1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
14. únor 2013

@martina_81 Martinko, tak už jsi se dotajnila? 😉 Takže potichu gratuluju ( taky neuásám ) a posílám další dávku těhu bacílků tfuuuuj tfuuuj a na zítřejší krvičku držím pěstíčky 😉 budu s tebou netrpělivě čekat na výsledky 😉

saurer
14. únor 2013

Ahojky holky v sobotu jdu na OPU, ale mám PCO, takže víc než velká úroda...přes 30 folíků...a teď jsem k smrti vyděšená z OHSS...měly jste před OPU taky velké a tvrdé břicho? potřebuju uklidnit nebo se zbláznám, už tady bulím a v caru nejsou a večer si mám píchnout pregnyl

adriene
14. únor 2013

@saurer Neplakej, utri slzy a zabojuj 😉
Pregnyl pichni a zitra i tam zavolej. Pripadne te zkontroluji, OPU jiste udelaji a kdyby byl OHSS, tak kdyztak embryjka zamrazi a ET ti neudelaji. Zacni ale mega moc pit tekutiny, pokud uz tak nedelas!

sudabe
14. únor 2013

@pechlinka držím palce nech si tehu a všetkým nech sme šťastné tehulky , dnes som bola a pichli mi diphereline a keď dostanem mrchu mám zavolat a na 3 den prist chcem sa spitat hned si zacnem pichat tie iniekcie a za kolko asi bude odber vajicok? už keby som malá po vsetkom

malinka_02
14. únor 2013

@martina_81 to je super! No treba jo ale vis jak.. Moc tomu neverim.. Moc bych si prala aby vysel ten dum a my prisli na jine myslenky..

malinka_02
14. únor 2013

@mmirunda teeeda ty si to vedela? 😀

pechlinka
14. únor 2013

@sudabe Ahoj...dakujem....ja verim..ze mi to tentokrat vyjde.. 🙂 no neviem..ako ty ..ja som mala kratky protokol....pichat som zacala 2DC a vyber vajicok som mala 14 DC.... Embryotransfer mam na 19 DC.. 🙂 drzim paste aby si to mala co najskor za sebou... 🙂

saraha2
15. únor 2013

@saurer čtu to až te´d,ale měla jsi tam zajet!!!!!!tam mají tvoji kartu,takže by to nebyl problém!!!jak jsi na tom?napakuj raději tašku a frč tam...

mmirunda
15. únor 2013

@malinka_02 no jooo 😉 věděla 😉

saurer
15. únor 2013

@saraha2 už dobrý, přes noc mi břicho trochu splasklo a dalo by se říct, že už to je úplně v pohodě...uf...ale teda včera jsem zpanikařila úplně luxusně 😠

adriene
15. únor 2013

@saurer To je dobre 🙂 Ale nepodcenuj to a dnes jim kdyztak minimalne zavolej a urcite na to upozorni. OHSS nepodcenovat 😉

saurer
15. únor 2013

@adriene já už jsem se jich včera ptala dvakrát na ohss a podle krve to prý vůbec nevypadá...jenže ani to mi nepomohlo proti histerii 🙂 právě že se toho tak bojím...takže dneska jsem si naordinovala jen jogurty a hodně pít a musím to nějak přehrkat 🙂

adriene
15. únor 2013

@saurer Jojo, tekutiny s bilkoviny. Pripadne si v lekarne kup Protifar, ten se u toho tez bere. Budu drzet palecky, at to hezky zvladnes 😉

saurer
15. únor 2013

@adriene moc děkuju za podporu 🙂 doufám, že za to bude sladká odměna 🙂

adriene
15. únor 2013

@saurer O tom nepochybuj!! 😉

saraha2
15. únor 2013

@saurer já se tam potkala s jednou,co měla 9vajíček a měla OHSS...takže ono to není o počtu kousků a pokud něco,tak z krve by to poznali,neboj 😉 ale každopádně pokud cokoliv,tak frč....nám říkali,že když něco,tak jet přímo tam,hlavně nikam na pohotovost!!!!

saurer
15. únor 2013

@saraha2 no dneska mi je teda úplně báječně.. jestli já to včera taky neměla z jídla a nebyla k tomu všemu ještě parádně nafouknutá... tak uvidíme ,no nechtěla bych ohss, ale co bych nadělala, kdyby přišel...hlavně ať to všechno dobře dopadne 🙂

saraha2
15. únor 2013

@martina_81 myslím na tebe a čekám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

martina_81
15. únor 2013

@saraha2 tak krev máme krásně pozitivní a za 14 dní na UTZ. 😀 😀

saraha2
15. únor 2013

@martina_81 no já bych si tááááááááááák dala panáka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no nic..musím se spokojit s activií 😀 krásný,krásný!!!!!!!!!!!!!!!čekáme tě 😉

saraha2
15. únor 2013

@martina_81 a řekli ti numero????

rory_g
autor
15. únor 2013

@martina_81 juchůůůů, posílám těhu bacily, aby se mimčo/a udrželo/a 😵 😵

martina_81
15. únor 2013

@saraha2 hele activii bych nebaštila, prý je to pěkná s*ačka. 😖 jj, hodnota je 167. Tak jsem zklamaně, že jestli to není málo. A sestřička mě uklidňovala, že po KETu z těch zamražených ty hodnoty bývají nižší a že na to koukal i pan dr. a je spokojenej,tak jsem taky v klidu, když je pan dr.. 😀
@rory_g díky moc. 😉

saraha2
15. únor 2013

@martina_81 mě říkala mudr.,že 12tý den po ET to bývá kolem 100....už jsem ji vypila 😀 na ex

pechlinka
15. únor 2013

Ahojte baby...tak prave som sa vratila domov...po ET...Vlozili 2 embryjka...1 - 100 bunkove a 1 - 50 bunkove... sice neviem..co to znamena...ale dufam...ze to je dobre..

saraha2
15. únor 2013

@pechlinka tak to já teda taky nevím...,ale důležité bude,aby se jim u tebe líbilo a krásně se zavrtaly 😉

irennn
15. únor 2013

@pechlinka Držím moc palečky, ať se hezky uhnízdí 🙂 🙂

pechlinka
15. únor 2013

@saraha2
@irennn Dakujem baby.. 🙂

martinazvo
15. únor 2013

@martina_81 TAK TERAZ UZ HLASNAAAAA GRATULAAACIA 😀 😀 😀

martinazvo
15. únor 2013

@pechlinka drzim palceky, nech sa drobcom u Teba paci 🙂