1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
4. bře 2013

@dadenka111 a moje mudr.říkala,že 12tý den po Et by to mělo kolem 100....takže to fakt ukáže vše až ultrazvuk 😉 taky jedna od nás z caru měla dvě..a pak na další kontrole už jen jedno....takže vydržet 😉

dadenka111
4. bře 2013

@saraha2 drzim, drzim............. vydrzim 😀 fakt asi tazko povedat. jaaj ale stastna som a dam si obrovsky pozor teraz na seba.

pechlinka
4. bře 2013

@dadenka111 Ahoj...ja som mala 10 DPET - 113 Hcg a 14DPET - 900 Hcg. Mala si aj predlzenu kultivaciu?...ja ano.. 🙂

mmirunda
4. bře 2013

@dadenka111 já mám vycházky 6 hodin 😉 tak se zkus domluvit s dr. 😉 To je dobře, že špinění ustává 😉 To je na dobré cestě. A kdy jdeš zase do CARu? na další ko?

mmirunda
4. bře 2013

@pechlinka Tobě taky gratuluju 😉

mmirunda
4. bře 2013

@dadenka111
@pechlinka Jinak holky, až budete chtít, ráda Vás přidám do naší diskuze Těhulky a maminky po IVF 😉 Je soukromá, ale je na modrykonik.cz ale to by nemělo vadit. Přihlášení funguje i pro Vás 😉

dadenka111
4. bře 2013

@pechlinka ano mala som tiez predlzenu. jej tebe to pekne stuplo. 😉
@mmirunda Mirka neskor sa pripojim. este je skoro, ale tesim sa KONECNE k vam. 😵

mmirunda
4. bře 2013

@dadenka111 no já vím 😉 hele jak potvrdí srdíčko 😉 tak tě šupnu k nám 😉 Potřebujeme tam čerstvé těhulky 😉

dadenka111
4. bře 2013

@mmirunda 😀

pechlinka
4. bře 2013

@mmirunda Ahoj...dakujem.....aj ja sa pridam..ze ked bude srdiecko.. 🙂

pechlinka
4. bře 2013

@dadenka111 No..ano..aj ja som z toho prekvapena... 🙂 kolko embryok si si dala vlozit?...Mne vlozili jednu blastocystu a jednu morulu.. 🙂

mmirunda
4. bře 2013

@pechlinka
@dadenka111 však jasně holky, těšíme se tam na Vás 😉

pechlinka
4. bře 2013

@mmirunda Ahoj...mne dal moj gynekolog vychadzky 2 hod. doobeda a 2 hod. poobede.... :( myslis ze sa to da este zmenit na tych 6 hodin?

dadenka111
4. bře 2013

@pechlinka vlozili mi dve viac ako 100bunkove blastocysty. no som velmi zvedava ci sa obe chytili. 😵 uff idem si po PNku. tak zatial paaa. este vo stvrtok dam dalsie cisielko 😉

pechlinka
4. bře 2013

@dadenka111 no..super....tak drzim paste aby sa chytili obidve... 🙂 ja by som si to priala aby to boli u mna obidve.. 🙂 inak mas aj ty stale predmenstruacne bolesti v poddbrusku?..

mmirunda
4. bře 2013

@pechlinka určitě dá ;-´) Já původně měla taky jen 4 hodiny od 15-19 a pak až mi potvrdili těhu UTZ tak mi to prodloužili na 6 hodin a mám to od 12-18 😉 tak jsem to chtěla. Dopoledne většinou uteče 😉

mmirunda
4. bře 2013

@martina_81 Marti, snad je vše v pořádku ☹

slaboska
4. bře 2013

@adriene ahojky,tak dneska jsem byla na te hematologii.měla jsi pravdu,chodit budu každy tyden a budu si pichat celych 9 měsicu a na 6neděli mi daji varfarin(doufam,že jsem to nespletla,ale polyka se to 🙂 🙂 )takže jěště jedenkrat děkuji za radu a přeji nekomplikovany porod 😉

janulkaa23
4. bře 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@dadenka111 Gratuluji mooc 🙂

malinka_02
4. bře 2013

@dadenka111 je super!

malinka_02
4. bře 2013

@martina_81 Marti tak co?

dadenka111
5. bře 2013
pechlinka
5. bře 2013

Ahojte baby...v ktorom tyzdni by malo byt vidiet uz srdiecko?

melisska
5. bře 2013

@martina_81 poslala som ti ♥ urcite je vsetko vporiadku moja, kazda zena je ina aj tehu, tak veríme 🙂

herbie
5. bře 2013

dobre ranko, mmirunda dekuju jsem rada, ze jsem zase zpatky hrozne se me tenhle mesic vlece asi proto, ze uz to chci mit za sebou a cekat na vysledek jdeme na IFV+ICSI+AHA prej je to 90% sance uspesnost na otehotneni tak doufam, ze se zadari pritel ma spatne spermo 😒 ja jsem v pohode 😉 na krevni test jestli budu tehu jsem objednana 8 dubna a to zrovna slavime s manzelem 4 roky vyroci spolu tak doufam, ze bude dobra zprava jeste jsem vas nedocetla napravim to co nejdriv mejte se krasne a preju hezky den 🙂

dadenka111
5. bře 2013

@pechlinka bolesti v podrusku nemam. iba ma akokeby tlacil mechur. srdiecko sa najskor da zistit v 6.-7. tt a neskor. na 100% viditelne je v 10tt. 😉

denulka85
5. bře 2013

Baby kontrolne hcg je 986,5 tesim sa ako blcha v pondelok idem na UTZ 🙂

irennn
5. bře 2013

@pechlinka Já byla na začátku 6.tt a srdíčko tam už bylo vidět... 🙂

saraha2
5. bře 2013

@herbie doporučila bych i picsi..

lagunasa
5. bře 2013

ahojte. tak sa vam sem pridavam. dnes som v car podpisovala papier aby mi dr poslala ziadost na 1. IVF. uvidime kedy to schvalia. mediztym ked bude buduci cyklus aspon nejaky normalny folikul tak skusime raz IUI. ked to bude neuspesne tak sa ide na nase prve IVF.