1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
20. led 2013

@martinazvo A Tobě mooooc štěstí na zítřejší OPU, budu držet palečky 🙂

mmirunda
20. led 2013

@martinazvo Taky držím palečky na zítřejší OPU 😉
@kive76 Evi, tobě držím palečky na další testování, ale zvol fakt citlivější testík, ta 25 je už moc, tou jsem testovala až později 😉 Posílám opět těhu bacílky tfuuuj tfuuuj
@malinka_02 Kočko, tobě na zítřejší KET taky jedna super dávka těhu bacilů tfuuuj tfuuuj 😉 Už by to mohlo vyjít 😉

malinka_02
20. led 2013

@mmirunda dekuju! 😉

danny38
20. led 2013

@malinka_02 Na zítřejší KET držím moc pěstičky a posílám spoustu těhu bacilůůůů 😵
@martinazvo Držím moc pěstičky na zítřejší OPU a přeji kvalitní vajucha 😵
@kive76 Zítra na testování ti moooc držím pěstičky a posílám spoustu těhu bacilůůůůů 😵

Kočky držte se 😉

kaijko
20. led 2013

@malinka_02 Hodně štěstíčka!!!!!!

rory_g
autor
21. led 2013

@malinka_02 @kive76 @martinazvo holky moc všem držím palečky, tfuj tfuj tfuj 🙂

kive76
21. led 2013

díky díky všem

saraha2
21. led 2013

@malinka_02 myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!tfuj,tfuj,tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!snaž se tam zdřímnout!jsem četla,že je to dobré..já u druhého pokusu usla..sice ne na celé 2hod,ale i tak..prý se tělo krásně uvolní!!!!!

saraha2
21. led 2013

@kive76 posílám bacílky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!už letí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pechlinka
21. led 2013

Dobre ranko baby, taj ja dnes 38DC...mrcha nikde...:( nech uz pride , aby som mohla zacat stimulovat na IVF.. 🙂 Snad dorazi co najskor.. :(

saraha2
21. led 2013

@martina_81 moooc na tebe myslím a čekám jen ty nej zprávičky!!!to je rozkaz!!!!!!!

kive76
21. led 2013

@pechlinka tohle znám...mě taky minule ne a ne přijít...zrovna když to člověk nejvíc potřebuje, já zas jí pro změnu nechci dostat 😀

pechlinka
21. led 2013

@kive76 Drzim paste aby si nedostala..🙂 kedy budes testovat?...Kolkaty den si po vlozeni...?..Kolko ti vkladali?

kive76
21. led 2013

@pechlinka 2 embryjka...asi zítra 11. den...já už jsem testovala jedním těhotneským testem, ale čárka nebyla, ..ale bylo mi řečeno, že ten je špatnej...že by měl být s citlivostí 10mlU8ml...tak jsem si koupila GS mamatest

pechlinka
21. led 2013

@kive76 Ahoj..no super...šanca teda ešte je..🙂 kedy sa chystaš testovat s tym novým testom?

martinazvo
21. led 2013

Ahojte kocky, tak dnes som opu zvladla aj s dlahou, zajtra si volame ako sa vyvijaju vajka a kedy bude vklad. A idem aj s rukou a kontrolny trg ukaze, ci bude op alebo nie...

adriene
21. led 2013

@martinazvo To je dobře!! Gratuluji a přeji hooodně štěstíčka, aby se embryjka krásně vyvíjela 😉

janulkaa23
21. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martinazvo Gratuluji, kolik Ti jich odebrali?? 🙂

janulkaa23
21. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@kive76 tak co testík?

martinazvo
21. led 2013

@janulkaa23 v 3 folikoch 3 vajicka, spracuju ich teraz poobede a zajtra budu volat ze ako vyzeraju...

adriene
21. led 2013

@martinazvo Dali jste si ICSI? 3 folíky a 3 vajíčka? To je super 😉 My měli 4 vajíčka a nakonec byla 3 krásná embryjka. Super zprávy, dobře to dopadne 😉

malinka_02
21. led 2013

@saraha2 dekuju uz sem doma a radu o zdrimnuti sem necetla tak skoda 😀

Mam hatchujici blastocystu tak uvidime.

malinka_02
21. led 2013

@kive76 si netestovala? Tak to obdivuju 😀
@martinazvo super tak drzim palce!

adriene
21. led 2013

Zdřímni si teď 😉 zvládli jste to nakonec časově dobře? 🙂

janulkaa23
21. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martinazvo Držím pěstičky 🙂

saraha2
21. led 2013

@malinka_02 máš krásného šampionka!!!!!!tákže..klíííd,žádný stres,pusť si nějaký filmík a hajat!!!já si lehla na hodinu s manželem,jak jsem přijela dom...takže přitulit a relaxovat!!!!!

saraha2
21. led 2013

@kive76 aano,testuj 10..já měla mamatest 10,nebo pepíno jakýsi,ale taky 10... 😉

adriene
21. led 2013

a já nepočůrala od začátku těhu ještě ani jeden test 😀 😀

@malinka_02 Též jsem po transferu s sebou doma plácla... snědla cestou nakoupené mega menu od McDonalds s půl litrem coly a vytuhla jak barik 😀 😀

malinka_02
21. led 2013

@adriene prijeli sme pozde nastesti sli pak jen 2..
@saraha2 no to mam v planu..

mmirunda
21. led 2013

@malinka_02 No velká gratulka k blastocystičce 😉 Tfuuj tfuuj a pohlaď bříško, ať se jí u Tebe líbí 😉