1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

marmina
18. dub 2012

V tabulce je nově i @mia75 (čerstvě po ET) - ať ti to čekání na // rychle utíká 😉

@rory_g 12.4. začala stimulovat na 1. IVF, UZV 18.4. - folíky povyrostly, OPU bude 21.4., ET plánován na 24.4.
@zelvik 6.4. OPU 16.4. - 6 vajíček a z toho 4 embryjka - kultivují se a stále se drží bojovníčci!
@plumeria 20.3. ET (1.IVF), 30.3. - potvrzeno těhu, UZV 11.4. - 5+6tt - srdíčko!, UZV 18.4. - 6+6tt propuštěna z CAR - gratulujeme! supr fotky 🙂
@verry ET 4.4. (1 E), 5 embryí zamraženo, 13.4. našla na testu //, krev dnes 18.4. - oficiální pozitivní výsledky, taky gratulujeme!! 😉
@nemorosis 15.3. ET (1.IVF), 6.4. - potvrzeno těhu - konec 6tt, UZV 20.4. - už by měla být fotečka 😉 hlavně abys byla ty i mimčo o.k.!!!
@mia75 ET 17.4. (2. IVF - 2 embrya), mrazáčci nejsou, kontrola krve 30.4.
@alinah OPU 4.4. (7 vajíček - 3 E, 2 zamrazena), ET 9.4. (1 E), nevydržela a testla dnes 17.4. a jsou tam //
@lucka2601 vyběhává vyšetření před 1. IVF (květen), 13.4. HP, další postup 18.4. - jak jsi dopadla?
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček!), 25 embryí hned zamraženo, 12.4. začala stimulovat na KET, UZV 19.4.
@saraha2 ET 3.4. (2 E), mrazáčky nemá, 13.4. přišla MS, tento cyklus jde na IUI bez stimulace
@evikj33 1.IVF v únoru (nedošlo k transferu), 2. IVF začátkem května
@marmina v březnu 1. IVF (neúspěšný ET 2 embryí), 15.5. výsledky imuna, KET snad v červnu...

rory_g
autor
18. dub 2012

@marmina nejspíš budeš ještě rozhozená těmi hormony 😉 Užij si aspoň vínko 😀

zelvik
18. dub 2012

@verry
@plumeria Holky, to je úúúžasný, moc moc gratuluju a přeju krásné a klidné těhulkování. Je super vidět, jak se to tu daří. Snad budeme brzy na té lodi s váma i my ostatní!!!

zelvik
18. dub 2012

@rory_g Ty dva budou siláci a víc jich netřeba🙂 Uvidíš!!!

marmina
18. dub 2012

@rory_g no já si dala po snídani a celé dopolko jsem byla nějak zamotaná 😀 nebyl to dobrý nápad, měla jsem počkat na večer...jsem po dnešku celkově nějaká hotová 😝
Moc bych ti přála, aby se ti i s malým počtem vajíček ivf povedlo a opravdu máš velké šance, jak píšou holky, budou to určitě kvalitní siláci 🙂

zelvik
18. dub 2012

@marmina 😀 Jo tak nasáváme hned poránu?🙂🙂 Matko, matko 🙂

marmina
18. dub 2012

@zelvik 😀 😀 😀 se stydííím 😔

Už se nám blíží 100. stránka, jsme ukecaný baby 😀

rory_g
autor
18. dub 2012

@zelvik @marmina mě by holky taky ti dva stačili a já jim moc věřím 🙂 Marmííí počkej aspoň až Ondra usne 😀 😀

dadenka111
18. dub 2012

@rory_g ja som megacykly mavala minimalne 4x do roka. Maximalne asi 50dni. Iba raz do roka mi vynechala uplne. Predtym som bola zvyknuta na HAK a ked som s nou skoncila zacali tie problemy s cyklami. Este k tomu som bola dost lajdacka v znaceni kedy a kolko... Ale usetrila som na vlozkach 😀 tak urciteee.
Uz som sa polepsila, len moje telo stale nechce spolupracovat. Dokopeme to do stastneho konca.

