1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
18. zář 2012

@malinka_02 ja ho tu radeji nechci stejne by tu nic nenadelal snazim se ted byt v klidu
@ivapo byla jsem uplne na infarkt jak ten dr tam stoural tim utz a nic nerikal ale pak mi to ukazal jsem zvedava co mi reknou zitra, ja jsem hned jela do nemocnice protoze jsem se bala ze je to zase potrat jako minule

malinka_02
18. zář 2012

@lucynka46 jo myslim ze 7den je akorat 😉
@adriene no zelvikovi rekli ze sance je tam mala ze z ketu budou dvojcatka.

malinka_02
18. zář 2012

@pawlla tak to je jasny pokud si z nej nervozni tak lepsi aby si mela klidek..

ivapo
18. zář 2012

@pawlla ňo já s tím byla taky v nemocnici ale poslali mě domu

danny38
18. zář 2012

@pawlla Pavli, kočko drž se i s mimískem, moc na vás myslíme a držíme všechny pěstičky co máme 😉

adriene
18. zář 2012

@malinka_02 Ale jo, sance mala, ale je 🙂 Ale samozrejme preji zelvikovi, aby se ji zavrtalo tolik, kolik si preje 😉

malinka_02
18. zář 2012

@adriene to ja taky..stejne koukala sem na vyrocku z Podoli a maji u ivf+icsi uspesnost 38% a u ket jen 26%

adriene
18. zář 2012

@malinka_02 tak to proto, ze mrazeny nejsou hold cerstvy, no 😒 a kde se da vyrocka zkouknout?

lucynka46
18. zář 2012

@mmirunda
@malinka_02 no už se těšim na ráno.. Nebo bojim ? 😅

malinka_02
18. zář 2012

@adriene ja to nasla na webu centra v dokumentech..no jo no ale kdyz se rozmrazi tak pak by to uz melo byt srovnatelny ne? Treba ten % rozdil je dan tim,ze se nerozmrazi..
@lucynka46 tak budu moc drzet palecky!!

mmirunda
19. zář 2012

Krásné dobré brzké ráno 🙂 My sílíme 😵 😵 až bude denní světlo hodím sem testík, snad mi to tím křápem telefonovým půjde vyfotit 😀 😀

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda dobre ranko, uz se tesim na fotecku

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla ty nespinkáš beruško? Jakpak ti je?

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda no ja uz jse od 4 vzhuru a koukam ven oknem , tak nic me neboli jen mam strach, mela jsem hrozne sny

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla Beruško moje, mi je to tak líto. Ale je dobře, že tě nic nebolí. Špatně ti není?

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda malinko nevolno citim zaludek ale jen trosku, no co uz ale nebudu vam tady kazit naladu co teda testik jak to vypada je pekne silnejsi? Kdy mas vubec oficialne testovat?

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla Beruško, náladu mě ničím nekazíš. Mám o Vás strach. Testovat mám ofiko až příští středu. A je silnější o dost než včera. Ten včerejší mamtest mi vyfotit nešel, na fotce nebylo nic moc vidět, ale tenhle už snad půjde 😉 Stoupá mi to nějak každej den 😉

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda to je dobre tak ho pak sem hod at se pokocham 😉 ja se desne bojim uz aby tu byl ten doktor nejradeji bych se ani nevidela

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla Nic si nevyčítej. Ty za to přece nemůžeš. Babo nezlob mě. Vím že máš strach a já ho mám s Tebou, ale musíme prckovi a tvému tělu věřit. Já mu teda věřím!! Tak zační taky

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda diky moc, snazim se porad myslim na tu tecku na utz a je mi to tak lito, musi to byt prece dobre. Predstava dalsiho ivf cekani nervu to me vazne desi

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla Tohle si vůbec neříkej ( a i kdyby náhodou, zase by jsi to zvládla!!! jsi ženská a silná ženská!!) Já ale věřím tomu, že bude všechno v pořádku!! Myslím na tebe seč mi síly stačí beruško, tak bojuju ano? Hlavně to nevzdávej. Spoustu holek krvácelo a čeká teď zdravé miminko, tak klídek

mmirunda
19. zář 2012

Tak tady je dnešní testík 😉 Snad z toho brzo budou dálnice 😉

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda no tak to je pekna carka uz 🙂 tichounka gratulace 🙂

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla Děkuju Pavli, ano už je hezky vidět, ve skutečnosti mnohem lépe než na fotce 😉

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda to bude za chvilinku dalnice 🙂

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla noo v to doufám. Moc ti držím palečky na vizitu 😉

pawlla
19. zář 2012

@mmirunda furt cekam cekam a nic uz mi dvakrat merili tlak, mam ho vyssi ale to je z toho ze jsem naproti na chodbe videla jak pani odchazi z porodnoho domu s miminkem tak jsem pak zas brecela

mmirunda
19. zář 2012

@pawlla Hlavně se zkus uklidnit beruško, vím že je to těžké, ale udělej to pro miminko.

kiwisek
19. zář 2012

@mmirunda ahoj kočko, krásná fotečka 😉 promiň, nejak nestíham vše číst a počítat, kolikátý den po ET dnes jsi? potichounku blahopřeji! 🤐 😵

mmirunda
19. zář 2012

@kiwisek Děkuju beruško, dneska jsem 7.den po ET 😉