jo... 🙂 já bych právě chtěla ještě 2 kombinézky na odchod z porodky 😉

saraha2
2. led 2013

@mmirunda a tam jede kolikátka??

saraha2
2. led 2013

@adriene tak šup tam 😉

mmirunda
2. led 2013

@saraha2 9 a 12 😉

irennn
2. led 2013

Holky, barvíte některá vlasy? Já mám svoje hodně světlé, ale ještě stahuju na ryzí platinu, no a teď mám celkem odrosty, ale hrozný dilema jestli vypadat jako debil a nedobarvit odrost nebo se normálně nabarvit, nebo skočit ke kadeřnici ať mi tam dá pár hnědých proužků, aby to nevadilo,že odrůstám, ale barvička se mi teda moc měnit nechce. ☹
I když pro miminko všechno... 🙂

pawlla
2. led 2013

@irennn tak ja se taky bala mam melirek svetlej a uz jsem to mela hrozne tak jsem zasla ke kadernici uz jsem byla dvakrat za tehu a muzu rict ze v pohode 🙂

evikj33
2. led 2013

Ahoj ženy Tak jsem dnes skákla ještě na melírek a ostříhat at jsem Ok a zítra nás čeká poradna v porodce.Akorát mám opět běhavku-takže až do porodu budu asi na suchejch rohlíkach 😝 a vodě +hořkém čajíku.Malej mně tady staví boule že mám pupajz na šišato akorát jsem nervní že malou cítím méně-snad se beruška vzbudí lítala jsem celou noc na wc 😖 Tak snad jen dospává.

rory_g
autor
2. led 2013

@irennn ahojky, já si barvím, zatím tedy 2x za těhu...mám svoje vlasy děsně šedivé, prostě se nedá nic dělat. Četla jsem, že se nemají dávat ty červené odstíny, že obsahují amoniak či co, jinak že to neva, pokud se nebarví moc často...
@saraha2 šikulka, že jsi oGGT dala v pohodě, některé ženy z toho dělají kovbojku 😀
@evikj33 jéé to je pech s tou běhavkou ☹ Ať jsi brzy fit!!!

saraha2
2. led 2013

@irennn barvím 😉
@evikj33 tak s takovou nenabereš teda už nic..prcek jak měl kopací období,tak te´d nic-no nic,sem tam se asi otočí a pohne,protože cítím nějaký pohyb tam,ale nic výrazného..a boule zatím žádné ☹ a vždy,jak se přiblíží manžel,tak se ani nehne 😀

saraha2
2. led 2013

@mmirunda jak jsi na tom v pátek???

saraha2
2. led 2013

joo!abych nezapomněla!dnes jsem si koupila poporodní gaťky 😀 😉 vzala jsem 10ks,ať mám radši víc,než aby chyběly...

evikj33
2. led 2013

@saraha2 Gratuluji ke zdárnému zdolání OGTT a doufám že cukrajda nebude 😉

malinka_02
2. led 2013

@monnci no a to jeste spousta penez o ktere swm prisla tim kdyz mam neschopenky..
@saraha2 kamaradka byla taky dneska na cukrovce, rikala ze super po vanocich a nonstop zrani :D

malinka_02
2. led 2013

Koukam tady se uz resi fakt hlane tehu veci..a s kym je budu jednou resit ja?

pawlla
2. led 2013

@saraha2 a jake sis koupila ja uz mam taky jednu krabicku doma 😀

chmurkaxy
2. led 2013

@saraha2 a ake mas? ja premyslam, ze si zoberiem take bavlnene, co mam starsie, ktore budem moct vyhodit..

pawlla
2. led 2013

@chmurkaxy to ja si beru paky par bavlnenych co mam doma starsich pac po prvnim porodu jsem ty sitove nemohla na sobe ani citit 😀 hlavne ze uz mam jednu krabici sitovych doma uvidime jak to tentakrat pujde

saraha2
2. led 2013

@pawlla nejsou v krabičce,mám je z lékárny,jsou v pytlíku,prý je prodávají i po kusech,jsou takové bombarďáčky bokové,síťované..5ks za 86kč.ještě si chci koupit ty kojící dudlíky-nevím,jak se tomu říká,ty kloboučky,ale koukala jsem,že je mají podle velikostí!tak to teda nevím,jak určit velikost 😀 musíte poradit..

saraha2
2. led 2013

@chmurkaxy taky si vezmu svoje bombarďáčky bokové..ale nosím hlavně tanga,takže žádné bombecky nemám 😀 jen opravdu asi čtvery na MS..

saraha2
2. led 2013

@pawlla kamoška si je chválila,že ani nevěděla,že je na sobě má!já mám větší strach z těch poporodních vložek..ble...vezmu i normal..

saraha2
2. led 2013

@pawlla výsledek cukrovky bude v pátek k vyzvednutí,nebo prý až budu mít cestu

saraha2
2. led 2013

právě jsem se objednala na prohlídku porodního sálu+ informace..stojí to 400..samotná prohlídka je zdarma,ale nějaké info se vždy hodí 😉 😀

pawlla
2. led 2013

@saraha2 no ono ty vozly jsou jako des ja nikdy vlozky nepouzivala jen tompony a ty poporodni jsou hodne tluste ale musim rict ze jsem za ne byla rada hlavne kvuli siti 😀 mela jsem sebou i nejake svoje obyc always ale s tim pohodlim tech poporodnich se to nedalo srovnat a byla jsem rada ze jsem rada a ze se muzu heybat tak jsem nejak ty vlozky neresila byla jsem rada ze se zvednu ze zachodu 😀 jinak ja taky musela ted nakoupit bokove bombardacky pac jsem mela same tanga a podobne snurky 😀 A to mi ted v tehu vadi takze nosim jen bavlnene bokovky akorat pod pupicek

pawlla
2. led 2013

@saraha2 a nevs jak se jmenujou nebo znacku ja mam doma 5 ks molipanst jsou sitovane tak dofam ze to snesu

monnci
2. led 2013

@malinka_02 Třeba právě se mnou 😅

malinka_02
2. led 2013

@monnci doufejme!!! Ja chci ted v lednu zkusit jeste KET ale mam strach ze mi zase vyjde ovulace na vikend a prosvihnu to..

adriene
2. led 2013

@saraha2 Mám ty gaťky asi stejné, též jsem koupila v pytlíku a paní mi jich 5 ks odpočítala. Říkala, že jsou prací, tak to nemusím víc řešit 😀

monnci
2. led 2013

@malinka_02 V tvém CARu o víkendu nepracují?

malinka_02
2. led 2013

@monnci delaji jen transfery a opu ale utz pred ketem na to me neobjednaji..

monnci
2. led 2013

To je docela blbý. Budu držet palce, aby to vyšlo na všední den.