saraha2
19. dub 2012

@marmina už po snídani???tak já bych byla kaput celý den 😀 si máš dát na večer,ať pak i pěkně usneš,ale ráno?? 😀

alinah
19. dub 2012

bre rano holky, tak tady posilam slibenou fotku.
na dnesek sileny sny, o tom ze nejsem tehotna ze se mi to vsechno zdalo, ze mi na krvi zjistili strasne nizky hcg, apod. no jsem jak prejeta tramvaji 😠

alinah
19. dub 2012

koukam ze to tam moc neni videt. ale neni to z prvni rani varky 🙂

zelvik
19. dub 2012

Ahojky, držte mi palečky, za hodinu jdu na ET. Z těch 4 je tam jeden jasný favorit, tak jen doufám, že sliznice nemá 3 centimetry a doktorka se nebude zdráhat ho zavést. Ostatní 3 dostanou čas a prostor cca do soboty a když budou OK, tak půjdou k ledu.

rory_g
autor
19. dub 2012

Ahoj holky, tak mám konečně předoperační hotovéé, hurá, po třech dnech 😀 Jsem zdravá jako řípa, jen mám srdeční arytmii...kam vlezu k dr, tak mi něco najdou, od každého kousek 😀
@alinah krásná čárečka, je vidět moc hezky 😵

marmina
19. dub 2012

@zelvik myslíme na tebe!!!!! to je rychlost, moc držíme palce!!!

marmina
19. dub 2012

ahoj @rory_g jak jednou k dr. vlezeš, tak už tě nepustí, každý si to své najde 😒

@alinah je vidět krásně 😉

saraha2
19. dub 2012

@zelvik budu na tebe moc,moc,moc myslet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
19. dub 2012

@alinah krásný!!už ať se s marminkou taky dočkáme 😉

kikina9
19. dub 2012

Holky, které jste těhotné po IVF, chtěla bych se zeptat, do kterého týdne těhotenství jste braly Prednison? Já ho po IVF brala 5 mg, od 5.tt mi ho snížili na 2,5 mg, a teď budu začínat 7.tt a už ho nemám brát vůbec. Není to brzy?
Děkuji za odpověď 🙂

pawlla
19. dub 2012

@kikina9 ahojky ja beru prednison 5 jsem v 6tt beru jeden rano a v car mi rikali ze to mam jeste brat min 2 tejdny a pak se uvidi

pawlla
19. dub 2012

@alinah je to uz pekne videt blahopreju 🙂

rory_g
autor
19. dub 2012

@zelvik jé Želvuško, já to neviděla!!! Moc na Tebe myslím, ať se favoritovi v peřince moc líbí, mám z toho husinu 😵
@marmina no jasně, ke kterémukoli dr vlezu, vždycky něco najde, genetika, imuno, praktit,... 😀 pěkně od každého něco
@kikina9 já beru také 5mg jeden denně s tím, že když otěhotním, snížit na půlku denně a v 8tt na kontrolní odběry.

zana21
19. dub 2012

@zelvik Také na tebe myslím a doufám, že ti mimíška zavedou. Držím palečky 🙂
@rory_g Je jedno, že máš pouze 2 vajíčka. O to to jsou větší siláci 🙂
@alinah Krásná čárka, potichounku gratuluji 🙂

rory_g
autor
19. dub 2012

@zana21 jj, hlavně aby se oplodnily a vyvíjely, prdelky moje vydřené 😀

zana21
19. dub 2012

@rory_g Určitě budou, jsou dvě ale kvalitní 🙂

zana21
19. dub 2012

@rory_g Jéé, prosím tě ještě. Kolik týdnu před jsi podepisovala žádost na IVF? A bylo to se setřičkou nebo dr? Díky moc

marmina
19. dub 2012

@vall83 doufám, že budeš mít pro nás dneska dobré zprávy!
Mě se podařilo ukecat endošku na příští týden (měla jsem jít až koncem června), tak to budu mít snad už kompletní 😉

rory_g
autor
19. dub 2012

@zana21 já vůbec nevím, dr říkala, že poslala žádost na pojišťovnu a to bylo někdy koncem února? No a potom jsem podepisovala informovaný souhlas s IVF a to bylo na kontrolním UTZ před MS...takže to šlo spíš mimo mě 😅 A dostala jsem krátký protokol, ani jsme to neprobíraly s dr, to se asi určije podle zkušeností a zvyklostí CARů...jako s Utrošem, včera mi dr říkala po OPU od neděle zavádět, polykání má prý nežádoucí účinky a jen projde játry a nic z toho..a Želvinka měla od OPU do ET polykat 😕

saraha2
19. dub 2012

@rory_g co doktor,to jiný názor..mě docent několikrát řekl,že je jedno,jestli zavádím,nebo polykám..prý můžu jednou tak a pak tak..že je to opravdu jedno..tak si vyber..

saraha2
19. dub 2012

@mia75 jak se cítíš??moc na tebe myslím!!a co naše verry??užívá doma a prdí na nás??