1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

summer_103
12. bře 2013

@sandra077 neboj, zajtra bude krajsi den 🙂 ja to chapem, tiez nechcem aby to niekto v praci riesil, ale musime sa obrnit lebo sa tomu odbiehaniu z prace neda moc vyhnut. Hlavne sa tym tak nestresuj. Ja sa to snazim kompenzovat tym ze niekedy zostanem v praci dlhsie ked mam toho behania po lekaroch viac, aby s tym niekto nemal problem, lebo malokedy sa da vybavit doktor mimo pracovneho casu. Ozaj ty sa chystas ist na PN po vklade?

martinazvo
12. bře 2013

@sandra077 DRZIM PALCE

sandra077
12. bře 2013

@summer_103 neviem asi ete vyuzijem par dni volna lebo to vychadza pred sviatkami ze by som si zobrala mozno len par dni 3 alebo tak alebo dva a jeden na priepustku este uvidim rozhodnem sa podla presneho datumu aj to ze to je koniec mesiaca a ked budem u doktora tak musim donies do prace ospravedlnenky...aby sa to mohlo potom odovzdat na financne....

dadenka111
12. bře 2013

@sandra077 ja som si tiez platila interne predo. vys. bola som na zaporozskej, stalo to sice 20ecok, ale rtg pluc vobec nerobil, ked to v centre nevyzaduju. mna ani nenapadlo, ze by to malo byt spravene. to som tam uz bola 3x. prvy krat pre laparoskopiu a 2x k IVF. ono je dolezite aby si po kardiostranke bola schopna narkozy. srdiecko je dolezite lebo to je zataz... ak budes musiet tak chod, ale este pred mrchou ak stihas. nech nemas oziarene vajka pred odberom ☹

sandra077
12. bře 2013

@dadenka111 no ja som volala do centra a ona ze by to nemalo byt problem ten retngen pred operaciou..ja platim teraz 15eur za to vysetrenie...no a mrcha mi pomaly konci dnes psoeldny den takze by to malo byt oka kebyze idem vo stvrtok na ten rentgen...nie? no ja som sla tiez na zaporozsku http://www.inclinic.sk/ strasne vela ludi tam cakalo a to iba na odber...a brala mi asi 5 ampuliek krvi 😖 a modlila som sa nech nemam krv po mrche este lebo rano som uz nekrvacala lebo by som tam musela ist este raz...ja ze no uz vcera som mala posledny den i ked som mala dnes ale nemala som tam krv tak som rada 🙂

malinka_02
12. bře 2013

@martina_81 Marti já chodím ted do diskuse kterou sme začali v lednu že IVF leden a únor, ale poustě holek to nevyšlo tak sme to přehjmenovali a budem pkračovat dal, holky co tam sou třeba budou čekat 3 měsíce na další stimulaci takže podobné jak my.. nechceš za námi?

martina_81
13. bře 2013

@malinka_02 když já tak nějak nevím, co bych tam psala. 😒

lentilka1353
13. bře 2013

Ahojte. Poradi mi niekto? Mali ste kratky ci dlhy protokol?

pechlinka
13. bře 2013

@lentilka1353 Ahoj...ja som mala kratky.. 🙂

macinkapapulka
13. bře 2013

Ahoj, ja som mala dlhý.

lentilka1353
13. bře 2013

Ja zacinam kratky. Das mi nejake info?
Dostala som dipherrline fostimon menopur a pregnyl.
Dnes som si dala prvu diphereline. Nevies mi poradit ako mam pokracovat dalej. Som akasi vygumovana.

lentilka1353
13. bře 2013

@pechlinka poradis mi?

darazv
13. bře 2013

@lentilka1353 chod na tuto stranku tam to ženy akurat rozoberaju tak ti poradia
https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

pechlinka
13. bře 2013

@lentilka1353 jasne...co potrebujes vediet?

