1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
18. dub 2012

@rory_g Ahojky a ty jdeš na UZV dneska? Kdy?

rory_g
autor
18. dub 2012

@zelvik ahojky, jj, dneska odpoledne. Mám radost, že se Ti dětičky drží, super! 😵 A co OHSS, všechno dobré? Tak jste rozhodnutí pro ET jednoho?

zelvik
18. dub 2012

@rory_g Děkuju🙂 OHSS nic. Včera bylo břicho jako balonek, trochu to tlačilo, ale dneska už o ničem nevím. Takže v pohodě. Jojo, zkusíme zatím jedno, i když nevím, jestli nehazarduju, ale třeba má šanci vyjít i to jedno...

rory_g
autor
18. dub 2012

@zelvik super, že se OHSS nerozvinul!!! Určitě má jedno šanci a obrovskou, když mimísci tak krásně prospívají

dadenka111
18. dub 2012

@rory_g
@zelvik
paaanenku ja mam brucho stale ako balon po Clostilbegyte a nie a nie splasnut. Trosku sa bojim co bude pri stimulacii na IVF. Buduci tyzden cakam telefonat, ze mi schvalili ziadost. 😕

rory_g
autor
18. dub 2012

@dadenka111 musíš pořád pít, minimálně 3l denně...já mám opačný problém, reaguju docela špatně, na Clostil vůbec a teď na ty koňské dávky Menopuru jen dva folíky 😝 Doufám, že dneska na utz mi řeknou lepší zprávy a všechno se povede 😉 Jinak u Tebe doufám, že se ještě v tomhle Tvém nekonečném cyklu stane zázrak a nebudu Tě tady muset oficiálně přivítat, sejdeme se až ve společném termínu 😉 😀

dadenka111
18. dub 2012

@rory_g zazraky sa deju to je pravda. na kedy ti vychadza odber? kolko este musis pichat? mozes aj predlzit dobu stimulacie ak mas malo vajok? ja som tento cyklus vobec nezastimulovala po Clostile. som 18DC a ovutesty ani bt zatial nic neukazuju. myslim, ze zachvilocku som tu s vami 😉 😝

rory_g
autor
18. dub 2012

@dadenka111 dneska mi dr poví, jestli bude OPU v sobotu, nebo v pondělí, myslím, že se stimulka prodloužit nedá...od středy si připíchávám Cetrotide, aby se stimulka přibrzdila a folíci stačili dozrát.
Třeba ne, třeba budeš mít jen o dost posunutou ovulku 🙂

mia75
18. dub 2012

Holky, aj vy ste boli také pažravé po ET (a popri Utrogestane)? Ja by som obhrýzla od hladu aj steny, a to bežne málo jedávam. Dúfam, že to nie je predmenstr. syndróm, lebo do termínu MS by malo byť asi 12 dní ☹

marmina
18. dub 2012

@mia75 taky jsem měla víc hlad, to dělaj ty hormony (a když jsem otěhotněla, tak jsem první trimestr pořád měla hrozný hlad a musela něco jíst, jinak mi bylo pěkně blbě, naštěstí kila nahoru rapidně nešla 😉

pawlla
18. dub 2012

@mia75 no ja po ET taky mela porad hlad a ted je to jeste horsi to utrogestanu jsem desne unavena a porad musim neco zobat musim se poradne hlidat jinak bych se do dveri nevesla 😀 😀

marmina
18. dub 2012

Holky, dneska jsem si narychlo sjednala preventivku u svého gyn. Poprosila jsem ho taky o včelku na uspíšení MS, problémy nedělal, ale co mi sdělil mě teda moc nepotěšilo. Udělal mi uzv a říkal, že sliznice narostlá moc není a že je možné, že to ani po té vyvolávačce nedostanu ☹ To by znamenalo, že bych musela zase začít s nějakými hormony, abych to vůbec dostala, takže další oddálení! Pomalu začínám zoufat, jestli vůbec na KET do léta půjdu 😢 Asi je i jasné, že bez stimulace před KET to nepůjde....Jo a ještě něco, prý mám jeden vaječník typicky polycystický! V CAR se mi o PCO nikdy ani slovíčkem nezmínili! Achjo, já se picnu 😝 Ani nevím, co to jako může znamenat. Říkal, že by mi mohl snadno hrozit OHSS, ale já neměla ani náběh! Tak nevim...

mia75
18. dub 2012

@marmina Chudatko ☹ Keď by ani vyvolávačka nepomohla, jedine treba čakať. A pichol ti ju pre istotu? Lebo aj jej to trvá, viac ako týždeň tuším. PCO má súvis s OHSS (ako u mňa). Ale myslím že nie každá holka s PCO musí mať OHSS. Máš nepravidelne MS a bolesti?

plumeria
18. dub 2012

Ahoj holky, jak se vám dnes daří? My jsme dnes po poslední kontrole v CRM, do týdne se mám hlásit u obvodní gynekoložky. Na rozloučenou jsme dostali foto a prenatal box. Normálně mi přijde úplně divné, že už tam nebudeme chodit, nějak jsem si na to zvykla, jsem mimo 😀

verry
18. dub 2012

Ahojte kočenky 😉
tak se hlásím, byla jsem pouze na krvi, k Dr. mě sestřička nepustila...a já tak chtěla 😀 😀
a odpoledne jsem si volala na výsledky. Prý je to pozitivní! 😵 😵 😵 a příští týden zase ve středu mám přijet na krev. A pak až další tejden na UTZ... ty mě teda napínají 🙂
Vzala jsem si neschopenku a začínám si užívat domova 😀

plumeria
18. dub 2012

@zelvik Určitě má jedno šanci vyjít!!! Podívej se na mě, verry, nemorosis...

