1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda já bez intimky ani ranu...a po tom zážitku,jak jsem ráno kýchla jsem s ní i spala...tak mě popíšeš cestu do IP a pokud tě nenajdu,tak nažhavím drát,néé?? 😀 😉

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 OK, ale to najdeš 😉 si najedeš na mapy.cz a to by bylo aby nebylo. Když tak budu Tvoje GPS 😀. Tak já když kýchnu tak si na Tebe vždycky vzpomenu a zasměju se 😀

absti
5. říj 2012

@mmirunda
bez kalhotek, jo? tak bacha na starýho, aby ti ho tam nefouk... 😀 😀

mmirunda
5. říj 2012

@absti 😀 😀 starej se bojí o mimino, takže nefoukne, co já se ho už napřemlouvala 😀 a nedá si říct, prý až mi to v CAR dovolí 😀

absti
5. říj 2012

@mmirunda
😀 😀 já se mu nedivím, já bych se asi taky bála 🙂

mmirunda
5. říj 2012

@absti 😀 😀 my jsme teď jak manželé po 50 letech manželství, pusu na dobrou noc a fertig 😀

absti
5. říj 2012

@mmirunda
hele holky měli jste nějaké příznaky 6 den po KET? či ET?

mmirunda
5. říj 2012

@absti tak já užměla 6.den po ET // tak ani nevím, zda byly nějaké příznaky, ale vím že mě pálívala žáha 😉

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda pokud nešpiníš a nemáš nějaké bolesti,tak na to klidně vlítněte 😉 nás teda brzdil ten utroš..s tím jsem nechtěla..ale jinak jsme se nebáli a ještě jsem si dělala srandu,ať se tam nechytne ještě jedno a přirozeně 😀

absti
5. říj 2012

@mmirunda
to my taky, ale já bych i chuť měla.. a možná větší něž normálně...asi na zakázaným ovoci něco bude 😀

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 No já bych do toho šla ale martin ani náhodou 😀 takže smolík pacholík. a s tím Utrošem je to teda vážně hnus představa, takže nic 😀

saraha2
5. říj 2012

@absti no..já poprvé nic..podruhé pobolívání v podbřišku a cítila jsem,že se tam něco děje..

mmirunda
5. říj 2012

@absti to mi povídej 😀 to zakázaný ovoce je prostě fajn 😵

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda tak bude půst a fertig 😀

absti
5. říj 2012

@saraha2
hele a ty jsi po ETu či KETu normálně no jak to říct slušně??? no asi souložila?? to je slovo, které jako vůbec nepoužívám a teď se tady tomu směju, že jsem ho vůbc napsala 😀 😀 😀

saraha2
5. říj 2012

no nic..jdu něco dělat a hlavně..upéct štrůdl 😉 ňam,ňam

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 😀 😀 a kočko, kterej den se ti to bude hodit? ať si můžu udělat harmonogram 😀

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 Tak papa, mě dojde kamarádka 😉 za chvilinku

mmirunda
5. říj 2012

@absti 😀 a co sexovat, tulit se 😀 souložit mě přijde takový moc učený 😀

absti
5. říj 2012

@mmirunda
No právě 😀 😀 😀 😀

mmirunda
5. říj 2012

@absti 😀 😀

mmirunda
5. říj 2012

No nic taky mizím, za chvíli je tady kámoška, tak ať nesedím u netu 😀

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda ty podnikatelko 😀 ve středu??v po.už něco mám..

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 ok, středa středa, je tady návštěvy třeba 😀

saraha2
5. říj 2012

@mmirunda návštěvy,joo??? 😀

mmirunda
5. říj 2012

@saraha2 No jasně, na co jinýho myslíš 😀

evikj33
5. říj 2012

Hezké ráno 🙂 Jen kouknu a hned taková radostná novina @fionna No to je nádhera a celkem fofr.Tak držím pěsti at je vše Ok a brzo jste rodinka-tak to budou fofr nákupi 🙂

fionna
5. říj 2012

@mmirunda Jasně 😀 už máme všechno nakoupené mimo kočárku 😉 (vybereme až po neděli). Jen mlíko nemám, nevím na které je zvyklá. .Stihli jsme to za 2 dny. Zapojila jsem i kluky 🙂 To nakupování jsem si fakt užila 😉 Táta odevzdal kartu a nestanovil limit 😀 😉

fionna
5. říj 2012

@evikj33 Fofr to byl 😀 . V registru jsme byli na konci minulého týdne teprve zařazení a na začátek tohoto týdne volal jiný kraj, že jsme přesně k jejich holčičce. Náš kraj ještě ani nezasedal a nevybíral, protože poradní sbor ještě neměli. Tak bude maličká z jiného, protože byli rychlejší. A nám se strašně líbí, že se narodila na mého narozky. 😉
Holky všem moc děkuji a až bude malá doma, tak se ozvu. 😉

saraha2
5. říj 2012

@fionna takového tátu taky chci!!!!!!!!!! 😀 😉