1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

nemorosis
17. dub 2012

@marmina Jsi zlato 🙂 Teď se prý počká na cytologii a podle toho se bude postupovat dál. Víc nevím. Jen si říkám, že kdyby tam tak velký útvar byl už dlouho, jistě by na něj doktoři z CARu přišli. Můžu na ně mít názor jakýkoli, ale slepí přece nejsou! 😉 Ale vážně děkuju, hodně jste mi pomohly. Fakt jsem z toho byla celá opařená.

marmina
18. dub 2012

ahoj holky, tak jsem ráno testla a samozřejmě svítí jen jedna čára...no, vlastně jsem ani nečekala něco jiného, takže teď si můžu dát s čistým svědomím další červené vínko a snad se ta potvůrka ukáže 🙂 S tím zpožděním to vypadá na KET spíš začátkem června, to je hrůza ☹

mia75
18. dub 2012

@marmina ☹ ☹ To mi je luto. Preco az zacatkem cervna? Ja som stimulovala na KET tusim kratsie s Neofollinom

nemorosis
18. dub 2012

@marmina Jééé, to je mi líto!! Máš ještě jeden cyklus před sebou? Tak snad dorazí brzy, potvůrka 🙂

mia75
18. dub 2012

@marmina Pozerala som tie svoje datumy a ked mi po vyvolavacke prisla MS koncom unora, hned som nabehla na Neofollin kazdy 4.den a uz 15.3. bol KET. Takze stihas potencialne uz v kvetnu, nie? 🙂

saraha2
18. dub 2012

@marmina tě napíná mrcha jedna červená,že???opravdu vínečkuj každý den-deci je zdravé 😉 já si dát deci červené v půlce cyklu,tak to dostanu hned..proto červené ani nepiju normálně,u mě to je spouštěč MS okamžitý..

saraha2
18. dub 2012

@mia75 to víš,že jo!!!ono vyležet se to nedá 😉 a aspoň na to nebudeš tak myslet..vím,že budeš budeš,ale přece jen v práci přijdeš i na jiné myšlenky..já budu volat v pondělí,protože 10-12 den mám jít na ultrazvuk a jsem zvědavá,kolikátý den cyklu půjdu na to...vůbec netuším,ale snad to stihnu v příštím týdnu..

mia75
18. dub 2012

@saraha2 Keby sme boli slepice, aspon to vysedime 🙂 Takto akurat mozeme v strese cakat a snazit sa prehlusit to nejakou pracou. To mas teraz to IUI, ze? Cyklus asi ako KET, nie?

zelvik
18. dub 2012

@marmina Hmmm, to je škoda :( Ale aspoň si užij sklenku vína 😉 Nějaou radost si v tom všem najít musíme...

zelvik
18. dub 2012

@marmina Hmmm, to je škoda :( Ale aspoň si užij sklenku vína 😉 Nějakou radost si v tom všem najít musíme...

zelvik
18. dub 2012

A jééé, to zase bude den, už posílám zprávy 2x 🙂
Jinak jsem teď zase volala do CARu, jak se dětičkám daří.
Tak se držej všechny 4 zatím předpisově – dneska mají být dvou až čtyřbuněčný a zatím to všechny splňujou.
Takže voláme zase zítra.Když tam bude jeden favorit, asi by ho zavedli, když budou na tom všechny stejně, počká se do pátku.
Haúúúúú, to nevydržííím....

marmina
18. dub 2012

@mia75 @nemorosis holky, ano, mám ještě celý jeden cyklus před sebou, takže to fakt vypadá na první polovinu června....nojo, trpělivost přináší růže (třeba i miminko 😉)
@saraha2 no já taky nejsem vůbec na alko zvyklá, vždycky se mi po skleničce vína motá šiška 😀 Závidím ti, že u tebe se aspoň něco děje! Kéž by ti to vyšlo a byla jsi ušetřená další stimulky na IVF

marmina
18. dub 2012

@zelvik super zprávy! vydž!!! 🙂

saraha2
18. dub 2012

@mia75 já nevím,budu to absolvovat poprvé,KET jsem neměla..tak uvidím,co mě řeknou..mám volat 10-12 DC..desátý den vyjde na neděli,tak zavolám v pondělí a uvidím..pak musím na ultrazvuk a uvidím,na který den to naplánují..
@zelvik vydrž prťka,vydrž!!!!!!!!!neboj se nic!!!bublinky se budou držet!to nejhorší čekání pak na výsledek teprve přijde!!! 😉

saraha2
18. dub 2012

@marmina já na to nespoléhám..spíš to beru tak,že se konečně zjistím,co to IUI je vůbec teda.. 😉 já mám ráda bílé vínečko,ale červené je takové těžké a jak jsem psala,vždy mě to potvora spustí MS...takže si dej večer aspoň dvě deci!!!

