1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

verry
16. dub 2012

@saraha2 ahooj, myslím na tebe! takže do IUI! super! tyjoo, uplně mě zaraží že jste nezvolili opačný postup, nejdřív IUI a pak IVF... 😅 já teda mám za sebou 6 IUI, ale na mě to nezabralo, bohužel 😖 Každopádně si ze mě neber příklad! psala jsem si tady na diskuzích IUI, a tam jsou holčiny kterým se to povedlo na první, či druhej pokus....ale pozor! i tam byla paní co se jí zavedlo až 7 IUI! ...takže určitě to taky funguje. 🙂
jinak se nemusíš bát, jak píšou holky,nic to není jak gyn,prohlídka a hlavně doma to je pak určitě potřeba jistit a jistit 😀 😀

verry
16. dub 2012

holky moje, začlo mě škrábat v krku.... nevíte co bych na to mohla??
ležím a piju čaj s medem a zabal na krk mám..

saraha2
16. dub 2012

@mia75 oo!§supér!!mám radost!!my z 8vajíček měli 4 a v den Et jen dvě ☹ tak uvidíme,jak dopadnu dál..na tebe budu mooc myslet zítra!!v kolik jdeš???

saraha2
16. dub 2012

@verry čajíček s medem a kup si holsky!!

saraha2
16. dub 2012

@verry taky jsem to četla,že někomu se to povedlo a někomu ne..no tak to vyzkůšáme,ne? 😉 a uvidíme..testík dnes byl?nám to dřív nenabízeli,až teď..

verry
16. dub 2012

@saraha2 určitě to zkuste! 🙂 třeba to je zrovna to pravé ořechové pro vás! 😵
jojo, testík byl .. 😀

saraha2
16. dub 2012

@verry a fotečka nebude??? 😉 na nás prdíš osobo!!!

verry
16. dub 2012

@saraha2 dám sem zítra ráno ju?? mám na zejtra uplně poslední testík, tak to dotestuju a vyfotím mou testománii 😀 😀

zelvik
16. dub 2012

@verry Jojo, už se těšíme, aspoň nás to tu povzbudí!!!!!!

zelvik
16. dub 2012

@saraha2 No právě taky nevím, co si mám myslet o PK, aby to šikulové nevzdali...

verry
16. dub 2012

@zelvik kdypak jdeš na ET? urodu máš pěknou, ted jen aby zabojovali a pěkně se oplodnili! 🙂 já měla taky strach z PK, že to bude odpadavat a odpadavat každým dnem... a vždycky jsme s přítelem v napětí volali kolik jich je. A z 6 se všech 6 oplodnilo a při PK došli všechny do blastocystičky. Takže těm svým kouskům trochu věř 😉

alinah
16. dub 2012

@zelvik nam z peti zralych nakonec zustali 3 bojovnici - z toho 2 blastocysty a jedno horsi kvality. na druhou stranu je fakt, ze vsude pisou ze u PK je mnohem vetsi sance k uchyceni. trebas s nasi diagnozou (manzel ma priserny spg) bych urcite PK chtela znovu pokud to ted nevyjde...

rory_g
autor
16. dub 2012

@majcam jé děkuju za povzbuzení 🙂 Dr říkala, že jestli budou nakonec jen dvě, že doporučuje ICSI a bez PK, což se mi zdá rozumné...
@saraha2 jj, na Vall nemáme, tu asi hned tak někdo nepředběhne 😀 Jinak Nativ je IVF bez hormonální stimulace - odsají Ti vajíčko, které se přirozeně tvoříš (pokud není problém s anovulací), potom ho klasicky oplodní "ve zkumavce" a zavedou jako klasika ET 😉 Akorát to nehradí pojišťovna, stojí to jak kde, cca okolo 7000. Pak je ještě to samé s minimální stimulací, co vím, dělají to v Motole a v Brně.
@zelvik super výsledek, moc držím palečky!!! A mám ještě o ampuli navíc 😝 😀

saraha2
16. dub 2012

dostala jsem překránou sms od páru,kterému to rozmlouvali!!!!!!!!!prý hodnoty jsou výborné!!!téda,téda..já jsem šikovná!!jsem to říkala od začátku,že jim se zadaří!!!!!a ještě tuším,že tam budou mí 😉 tobě miminka

mia75
16. dub 2012

@saraha2
Idem na ET na Obilnak zajtra na 10:30. Teda asi pojdem skor, nech mi radsej zoberu krv, ci mam uz lepsie hodnoty hormonov. Ty ako dalsie kroky?

