1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
2. říj 2012

@zelvik Já měla myslím nějaký 22DPO dokonce hCG 10 000 😀 A je to jedna silačka 😀 Doktor taky z toho výsledku znejistěl jestli nejsou dvě, ale musela by to být jednovaječná, jelikož mi vkládali jen jedno embryjko 🙂

evikj33
2. říj 2012

@mmirunda Tak jsem měla právě kontrolu Uff byla jsem naštěstí doma a to šel manža s malý dolesa a lákal mně taky-asi předtucha.Naštěstí to byl manžuv a strejduv známej a říkal že už mně dá pokoj-že omně ví 😝

mmirunda
2. říj 2012

@rory_g Já ti ani nevím, ale dneska jsem 20 dnů po ET 😉 + 5 dnů byli miminka v mističce takže prckům je dneska 25 dnů 😉

mmirunda
2. říj 2012

@saraha2 Noo ale to těžko zjistím, když jsem na krvi nebyla 😉

mmirunda
2. říj 2012

@evikj33 To se teda máš, já teď taky měla zvonek, ale byla to pošťačka 😉 donesla mi tři krásná bodíčka 😉 pak nafotím 😉

evikj33
2. říj 2012

@mmirunda já byla na krev až 19den po Etz a taky po 5denní PK a HCG bylo 13448 😉

saraha2
2. říj 2012

@evikj33 ty už taky??co bláznijou?????že?

rory_g
autor
2. říj 2012

@mmirunda tak 24DPO jsem měla 6914 a pak asi až při screeningu, ale tu hodnotu si nepamatuju 🙂 Tak šup šup, abys měla nějaké srovnání 😀

mmirunda
2. říj 2012

@evikj33 hele nelákej 😉 že bych si skákla někam do laborky 😉 nebo se mám nechat překvapit 😉

mmirunda
2. říj 2012

@rory_g nene na krev peču, to raději za ty dvě stovky koupím něco prckovi 😉

evikj33
2. říj 2012

@mmirunda Ale taky jsem měla nahnáno,než jsem přečetla jak se jmenuje 😅 ,protože taky občas hřeším a jsem doma od 11.května a nic a najednou se tu zjeví. Nafot at se pokocháme 😉

absti
2. říj 2012

@zelvik mooooc gratuluji!!!! Doufám, že té budu brzy nasledovat 🙂

mmirunda
2. říj 2012

@evikj33 nafotím 😉 ale až zmizí chlap do práce 😉

mmirunda
2. říj 2012

@absti jasně že budeš @zelvik následovat 😉

evikj33
2. říj 2012

@saraha Tak nějak jsem to čekala,bylo mně divné že tak dlouho nikdo.Na druhou stranu jsem ráda že vím kdo k nám chodí a hlavně že to byl ten známej a je rozumnej.

rory_g
autor
2. říj 2012

@mmirunda správně, jen nás napínej 😝 😀
@absti o tom vůůůbec nepochybuj 😉

kive76
2. říj 2012

@mmirunda ahojky, ty jsi dělala v nějaký lékárně vid? nemají tam pregnyl? mám si ho koupit, ale prý má nějakej výpadek...tak doufám, že se do konce měsíce objeví...jinak teda nevím co si pak mám píchnout

mmirunda
2. říj 2012

@kive76 noo Pregnyl má bohužel výrobní výpadek a momentálně není ☹ Pokud nebude, tak si budeš píchat Ovitrelle, to je stejné 😉 takže v klídečku a třeba se do té doby objeví 😉

kive76
2. říj 2012

@mmirunda jo tak to jo..ovitrelle jsem měla minule , a před tím měsícem byl problém s ovitrelle 😀 ale ten jsem nakonec jeden poslední sehnala v Motole v lékárně...

malinka_02
2. říj 2012

@kive76 a proc si ho mas pichat?