alinah
18. dub 2012

@zelvik dobre zpravy ale vydrz, az ti je zavedou tak je to cekani jeste 100x horsi! 🙂 takhle si muzes kazde rano zavolat a optat se jak se maji. az je budes mit v brisku tak se nikam nedovolas 😀

saraha2
18. dub 2012

holky verry má dnes krev,že????tak doufám,že nám co nejdříve napíše!!!!

zelvik
18. dub 2012

Holky, taky máte tak 2 hodiny po polknutí Utrogestanu (beru 2 kuličky) motání hlavy? Jsem jak praštěná....

saraha2
18. dub 2012

@alinah přesně tak..pěkně jsi to napsala.. 😉 výstižně a jasně 😀

saraha2
18. dub 2012

@zelvik já z toho byla unavená a poblblá.....brala jsem dvě 3krát denně,takže jsem byla úplně mimo skoro měsíc 😀

alinah
18. dub 2012

@zelvik ja je musim zavadet. jakmile je spolknu tak nejsem schopna ani dojet do prace tramvaji. je mi naprosto zle...

mia75
18. dub 2012

@zelvik Ja som ich preto nikdy nejedla. Zavádění je taky skvělý zážitek 😠 ale aspoň z toho není blbě

zelvik
18. dub 2012

@alinah Hmm, to máš pravdu a tak by to člověk chtěl vědět, co se tam děje. Někdy si říkám, jestli si v tom CARu ty bobíšky nechtějí nechat celou dobu, když jim to tam tak pěkně jde 😀. Že u mě v bříšku asi není o co stát, tak abych jim neublížila🙂

mia75
18. dub 2012

@zelvik Ja myslim, ze o par rokov bude skutocne vyzerat IVF tak, ze si rodicia pridu vyzdvihnut mimi uz po narodeni z umelej dělohy v labaku CAR-u 🙂

zelvik
18. dub 2012

@mia75 No nám po OPU řekli, že do ET máme polykat a pak teprve budeme zavádět. Já už se zaváděním zkušenosti mám - po IUI. Tak jsem teď vyjevená z těch účinků po polykání.

mia75
18. dub 2012

@zelvik Tak to je divne, ze ti odporucili polykat 😨 Aj pribalovy letak hovori, ze pri peroralnom poziti je ospalost a pod a dokonca v tehotenstve sa MUSI uzivat len vaginalne. Mne to vysvetlili tak, ze kedykolvek je lepsie zavadzat vaginalne, kedze je to progesteron pripravujuci sliznicu a je lepsie ked je k nej co najblizsie.. Skus sa popytat este doktora a povedz mu, ze ti je z toho zle

zelvik
18. dub 2012

@mia75 No zase tak zle mi není, jen jak když mám "opičku" 🙂 a jestli připravuje sliznici, tak to zrovna moc nepotřebuju, před OPU jsem ji měla už 17mm, tak se bojím, aby teď neměla nějakých 20. ☹

mia75
18. dub 2012

@zelvik 🙂 Tak to moze byt u kazdeho inak. Mne hovorili, ze vaginalne nevadi nikdy a peroralne sa smie len niekedy. Tak som sa podla nich riadila. Ale zase ked Tebe odporucil peroralne, asi mal na to dovod. Tak budes mat opicku dlhodobo 😎 Kedy mas ET?

zelvik
18. dub 2012

@mia75 ET bude buď zítra, nejpozději v pátek, počítám. Všechny 4 prďolky se zatím přdpisově drží, tak snad....

mia75
18. dub 2012

@zelvik Určite sa udržia a počkajú na teba 🙂