1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
13. únor 2013

@malinka_02 hele, tady je pořád nával holek, to v té naší diskuzi už jsem strašila fakt jen já. 😒
@saraha2 však já to tentokrát nějak neřešila,nějak moc jsem na to nemyslela a moc jsem je nešetřila, ale stejně jsem opatrná, abych je náhodou nevyplašila. 😉 A hlavně jsem měla dobrej pocit z toho, že mi ten transfér dělala zase ta dr. a věřila jsem, že se jí to povedlo. Tak uvidíme v pátek. 😉

malinka_02
13. únor 2013

@martina_81 no v te nasi uz taky sem sama skoro ale tady sice je dost holek ale na rovinu uz je nestiham.. Z vas puvodnich mi tu nikdo nezbyl..

saraha2
14. únor 2013

@martina_81 už se těším na ty numera v pátek!!!!!!!!!!!! 😉

martinazvo
14. únor 2013

@martina_81 jeeej, tichuuuucko a nenapadne jasam a gratulujem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

sarah321
14. únor 2013

@saraha2 Ahojky tak dneska jsem byla na kontrole magnézko mi zatím nedá prý se dává kdyžtak později 😒 Navíc mi našla straženinu hned vedle bubliny tak musím ležet kdyby se uvolnila mohla by sebou vzít i ji ☹

saraha2
14. únor 2013

@sarah321 ježíš!to něco takového je???sraženina?achjooo ☹ to mě mrzí!!tak pěkně hajej a odpočívej a neboj,to zvládnete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xlolax80
14. únor 2013

ahojte, chcem sa opytat: pocas stimulacie a pred OPU ste sa nejak zvlast setrili alebo mozem normalne aj nadalej trochu sportovat (ziadne velke vykony)? kolko dni pred OPU radsej byt v klude? dakujem a prajem vsetkym, nech nam to vyjde 😉

sarah321
14. únor 2013

@saraha2 Ona právě neví jistě může to být i druhé enbrio které se nechytlo a nestřebalo se ještě a nebo ta straženina. Mám ležet a za týden se uvidí jinak je vše v pořádku už tam byla i lehká srdeční akce 🙂 Tak snad to bude dobré musím věřit 😵

saraha2
14. únor 2013

@sarah321 jak je srdíčko,tak je to na výborné cestě!! 😉 bude to bojovníček,uvidíš!!!!

sarah321
14. únor 2013

@saraha2 Děkuju jsi hodná, oba v to s manželem věříme. Musíme 😵

saraha2
14. únor 2013

@sarah321 uvidíš!já to měla taky krušné na začátku a udrželo se...srdíčko si nechej do kontroly!to je rozkaz!! 😉

janulkaa23
14. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jj je já to měla taky :( naštěstí mimi přežilo a šla ven jen krev :((

janulkaa23
14. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 Držím pěstičky..já to měla taky :( ale mě praskla dřív než jí stačili najít..

sarah321
14. únor 2013

@janulkaa23 Holky děkuju moc, jdu na kontrolu na svoje narozeniny tak snad bude důvod k oslavě věříme tomu že bude vše v pořádku.
@saraha2 Srdíčko si nechám určitě pomůže děkuju mooooc 🙂

janulkaa23
14. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 Určitě bude 🙂 mě čeká v pondělí screening 🙂

sarah321
14. únor 2013

@janulkaa23 Tak hodně štěstíčka, ať vše dobře dopadne 😵

martina_81
14. únor 2013

@saraha2 no to mi povídej, už začínám mít nervy. Večer jsem začla plašit, protože mi přestalo být špatně, tak mě jen napadlo, že to bude stejný jako minule. ☹ No dneska už se lehce nevolnosti dostavily, tak mě to uklidnilo. 😉 A test vypadá zase o něco líp, tak snad to bude ok. Dokonce i Jirka na to koukal a že prý jsou silnější, než ty úterní. Prý "všechny tři"!!! 😀 😀 😀 Tak mu říkám, že kam kouká, když tam jsou jen dvě. Ale hlavně, že jsme se zasmáli. 😉
@malinka_02 víš, já pořád věřím, že se Ti to povede i bez ivf. Už jsem to řekla u dvou holek a obě už jsou těhu přirozeně, takže Tobě to prostě taky vyjde, uvidíš. 😉
@xlolax80 ahoj, no mě dr. řekl už při stimulce, že už se mám šetřit, žádný skákání a hopsání, abych těm folíkům neublížila, takže záleží na tom, co máš v úmyslu provozovat. 😉 Ale pokud tě bude tlačit, jak folíci porostou, tak stejně budeš v klidu, neboj. 😀

martina_81
14. únor 2013

@janulkaa23 můžu se zeptat k té sraženině? To jsi začla krvácet? 😖

saraha2
14. únor 2013

@martina_81 já uzkázala poprvé ducha a manžel na to čučel a vůbec nevěděl,co to znamená 😀 test viděl poprvé v životě....no hned zítra informuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vstanu a hned nažhavím pc..na kolikátou jdeš?

martina_81
14. únor 2013

@saraha2 mám tam být mezi 7-9, ale na výsledky se volá až kolem druhé, takže budeš muset vydržet. 😖 Ale neboj, budu okamžitě informovat. 😉

saraha2
14. únor 2013

@martina_81 u nás to bylo tak.... ☹ budu se snažit 😀

janulkaa23
14. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Jooo večer sem seděla u Pc pak sem šla na záchod a šly ze mě kusy krve celou noc až ráno to přešlo, ale i tak sem jela k dr, píchl mi injekkci a zkontroloval mimi...a brala sem vitamín K a vše už je ok 🙂

janulkaa23
14. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@sarah321 děkuji 🙂

martina_81
14. únor 2013

@janulkaa23 tak hlavně, že to dobře dopadlo. Tý brďo, no já bych byla vyšaškovaná jak blázen. ☹ Se divím, že jsi vydžela celou noc.

janulkaa23
14. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Joo jinak to ani nešlo :( byla sem doma sama bez přítele a sanita se mi volat nechtěla..ale neboj sem šla k dr se staženým zadkem :( dost sem se bála

xlolax80
14. únor 2013

@martina_81 no ziadne extra hopsanie neplanujem, ale som myslela, ze tak trochu na bezky takym pomalym tempom cez vikend. no uvidime. inak prve 4 dni ked som pichala gonal, tak som citila vajecniky. ale teraz mam merional a mam pocit, ze nic necitim. dnes tam dr. videl 6 folikulov, tak hadam to bude stacit... 😒

pechlinka
14. únor 2013

Ahojte baby....takze prave mi volali z Gyn-fivu...ze vsetkych 5 oplodnených vajíčok sa krásne delí...a vklad 2 embryjok máme zajtra 10:15 drzte paste.. 🙂

martina_81
14. únor 2013

@janulkaa23 to Ti věřím, já bych byla strachy taky hotová. 😒
@xlolax80 Ty už stimuluješ? 😉
@pechlinka jéé, tak to je super zprávička. 😉 Tak na zítra hodně štěstí. 🙂

xlolax80
14. únor 2013

@martina_81 hej, uz takmer tyzden.

pechlinka
14. únor 2013

@martina_81 Dakujem...velmi pekne.. 🙂