Tak sem vysadila utros- posledni byl v nedeli a ms furt nikde..kdyz ji clovek chce tak neprijde..to je strasny..pritom termin byl uz pred 4 dny..

kive76
2. říj 2012

@malinka_02 asi potom až těsně před tím odběrem vajíček....ale to je stejně až v polovině listopadu, ale oni chtěj, abych si ho koupila dopředu...a měla ho domu...ať ho mám připravenej...tak že jo, pak se píchaj hormonální injekce tak dlouho podle velikosti a počtu folíků..tak at ho pak mám a nescháním ho..

zelvik
2. říj 2012

Holky zlatý, moc vám děkuju, jsem z toho vašeho nadšení strašně dojatá🙂 - no to brzo, to to se mnou bude cloumat 🙂
@malinka_02 ano, byl to první KET po IVF (které nevyšlo v dubnu), dělala mi ho Melicharová. Mám pouze prednison (1/2 denně) a Utroš 2-0-2. Na sliznici nepotřebuju nic, mám ji sama hodně vysokou. Tobě budu moc držet palce, ať tvůj další pokus je šťastný!!!!!!!
@absti Jasně, držím ti místo🙂 šup sem za náma!!!!!
@danny38 🙂 no já jsem dneska přesně 15. den od transferu

rory_g
autor
2. říj 2012

@kive76 mám dva Pregnyly 5000 v ledničce, kdyby něco 🙂 Exp. 2014

malinka_02
2. říj 2012

@zelvik a jak vysokou ji mivas? Je to super..a vidis zrovna Melicharovou bych nechtela 🙂no je to osud..tak se tesime na pozitivni zpravy!!

Jinak holky bricho ani neboli na ms..fakt mrcha kdyz ji clovek potrebuje tak nic.. a volala sem na tu imunologii a objednali me na 20.11.!! No to se snad ani nedockam..

melisska
2. říj 2012

@zelvik blahozelaAAAAAAAAAAAAAAAAM 😵 😵 😵

zelvik
2. říj 2012

@malinka_02 No já ji mám už někdy 10. den cyklu přes 11 mm. Při prvním IVF jsem ji měla před transferem cca 2 CM, ani to Řezáčová nechtěla zkousšet, že to je moc. Teď jsem ji taky neměla kdovíjakou, ale Krčmářovi to zase tak moc nevadilo a že mě dál pošle.

@melisska Děkujuuuuu

kive76
2. říj 2012

@rory_g jojo kdyžtak díky...tak já zatím mám čas až tak do poloviny listopadu 🙂

absti
2. říj 2012

No holky a teď mi řekněte jaké máte nebo jaké jste měli příznaky po KETu?
Já jsem dnes 3 den od KEt a nevím. Včera jsem měla zvětšené a tvrdé prsa, dnes jsou zase normální...

darazv
2. říj 2012

@absti ahojky u každej je to inak prsia ta mohli boliet z hormonou hlavne klídek hladkaj bruško a ver tomu že mimi pod srdiečkom máš 😉 držím palčeky

martina_81
2. říj 2012

@malinka_02 ahooj, mám po včerejšku totálně po náladě. ☹ Ořvala jsem to už včera,ale stejně jsem to ještě pořádně nepřekousla. Tu hromadu zkumavek při odběru krve jsem zvládla, ale když mi pak dr. řekla,že výsledky budou za 10-12 týdnů, to už jsem nějak rozdejchat nedokázala a sotva jsem vyšla z ordinace, tak jsem se rozbrečela. Představa,že na vánoce místo transféru budou teprve výsledky imuna - a to ještě s trochou štěstí,byla v té chvíli naprosto šílená. A Jirka nějak nedokázal pochopit, že o co mi vlastně jde, tak bude transfér o 3 nebo 4 měsíce později, než jsme předpokládali, vždyť je to jedno ne. Snažil se mě uklidnit a zvednout mi náladu,ale mně v tu chvíli připadalo,že 3 měsíce jsou celá věčnost. Takže když výsledky budou v pořádku, tak transfér možná v únoru. emoticon emoticon a když nebudou, tak v nedohlednu......
Moc mě mrzí, že Ti KET nedopadl. 😖 Půjdeš na další hned? Vůbec to tady nedočítám, tak se musím zeptat.