1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mirka7582
23. led 2013

@adriene 😉 držím palce

adriene
23. led 2013

@mirka7582 Dekuji... bude to boj 😀 Tobe tez hodne stesti na dalsi pokus, at mas dalsi hezke miminko 🙂

kive76
23. led 2013

@pechlinka anebo si dojdi na pohotovost v nemocnici, s papírem od doktorky, že chodíš na umělý oplodnění, a že si máš píchat, ale že jsi to ještě nikdy nedělala , ať ti to ukážou..ale platí se 90 kč....ale určitě v tom gyn- five budou i v sobotu, i neděli...nějaká sestra tam určitě bude..

janulkaa23
23. led 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 Ahojky, jj řekl mi to přemluvila sem ho 🙂 dal mi i poslechnout srdíčko..jinak jen ultrazvuk 🙂

mirka7582
23. led 2013

@adriene dakujem zvladneš to ,lebo ten cit držat v naručí dietatko je vedči ako všetka bolest

sherny
23. led 2013

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať, rozmýšľame s mm nad našim prvým IVF..neviem sa rozhodnúť....či neviete ako to je s preplatením IVF na slovensku a v čechách...čo sa viacej oplatí? a ktorá klinika je naj a má dobré ceny?a veľkú úspešnosť....

dakujem 😉

martinazvo
23. led 2013

@adriene dakujem, no jednorazovo to spapam zajtra rano a potom budem zase zavadzat. A dokedy sa to berie? Mne dali 90tbl, co je na 15 dni. Takze mi to nevystaci do krvi, lebo si to davam uz od OPU

adriene
23. led 2013

@martinazvo Noberes tominimalne do vysetreni krve... takze si nech zitra jeste predepsat. A pokud otehotnis, bere se cca do 12.tt 😉 Budu drzet palecky, at ten utrogestan beres co nejdele 😀

adriene
23. led 2013

@sherny Ahoj, no na to ti tu odpovi asi nejlepe holky zeSlovenska, ci pak holky z Moravy... do Prahy asi na ivf nepojedes 🙂

irennn
23. led 2013

@martinazvo já myslím,že stačí až po vkladu....já si teda cestou do Brna globuli zaváděla studenýna rukama v autě 😀 a paní Dr. nic neříkala, že by to tam bylo špinavé, ale chápu ten pocit...ten mám vždycky,když jdu na ultrazvuk a globuli jsem si ráno zavedla..ale ti Dr. jsou na to zvyklí a má to tak být.

sherny
23. led 2013

@adriene ja rozmýšľam nad Brnom, Reprofit...

adriene
23. led 2013

@sherny Tak to se ti tu holky 100% ozvou... jsou tu z reprofitu 🙂

lea231
23. led 2013

@martinazvo mati a predpisal ti to Dr. ? lebo mne zatial nie, hoci ja mam este len v sobotu asi vyber. dik za info

malinka_02
23. led 2013

@saraha2 no hele nestresuju ale spis protoze uz moc nicemu neverim - metoda pokus omyl 😀 😀 boli bricho ale to bolelo vzdycky a nikdy nic 😀

malinka_02
23. led 2013

@sherny ceny si najdes nejlepe na strankach caru..dulezite je icsi, prodlouzena kultivace, mrazeni a asistovany hatching, vetsi.u z toho davame, ja taky chodula do Prahy. Jsou tu diskuse na konkretni cary.

danny38
23. led 2013

@martinazvo Držím mooooc pěsti a posílám těhu bacily 😵

Holky moje, já bych vám to všem tak strašně moc přála, však se dočkáte všechny, budu vám pořád držet pěstičky 😵

martinazvo
23. led 2013

@lea231 ano, recept mi dali v den OPU 🙂

martinazvo
23. led 2013

@danny38 dakujem pekne, a ty ako, uz to mas o par dni vsak? Budem veeelni drzat palce, aj ked Ty uz si proficka vsaaak? 🙂

danny38
23. led 2013

@martinazvo Jj, akorát jsem naposledy rodila před 16-ti lety 😀 Jsem to skoro zapomněla 😀 Může to teď být každým dnem a docela bych uvítala čím dřív tím líp 😀 Strašně funím, mám oteklé ruce i nohy a malá mě neustále uvnitř okopává a boxuje 😀

malinka_02
23. led 2013

@danny38 tak hlavne aby to bylo rychle! 😀

danny38
23. led 2013

@malinka_02 To bych byla moooc spokojená 😀

harley26
23. led 2013

@sherny ja teda muzu rict, ze klinika ve zline je naprosto fantasticka! www.crmzlin.cz

saraha2
24. led 2013

@martinazvo už jsi asi pryč,ale nám řekli,že je to jedno!poprvé jsem polkla a nepovedlo se,pak jsem zavedla a chytlo se..nemyslím si,že je to tím,ale píšu,jak to bylo 😉

malinka_02
24. led 2013

@danny38 tak drzim palce at to mas co nejrychlejsi!

pechlinka
24. led 2013

Ahojte baby...neviete mi poradit...ci su v Gynfive aj v sobotu a nedelu? mam zacat 2DC pichat Gonal a sestricka mi povedala ze mam prvy krat prist tam...aby som to pichla pred nou...Dnes som 41DC a mrcha nikde...brucho uz pobolieva par dni...tak ratam ze mrcha dorazi zajtra..alebo v sobotu.. :(

adriene
24. led 2013

@pechlinka To netuším, ale zkus si tam zavolat a domluvit se, to je nejsnažší řešení a budeš klidná 🙂

kive76
24. led 2013

@pechlinka přesně si tam zavolej, to je nejjednodušší...

sarah321
24. led 2013

Ahoj holky tak i vám na téhle diskuzi chci strašně poděkovat za podporu. Testila jsem už v úterý ale nechtěla jsem to zakřiknout 🤐 a dnes a tady je výsledek. Zatím jen potichu, ale moc raduju 😀

irennn
24. led 2013

@sarah321 jééééééé, moc moc ti blahopřeju....a teď už to bude jenom krásné 🙂

sarah321
24. led 2013

@irennn Děkuju ti moc, taky doufám teď mám snad ještě větší strach než před tím 🙂