1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

irennn
3. bře 2013

@elisafabri přečti si základní info na stránkách klinik a budeš to vědět hned.....myslím tím otázky typu, kdy si udělat test po ET 😉

zandida
3. bře 2013

@elisafabri No tuším že testovala jsem dřív než mi řekli na klinice první testík nebyl ani duch no a zkusila jsem to druhý den a byly tam dvě čárky a postupně se další dny zesilovaly ...Každopádně jistotu jsme meli opravdu až podle utz 28:10. jsme byli na ET a až 11.11 jsme byli na 1.UTZ kde nám potvrdili jednoho broučka...

kaijko
3. bře 2013

@irennn Ja utrous vysadila a smitec 😉 Ani jsem postupne nesnizovala davku..I mi ho dr nechal jen myslim do max 10tt 😉 Nevidel duvod proc bych ho mela brat, kdyz vse bylo ok 🙂 Nebala bych se toho..

kaijko
3. bře 2013

@martina_81 Ja mela srdicko az 6t po ET 🙂 Jeste mas cas! Drzim palce

zandida
4. bře 2013

@elisafabri Promin napsala jsem to tam blbě a ještě k tomu polospánku ted přímo z papírů na ET jsme byly 28.10 toho 11.11 jsem měla naplánovaný z kliniky první test který jsem si samo nevydržela neudělat dřív a až 28.11.jsme byli na potrzení těhotenstí takže to čekání mazec ale dopadlo to ok. Nechali jsme si zavádět dvě embrijka a ujalo se jedno..

ratatooy
4. bře 2013

holky je tu nekdo kdo bere marvelon před IVF

janulkaa23
4. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Dneska držím pěstičly Marti 🙂

irennn
4. bře 2013

@kaijko Jé díky, už mi to tu psala i jedna mladá budoucí maminka, jsem ráda, že je víc názorů 🙂, děkuji.

irennn
4. bře 2013

@martina_81 Také moc držím pěsti, všechny,co mám!!! Dobře to dopadne

saraha2
4. bře 2013

@martina_81 myslím na tebe!!!!!!!!!!!!!!!

denulka85
4. bře 2013

@saraha2 cakame dobre spravy 🙂 vela stastia 😉

mmirunda
4. bře 2013

@herbie Ahojky a vítám tě zpátky 😉 to mě mrzí, že jste to museli všechno odložit, ale zase jsi stihla svatbu a to se taky počítá. Držím palečky, aby se to teď podařilo a hlavně bez komplikací 😉

mmirunda
4. bře 2013

@dadenka111 Tak kočko, jak jsi dopadla na krvi???

mmirunda
4. bře 2013

@martina_81 I na tebe myslím beruško a moc ♥

mmirunda
4. bře 2013

@ratatooy Já jsem před IVF brala Marvelon 😉

dadenka111
4. bře 2013

@mmirunda toto je telepatia? akurat som polozila mobil a prihlasila som sa na MK. takze dnes 11dpET je cisielko 191βhCG. uuuf tak a som naozaj tehotna. vo stvrtok dalsia kontrola. 🙂 este sa musim dat vypisat na PN na chvilicku, ale neviem na kolko a co mam povedat v praci. sakra 😕

ratatooy
4. bře 2013

@mmirunda ja ho ted beru podruhe před druhym těhu tentokrát Ket a je mi z něj šíleně blbě,pořád krvácím a mam nesnesitelný menstruační bolesti asi zdechnu jak se tělo po jednom těhu změní a co sedelo před tím ted už nesedí

mmirunda
4. bře 2013

@dadenka111 asi telepatie 😉 Aspoň vidíš, jak ti držím palečky. Číslíčko je to krásný a co to krvácení? je to lepší? co říkal dr.? Na PN běž a lež doma s nohama nahoře. Klidně si to nech vypsat na chřipku nebo angínu a hotovo, ale hlavně mimčo ( mimča ) neohrož, potřebují teď spoustu síly 😉

mmirunda
4. bře 2013

@ratatooy Hmm tak já byla úplně v pohodě, ale čekám zatím první, tak nevím, jak se to změní pak. A zkoušela jsi to řešit s dr.? Aby ti dal jiný prášky? Kam chodíš na kliniku?

ratatooy
4. bře 2013

@mmirunda jj tak prej to muže u marvelonu být,jezdime do brna na unicu a tam jsem nad míru spokojeni

mmirunda
4. bře 2013

@ratatooy Taky čekám miminko z Uniky 😉 Já tam teda chodila i normálně na gyndu k dr.Gogelovi už aspoň 10 let 😉

ratatooy
4. bře 2013

tam sou všichni super

pechlinka
4. bře 2013

@dadenka111 Ahoj moja....super...tisko gratulujem.. 🙂

saraha2
4. bře 2013

@dadenka111 nádherná hodnota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
4. bře 2013

@dadenka111 já měla 11tý den 72......

dadenka111
4. bře 2013

@mmirunda je to lepsie o vela to spinenie. z to ho krvaveho spinenia je dnes uz skoro nic. akurat teraz poobede trosku na papieri ruzove. povedli mi ze mam zapijat ten utros, tak aj robim. Dnes som volala obvodakovi a uz mi vypisuju PNku, tak si po nu skocim. 😉 davaju sa aj vychadzky? ja by som na malu prechadzku ked je take krasne slniecko isla. hmm

dadenka111
4. bře 2013

@pechlinka diky 😉 inac my to mame skoro narovnako. moja posledna MS bola 30.1. 🙂 ty si mala ake hCGcka?

saraha2
4. bře 2013

@dadenka111 super..takže špinění bylo zavrtávání a prcek si dělal místečko 😉 mám velkou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vycházkly dostaneš na 6hod na den tady tuším holky mají max...

dadenka111
4. bře 2013

@saraha2 jj pacia sa mi jednotky 😵 ja sa inak nejak necitim zeby boli dvojky. je to asi nizke cislo na dvojky ze?

saraha2
4. bře 2013

@dadenka111 ta,co byla se mnouz měla taky přes 1000 a má jednoho chlapečka 😉 takže to se asi nedá tak poznat a odhadnout podle čísla...