vall83
18. dub 2012

@marmina ahojcek tak to mi je luto....zasa odalenie, aj ja sa bojim toho co mi zajtra povedia 😢
ja mam polycysticke obidvaja...je vacsia pravdepodobnost ze budes mat OHHS teda u mna to uz kvoli tomu predvidali, a potom to len potvrdil ten pocet vajicek....takze sem ho mala...bohuzial...ale ked mas iba jeden vajecnik, tak snad to bude dobre...ja som napr. ho mala a ani som o tom nevedela...sila...sice priznaky boli, ale rozdychala som to...ale hlavne kapacky mi pomohli...neboj, pojde to aj s jednym polycystickym vajuchom...no co nekdo ma vajecniky a mi mame polycysticke....aspon ich mame krasne pomenovane... 😀 😀 😀
inak mne este stale na slovensku tvrdili, ze ked mam polycysticke tak nebudem mat deti, ale tuna nic take nehovoria...tak neviem...nerada by som ta strasila, ale na slovensku toho nakecali...

vall83
18. dub 2012

@verry veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkaaaaaaaaaaaaaaa gratulacia.... 😀 😀 😀 😀

plumeria
18. dub 2012

@marmina Takže ti dr. vyvolávačku dal, jestli jsem to dobře pochopila. Tak držím pěsti, ať je tu mrcha co by dup a brzy na to KET 😉 . S PCO jsou šance na OHSS větší, ale nejsou pravidlem. A když jsi se mu prozatím vyhla, neměla bych z toho strach ani do budoucna 😉

mia75
18. dub 2012

@verry a @plumeria Gratulujeme, takéto správy potrebujeme počuť 🙂

rory_g
autor
18. dub 2012

Ahoj holky, tak jsem doma...předoperační ještě nemám, protože můj obvoďák byl po pacientech, takže musím k němu zase zítra, to mi dělá naschvál 😝
Na utz byly pořád dva folíky, prý hezky vyrostly, ti maličcí nic, jen se objevily tři další. OPU bude v sobotu v 10:30 a jestliže se oplodní a vše půjde, jak má, tak ET v úterý.

plumeria
18. dub 2012

@mia75 Díky. Všem tady přeji, aby jste nás co nejdříve následovaly...všechny!!! 😉 🙂

plumeria
18. dub 2012

@rory_g Alespoň budou o to silnější 😉 Mít moc vajíček je často na úkor kvality, budete mít superbojovníky 😉 Kolik si necháte zavést - jedno nebo dvě?

marmina
18. dub 2012

@mia75 já žádné bolesti nemám, s MS jsem problémy měla - neměla jsem ji vůbec, po dítěti (po ukončení kojení) mi naskočila, ale nepravidelně (někdy cyklus 32 dní ale i 21 dní...)

@plumeria jj, vyvolávačku mi i tak dal, ale s tím, že možná MS nepřijde...uvidíme, snad aspoň trošku bude
A gratuluji k propuštění !!!😉

@verry a tobě k té miminkovsky pozitivní krvi 😀 Holky, jste těhulky šikovný!

@vall83 díky za povzbuzení! doufám, že tobě nic nebudou oddalovat, tvoje situace je vzhledem k plánovanému odchodu domů na Slovensko ještě napínavější...

rory_g
autor
18. dub 2012

@plumeria no snad budou silní a budou se obě vyvíjet, dr se přiklání k oběma, ET by měl být v úterý 🙂 A Tobě gratuluju k další krásné kontrole, fotečka je nádherná 😵
A @verry super krev!!!
@marmina co se to děje? Jednu MS jsi po IVF už měla, nebo to byla ta po nevydařeném ET? Holky, co mi to s @dadenka111 děláte...

dadenka111
18. dub 2012

@rory_g co robime? 😕

rory_g
autor
18. dub 2012

@dadenka111 no s tou MS a ovulkou, takové megacykly 😝

dadenka111
18. dub 2012

@rory_g 😀 jaa ti nevim. ale takto som to mala pred laparkou. proste som vadna a zacala som sa kazit 😝

rory_g
autor
18. dub 2012

@dadenka111 Ty jsi střevo 😀 😀 Já jsem to mívala jednou za rok, měla jsem pravidelnou MS, začínala třeba 4. a jak se to posouvalo, tak jednou za rok jsem měla megacyklus a zase mi to začínalo na začátku měsíce..tak třeba to máte také tak...věřím tomu, že to nám všem dobře dopadne 😉

marmina
18. dub 2012

@rory_g před ivf jsem měla MS sama od sebe po 21 dnech, ta po IVF byla jen ta jedna po nevydařeném pokusu, teď čekám druhou a po té třetí bych měla začít stimulovat na KET. Tak doufám, že ty cykly nebou moc mega, protože já to mimčo mooooooc chci! 😀