1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
12. únor 2013

@martina_81 jasný, já už mám vegetění po krk. 22.2 to bude půl roku co sedím doma na prdeli a dělám houbelec 😀 😀 ale zítra mám poradnu a uvidím prdelínu 😉

martina_81
12. únor 2013

@mmirunda neboj, on Ti ten veget skončí, až se prdelína ohlásí na svět. 😀 😀 😀 To mě rozesmála včera kámoška, když mi říkala, že už mi to fakt přeje a že je zvědavá, jestli budu taky tak strhaná a unavená jako ona. 😀

mmirunda
12. únor 2013

@martina_81 No já pořád trvdím, že naše můrečka bude hodná, bude krásně spinkat a já budu odpočatá a krásná maminka co bude mít na všechno čas 😀 😀 😀 ( vtip) ale nebylo by to špatný 😉

jananyo
12. únor 2013

AHOJTE dievčence...
Rada by som sa VAs opýtala na jednu otazočku. V máji 2013 ideme s manželom na prvu konzultaciu pred ICSI. NAkolko manžel ma zlé spremie - ja som v poriadku.

AKY DLHY JE PROCES od prvej navstevy az po prvy TRANSFER ???

Dakujem za kazdu jednu odpoved 😵

martina_81
12. únor 2013

@mmirunda tak to je asi sen každé ženské. 😀
@jananyo ahooj, záleží asi na caru. Někde dělají předem genetické a imunologické vyšetření, tak se to protáhne. Když ne, tak se jen podá žádost na pojišťovnu,zhruba do měsíce je schválená, během toho ti udělají hormonální profil (vezmou krev) a další cyklus už klidně můžeš stimulovat a jít na transfér, takže je to dost individuální. 😉

jananyo
12. únor 2013

@martina_81 dakujem za odpoved, lebo ja som sa vcera niekde docitala ze az pol roka :( A to sa mi nechce az verit. Nam to ICSI poistovna preplacat nebude. A vieme ze problem je v manzelovych spermiach .

sudabe
12. únor 2013

@ jananyo ahojte podlá toho kde pojdes do centra moja skušenostech je že prý krát som bola v marci2012 a kým som vybavila všetky papiere genetika, poistovna, manžel mal liedzbu u androloga to trvalo strašně dlho je pravda že som stále dufala že sa to podari prirodzene a my ideme na ivf tiež má manžel problém zo spermiamy estelen 14.2 idem asi mi už předpisů lieky a inekcie a zase sa čaká asi jeden cyklus no tak ale keď to nejde prirodzene tak to třeba vydrzat prajem vela stastia

martina_81
12. únor 2013

@jananyo myslíš IVF a ne ICSI, že? ICSI už je napichování spermií do vajíčka. 😉 No ono fakt záleží na caru a co budou požadovat před tím. 😒

lukha80
12. únor 2013

@martina_81 jo tak asi je to normální..já jsem nevěděla, tak jsem se jen chtěla zeptat..díky

martina_81
12. únor 2013

@lukha80 není zač. 😉

jananyo
12. únor 2013

@martina_81 ahoj, ano IVF myslím. Takze v najlepsom pripade cca 3 mesiace asi mozem ratat' 😔

malinka_02
12. únor 2013

@jananyo nas poslali rovnou na ICSI kvuli spatnym spermiim a prave pred ICSI se maji delat geneticke testy..my byli poprve v caru v lednu a na ivf s icsi sme se dostali az v cervenci.. Stvalo me to ale nic s tim clovek neudela.. Stejne to nedopadlo a 3 kety taky ne takze to bylo jedno..
@martina_81 tak co ty? 😀 Kdy jdes na tu krev? Nam asi nedaji tu hypoteku.. ☹ Nelibi se jim muj zamestnavatel ☹ A ja mam smulu..

saraha2
13. únor 2013

@sarah321 taky beru magnezko 😉 ráno a večer jednu tabletu..jeden den jsem měla křeče-akorát druhý den jsem šla k dr.,tak jsem to hlásila,že jsem měla bolesti jako při MS,tak mě to hned napsala a o.k.

saraha2
13. únor 2013

@martina_81 tak coo???????????dnes by to šlo,néé?????

janulkaa23
13. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Tak co Marti jak to s Tebou vypadá? 🙂

adriene
13. únor 2013

Ahoj holky, mám na Vás dotaz ohledně OHSS. Kamarádka podstoupila stimulaci v krátkém protokolu, bohužel ji přestimulovali, nicméně k ET ještě došlo.. toto pondělí jí zavedli 2 embrya. A dnes v noci skončila s OHSS 3. stupně v nemocnici. Máte s tím někdo zkušenost? Že by vám transferovali embrya a pak léčili OHSS... jde mi o to, zda ty embrya mají šanci...

tera_78
13. únor 2013

@jananyo ahoj my jsme začali chodit do caru v lednu a už v květnu proběhlo první IVF s ICSI

pechlinka
13. únor 2013

Ahojte baby , je normalne...ze este tri dni po OPU mierne spinim....iba tak slabucko.. :( a tak isto je mi stale trosku zle od zaludka...niekedy aj na vracanie....moze byt ze je to so utrogestanu?

jananyo
13. únor 2013

@tera_78 jej tak sa celkom da 🙂 a ako ? Bolo uspesne ? 🙂

martina_81
13. únor 2013

@jananyo jj, v nejlepším případě tak ty 3 měsíce. Ale to utíká, neboj. My po dvou neúspěšných transférech (při KETu se sice E chytla, ale pak nevydržela) museli na genetiku a imunologii, na výsledky z imuna jsme čekali 3 měsíce!!!!! ale nakonec to taky uteklo. 😉
@saraha2 @janulkaa23 teda vy jste vážně hrozný nedočkavky! 😀 Tak já vám to teda prozradím. Jsou tam // a zatím to vypadá, že sílí. V neděli byla sotva viditelná (a taky jsem si to možná nalhávala, že něco vidím 😉 ) a včera byla krásně růžová. Tak ještě zkusím zítra, jak bude vypadat a v pátek na krev. Tak snad to tentokrát bude mít lepší konec. A máte zákaz jásat, jasný?? 😉

adriene
13. únor 2013

@martina_81 To jim asi těžko zakážeš... 😀 😀 Potichu gratuluji (nejásám) a držím palečky, ať to má tentokrát šťastný konec 😉

martina_81
13. únor 2013

@adriene díky. Já se právě zatím moc neraduju a uvidím, jak dopadnem v pátek. 😉

rory_g
autor
13. únor 2013

@martina_81 držím palce 😵

jananyo
13. únor 2013

@martina_81 DAkujem Ti za odpoved. 3 mesiace cakat na vysledky, to by ma asi porazilo. A ty si bola v poriadku ? Alebo kto mal u vas problem ? Robili Ti aj prefukovanie vajecnikov ? 😉

tera_78
13. únor 2013

@jananyo bohužel ne, ale teď máme za sebou druhý pokus, tak uvidíme 🙂

rory_g
autor
13. únor 2013

@adriene určitě mají šanci, důkazem je @zana21 😉

martina_81
13. únor 2013

@rory_g díky. 😉

tera_78
13. únor 2013

@martina_81 taky držím palce 🙂

janulkaa23
13. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 potichu gratuluji a taky nejásám 🙂 Já taky jásala až po krvi...

tera_78
13. únor 2013

holky já už bych taky chtěla jásat, já mám teď před sebou 14 dní čekání a doufání