1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
6. bře 2013

@mmirunda Miru, tohle bylo "do třetice". 😒 Moc děkuju za podporu. Ještě (nebo už jenom?) máme 3.

mmirunda
6. bře 2013

@martina_81 ☹ aha, já zapomněla ☹ Marti chjooo. Kéž bych ti mohla nějak pomoct. Jak dlouho si teď musíte dělat pauzu?

martina_81
6. bře 2013

@mmirunda to netuším. vloni po té laparce (přesně před rokem) chtěli 8 týdnů, tak jestli to teď bude stejný, to nevím. Počkám na propouštěcí zprávu (posílají ji tady poštou 😒 ), a pak si zavolám do caru a domluvím se s nima.

mmirunda
6. bře 2013

@martina_81 Takže zase čekání ☹ Hlavně se nežeň do práce a odpočívej doma ... bude zase dobře a ty maminka budeš. Věřím tomu 😉

pistalinda35
6. bře 2013

@martina_81 moc mě to mrzí ☹ drž se ....

pechlinka
6. bře 2013

@martina_81 Ahoj je mi to strašne luto... Drzkaj sa. :(

martina_81
6. bře 2013

@mmirunda nj, co mi zbývá. 😒 Tak uvidíme. Neboj, zrovna si jdu lehnout, protože mě to začlo trochu bolet.
@pistalinda35 @pechlinka díky, holky, snažím se, co můžu.

darazv
6. bře 2013

@martina_81 o boze to snad nie ☹ ☹ ☹ velmi ma to mrzí az mi slza vybehla ☹ to je fakt nespravodlive ☹ za den dve hrozne spravy akurat kamaratka ide na revizi ☹ holka drž sa!!!

martina_81
6. bře 2013

@darazv snažím se, ale je to těžký. ☹ Jsem ráda, že už jsem aspoň doma. A doufám, že už mám smůlu vybranou a čeká mě už jen to dobrý....

saraha2
6. bře 2013

@martina_81 ☹ chuderko já ani nevím,co napsat!!!!!!!!!!!tobě se to vždy chytne a pak toto..no mimoděložní,to ti šlo o život..takže bych nějakého arogantního mudr.kopla asi někam..a co te´d bude dál?

martina_81
6. bře 2013

@saraha2 jo, jsme rádi, že jsem to zvládla aspoň já. 😒 Musíme teď počkat, než se zahojím a pak půjdeme na další ket.

denulka85
6. bře 2013

@martina_81 ahoj moja je mi to velmi luto co sa ti stalo, a neboj s priatelom to zvladnete a budete najstastnejsia rodinka...verim tomu. hlavne si davaj na seba pozor a daj sa dokopy a dalsi ket je tvoj 😉

martina_81
6. bře 2013

@denulka85 určitě to zvládneme, taky ho to dost sebralo, i když by to asi nepřiznal, ale hned po operaci se ptal na "mimi", tak myslím, že to nesl taky špatně. ☹ a jak jsi na tom Ty? Ať mám aspoň nějaký pozitivní zprávičky. 🙂

darazv
6. bře 2013

@martina_81 no ine ani neostava ☹ ako dlho teraz musis mat pauzu?

denulka85
6. bře 2013

@martina_81 vcera som mala kontrolnu krv hcg je to 986,5 ale na 23 den po ket trocha sa bojim ci to nieje neskoro... urcite to aj on zle zvladal kazdy chlap len to nepriznaju

martina_81
6. bře 2013

@darazv to nevím, vloni po laparce chtěli 8 týdnů, ale po tomhle nevím, takže jak budu mít propouštěcí zprávu s výsledkama operace, tak se objednám do caru a domluvíme se. Ale těch 8 týdnů myslím budou chtít určitě.

martina_81
6. bře 2013

@denulka85 tak to je krásný, co se Ti na tom nezdá? 🙂 Moc Ti přeju, aby bylo všechno ok. 😉

denulka85
6. bře 2013

@martina_81 to ze hcg sa ukazalo az na 23 den nad 900 ci to nieje neskoro. matka ako si prisla nato ze mmt bolelo ta nieco? ak nechces nemusis odpisovat viem he to tazke pre teba 😖

martina_81
6. bře 2013

@denulka85 od pondělka jsem měla šílený bolesti v podbřišku, že jsem se nemohla ani pohnout. Pak to třeba trochu odeznělo, ale druhý den znovu. No myslela jsem, že je to normální a že prostě povolují ty vazy a prokrvuje se děloha. 😒 No a o víkendu už jsem nespala, tak jsme radši v neděli odpoledne zajeli do nemocnice, pro všechny případy. No a za pár hodin už jsem byla na sále. 😒

denulka85
6. bře 2013

@martina_81 a to vsetko kolko dni od transferu? nepochopim ako moze byt mmt ked to davaju do maternice az tak sa to tam smykne?

martina_81
6. bře 2013

@denulka85 4 týdny. No ono se prý zahnízdilo v rohu a jak rostlo, tak se prostě "prorvalo" ven. 😖

denulka85
6. bře 2013

@martina_81 a co v care volala si im? je mi to moc luto 😢

martina_81
6. bře 2013

@denulka85 volala, mám se ozvat, až se vyléčím. Tak až budu mít propouštěcí zprávu, tak jim zavolám a domluvím se, kdy nejdřív bysme mohli jít na transfér. Počítám tak květen, červen. 😒

denulka85
6. bře 2013

@martina_81 teraz musite byt silny... toto nieje spravodlive co sa ti stalo...

melisska
6. bře 2013

@martina_81 je mi to luto, ale navzdavame, ideme dalej, ja som mala 4x mimomaternicove a nevzdala som, 😉 drzim silne nadalej palceky, ked to preboli , tuzba bude opat silnejsia 😵

ratatooy
6. bře 2013

@martina_81 jujda tak snad se přistě zadaří až dokonce,taky sem prošla mimodeložním a dr dokonce prvně potvrdil normalni těhu v děloze dokonce dvojčata a pak to skončilo takto

sandra077
6. bře 2013

@sudabe drzim palce nech sa to podari 😉 aj my budeme mat len jeden vklad na moje poziadanie 🙂

sandra077
6. bře 2013

@martina_81 ach to mi je luto... 😢 strasne cosi takto si vytrpiet...nechcete si dat teraz daku pauzu? ci snazite sa stale? neiekdy pauza pomoze na psychiku..ja sa ovela lepsise citim ked nic neriesim ako ked riesim stresujem pozorujem sa dufam atd...sak nemas este tak vela rokov urcite sa to podari...drizm palce nech mas vela sil na to

ratatooy
6. bře 2013

@denulka85 prave že u IVF nebo Ketu u přenosu embrií je větší riziko mmt jak to tam stříknou s tím roztokem tak neni jistota kam se to zatoulá to nas upozornovaly už v caru na tuto možnost,ja mela mmt teda po přirozenym těhu

denulka85
6. bře 2013

@ratatooy nam nic v iscare aspon mne nic take nehovorili... ale ked je mmt tak sa hcg nezvysuje ci?