saraha2
16. dub 2012

@mia75 já te´d IUI a pak opět IVF hned další cyklus!!!tak snad už bude úspěšný!!!!jak tam pojedu,tak ti pisnu,třeba nám to vyjde někdy i na stejný den!!! 😉

vall83
16. dub 2012

@saraha2 ahojcek draha sara...tak to je super ze sa nevzdavate a hned sa vrhate dalej a to na IUI....drzim palecky.....inak ked tak krasne si predvidala tomu paru...predvidaj aj mne...budu sa citit istejsie 🙂

vall83
16. dub 2012

@mia75 ahojcek tak zajtra na ET, toz budeme drzat palecky i u nohou.... 😀

saraha2
16. dub 2012

@vall83 drahá naše nejlepší zahřívačko vajíček 😉 až budeš mít po Et,tak ti ráda vytuším,jak dopadneš,ju? 😉

mia75
16. dub 2012

@vall83 @saraha2 Holcicky, moc vam děkuji 🙂 A tiez drzim palce, nech uz je nase usilie odmenene niecim malým, řvoucím, milovaným 🙂 Inak vall, tomu fakt hovorim uroda, smekám 😀 Kolko si ich mala presne? nemozem najst v odkazoch, ale tusim to bolo cislo, ktore som videla zatial najvyssie EVER 🙂

marmina
16. dub 2012

@saraha2 tyjo, ty půjdeš fakt hned ten další cyklus na IVF? tak nakonec půjdeš snad ještě dřív než já na KET! Jsem to měla dneska dostat, ale asi bude zpoždění 😒 achjo

pawlla
16. dub 2012

Ahojky brzim palecky at sevsechno podari 🙂 . No me riserne boli prsa nevim asi z toho utrose ale je to des bez podprseny se uz nehybu a citim se teda uz konecne tehotne 😀

vall83
16. dub 2012

@mia75 ahojcek...dakujem a dufam ze sa takej krasnej odmeny dockame vsetky tuna....ano mala som 46 kusku 😲 😲 ...a z toho mame 25 oplodnenych.... 😅

vall83
16. dub 2012

@marmina ahojcek...spozdeni? a nemohlo sa domaci vyroba prihodit? 😉

saraha2
16. dub 2012

@marmina já měla taky před ultrazvukem zpoždění,ale jen den-nebo dva..neboj,to dorazí!!tě trošku napíná mrška jedna červená..to taky stres atd!!no dřív určitě néé!!!tento měsíc IUI a další hned navážem IVF..no na co čekat,ne?dokonce doktorka právě říkala,že je dobře,že jsem nastimulovaná..a někde píšou,že je třeba nechat vaječníky odpočnout,ale protože nejsem taková nosnice,jak tady některé 😉 ,tak asi proto..
@mia75 budu na tebe moc,moc,myslet a informuj nás!!!!!!co jste si nechali udělat?ICSI?PICSI?AH?my měli ICSI a PK,ted už půjdeme i do PICSI i do AH..

zelvik
16. dub 2012

@verry
@alinah Zítra ráno mám volat, jak to vypadá a co bude dál. A doufám, že kvůli té sliznici narostlé vůbec ET bude. Ráda bych to riskla, uvidím, přemlouvat doktory nemůžu...

@rory_g Jo tak ty si dáváš nášup, jo? 😉 Netroškaříš🙂
Já večer polknu první Utrogestan, polykat budu až do ET (pokud bude) a po ET se bude zavádět.
Teď to teda docela cítím a bolí, ale proti tomu, co musela vydržet statečně @vall83, to je asi "prd" 😉 Máme hodně pít a dodávat bílkoviny.

marmina
16. dub 2012

ahoj @vall83 já se obávám, že domácí výroba nepřichází v úvahu, manžel začal být nemocný před půlkou cyklu, pak jsme se sice stihli potulit než jsem onemocněla já, ale pak jsem měla teploty, děsnej kašel atd. takže myslím, že by se nemělo šanci něco chytnout ☹

@saraha2 no tak vidíš, to půjdeš dřív než já, když já mám zpoždění a tento cyklus nic nebude, až ten další bych měla jít na KET. Já taky nejsem nosnice, ale u nás by mi to asi neudělali, mají svoje postupy...možná až mi poteče do bot (jakože mi bude končit rodičovská) tak je budu ukecávat aby mě vzali dřív - ale doufám teda že to nebude třeba a nějaký sněhuláček se mě chytne a nepustí 🙂

marmina
16. dub 2012

@zelvik budeš mít superkvalitní embryjka a ty už jsou natěšený na tvojí pořádnou peřinu! Kéž by ti to vyšlo tento měsíc, už jsi odklad měla, to je pak na makovici to neustálé oddalování....Ale víš co máš dobrý, že ti zítra řeknou do telefonu kolik se jich oplodnilo, nám to do telefonu nesmí říct, takže do ET nevíš vůbec na čem jsi!

vall83
16. dub 2012

@zelvik jo bolelo, ale mne hned dali kapacku od bolesti, asi to predpokladali a dali mi lieky na 10 dni od bolesti a zrovna aj protizapalove....tak s liekmi sa to dalo vydrzat...ale ked si na to spomeniem.... 😖 ☹ 😢

rory_g
autor
16. dub 2012

@zelvik jj, já nejsem troškař 😀 A určitě bude sliznice akorát, aby se prdelky zachumlaly a vylezly až příští rok (nebo ještě na Vánoce?? 😵 )