malinka_02
13. bře 2013

@martina_81 Chapu ☹

slaboska
14. bře 2013

Ahoj holky,mam dotaz asi je to spiše pro těhulky,jstly teda sem jěště nějaky chodi 😒 jak dlouho se čeka na vysledky toho tripl testu(nebo jak se to piše)děkuji

dadenka111
14. bře 2013

@lentilka1353 Ahoj. kolkaty den cyklu zacinas s doherelinom? podla mna toto je dlhy protokol. ja som diphereline pichala od 26DC a cakala na kramosky. Potom kontrola na 3DC a az od 4DC sa zacinaju dalsie injekcie najskor asi ten menopur, s dipherlinom neprestavas, ten pichas aj nadalej az do konca. potom dalsia kontrola ako ti povedia v care a podla toho dalsie davky ... Nedali ti v centre papier co, kedy a kolko? 😕 Ak nevies zavolaj si do centra a nechaj si to vysvetlit my nevieme ake davky ti dali. do akeho centra chodis?

melisska
15. bře 2013

Zdravím Vas srdiečka 🙂 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ x nekonečno 😵

sandra077
15. bře 2013

cafte baby dnes som bola u doktora na kontrole ma iba pozrel povedal dobre ze mam brat take iste mnozstvo nadalej 150jednotiek menopuru600 a plus od zajtra si picham zaroven este jednu injekciu..takze dve ma cakaju na 4dni 🙂 a v pondelok idem na kontrolu snad bude vsetko oka a zaroven idem na predoperacne vysetrenie a po vysledky rontgenu pluc...takze mam celodenne behacky... 😖

gabaki
15. bře 2013

ahojte kočky. Prosím vás, poraďte mi. Mám dlhý protokol, beriem Diphereline a dnes by mala prísť mrcha a nič sa nedeje (niekedy mi chodila aj skôr ako 28 dni). Na 4. DC by som mala ísť na kontrolu. Je to ok, môže meškať?

isabellaa
15. bře 2013

@gabaki skus sa spytat @dadenka111, myslim, ze ona mala dlhy, ja neviem.
Napisala som ti IP 😉

isabellaa
15. bře 2013

@sandra077 Sandra, ty nabehas kilometre 😀.

dadenka111
15. bře 2013

@gabaki Ahoj, ano moze meskat to je normalne, kedze diphereline brzdi hormony... V priemere meska tak 4dni, ale moze aj dlhsie. Pre istotu som si aj test spravila aby som si bola ista ci nahodou a pokracovala som dalej s pichanim. Keby ti meskala dlhsie ako tyzden, tak kludne zavolaj do centra, ale verim ze pride. 😉 Vela stastia.

gabaki
15. bře 2013

@dadenka111 Ďakujem Ti veľmi pekne 🙂, si zlatá.

summer_103
15. bře 2013

@sandra077 Ahoj, tak si predstav ze aj mna poslali na to RTG ze z roku 2011 im nestaci 😀 No co uz, dnes som to pred pracou rano vybavila a v pondelok si idem pre vysledok. Na predoperacne som objednana v utorok a v stredu idem na prvu kontrolu do CAR. Tak nech ti foliky dalej pekne rastu ! 😉

sandra077
15. bře 2013

@summer_103 dakujem aj tebe nech co najlepsie rastu nech je vsetko oka 😉 no vidis tak este ze nejsom v tom sama 😀 ja si idem tiez v pondelok po vysledky a potom poobede na to predoperacne...a este na kontrolu do centra takze behacky..snad mi daju uz v pondelok termin na opu aby som sa vedela v praci zariadit 🙂

summer_103
15. bře 2013

@sandra077 dakujem 🙂 tak ty to mas aspon vsetko v jeden den, ja beham kazdy den niekam 😀 Do ktoreho CAR chodis?

sandra077
15. bře 2013

@summer_103 chodim do Iscare a ty? 🙂 no tak mi to dako vyslo zrazu vsetko na pondelok 😀 ale beham uz dlshie dnes kontrola a predtym krv rano a rontgen...kolkaty den stimulujes? ja som 5ty...

dadenka111
15. bře 2013

@summer_103 hoj, no ale dufam, ze si menej ako 10DC (ked ides na 1. kontrolu tak asi ano 😕 ), viac ako 10 dni po mrche sa pri tvorbe vajicok uz nesmie rentgenovat, ak chces otehotniet. mam to od baby co robi na rtg. tak dufam, ze ti aspon poriadne zakryli brusko. 😔 toto som este nezazila pri IVF rtg. ach jo 😒

sandra077
15. bře 2013

@dadenka111 ja som sla na rontgen 5DC tak snad to je oka 😕