1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
4. říj 2012

@zelvik je to v pohodě, jak píšou holky 😵 A kde je ten počůraný testík? 😀 Musíš mít přeci nějakou památku 😉

mmirunda
4. říj 2012

@pupidu BuĎ v klidu, taky je mě kus a hrozí mě, že budu mít víc jak metrák 😉

mmirunda
4. říj 2012

@zelvik Nooo kočko tak kde máme ten testík 😲? Já se na něho táááák těším. Jinak bolesti jako na mrchu mám taky, občas i dost silný, ale klííííííd je to o.k. 😉

radina
4. říj 2012

@zelvik Ahoj, aj ja som nakysla zo stimulky, na vahe su to sice 3 kila, ale objemovo ovela viac, asi mam v tele zadrzanu vodu, alebo co. .... paradoxne som dala kilo dole od pondelkoveho ketka, ale to kvoli tej chripke, hoci sa vkuse cpem chlebom, inokedy moc chlieb nejedavam, hehe, takze mam taku chlebovu dietu teraz 😝
Zacala som chodit do ambulancie zdravej vyzivy, tak potom dam vediet, co mi odporucia jest, v mojom pripade nejest ! 😀

adriene
4. říj 2012

A to jsem vam holky nerekla, ze jsem o vikendu 2x spadla ze zidle pri priprave sten na to malovani 😀 Mam dve velky jelita na noze a dnes jsem objevila 3. na prsu.. takovy mensi... 🙂 no... budu si muset davat vetsi pozor, ze? 😉

pupidu
4. říj 2012

@mmirunda Mirí, víš, jak jsme se bavily o těch nevolnostech? Tak jsem asi hypochondr a přivodila jsem si je 😀 Není to teda nějak hrozný, ale mám žaludek jak na vodě a točí se se mnou svět 😒

mmirunda
4. říj 2012

@pupidu Nooo to mi vykládej, já blila málem včera. Odpoledne se mi začala motat hlava jako bych byla po opici a večer se mi začal zvedat žaludek a měla jsem takový náběhy na to, že to vyhodím, ale vydržela jsem to 😀 😀 jsme to ale magorky 😀

malinka_02
4. říj 2012

@danny38
@ivapo holky to je super ze dopadly kontroly dobre!
@andrejta oni maji u tebe vetsi sanci nez v misticce a davaji nejlepsi!
@micha1a to je super! No v podoli musis byt presne 14+0 jinak te uz nevezmou.
@mmirunda asi te chteji pozvat rovnou na srdicko!

radina
4. říj 2012

Kocky, potrebujem poradit !!! 🙂 Ja hlupa som si vcera omylom dala 1 celu tabletku prednisonu, miesto pol tabletky. Co mam robit, mam dnes pokracovat normalne alebo nedat si dnes vobec? 😖

mmirunda
4. říj 2012

@radina to ničemu nevadí 😉 dneska pokračuj normálně 😉

mmirunda
4. říj 2012

@malinka_02 Jojo chtěí by už bylo i srdíčko .... ale je to teda doba. Teď hodně holek bylo už na kontrole, jsou třeba 6+0 a ještě srdíčko nebylo, tak 7+2 už bude větší jistota 😉

pupidu
4. říj 2012

@mmirunda Nooo, bojím se, že to "magorky" je docela trefný 😀 Dokonce už jsem si jako aktivka koupila zázvorový lízátka a jakmile se mi udělá divně, už už po nich skoro sahám...tomu říkám placebo 😀

mmirunda
4. říj 2012

@pupidu 😀 taky je mám doma ty lízátka 😀 buď v klidu 😀

zelvik
4. říj 2012

@radina Nó to dej pak určitě vědět, to mě zajímá, co takoví poradci radí!

@adriene Cože jsi to???? Ženská bláznivá, ona si v tomhle stavu hraje na kaskadéra... 😎

malinka_02
4. říj 2012

@kiwisek tak to sme na tom stejne ☹ uz sem musela nakoupit nove obleceni..
@radina tak hlavne at je ti dobre!
@pawlla Pavli tak bud v klidu a kde je fotecka??

Ja si nechala v cervnu opravit vsechny zuby mela jsem 6 kazu - strasne se mi po atb kazi a ted me zase. zacal jeden zub reagovat na studene tak budu muset k zubari a budu mu muset vysvetlit ze potrebuju hned pred ketem!

malinka_02
4. říj 2012

@mmirunda aspon pak uz budes klidnejsi..
Miru prosim dej mi do tabulky ze jdu 12.10. na utz..dekuju.

zelvik
4. říj 2012

@malinka_02 Jééé, v kolik jdeš? já jdu na 13. hodinu

mmirunda
4. říj 2012

@malinka_02 večer ti to tam dám 😉

malinka_02
4. říj 2012

@zelvik ja jdu 10.30..
@mmirunda dekuju 🙂

radina
4. říj 2012

@zelvik Tak ja som tam sla hlavne koli nastaveniu vitaminov pri ivf, ale nakoniec sme sa dohodli, ze mi zhodnotia moj jedalnicek, cize som si cely tyzden zapisovala, co som zhltla 😝 Ked som to potom cele videla, tak som sa az zhrozila, ze ja vkuse daco do seba cpem ! 😕 , hoci v ten tyzden som cakala mrchu ,takze som fakt cpala kade co .... zatial mi poradili nejest vitamin E a A, Dcko brat aj mega davky.

kiwisek
4. říj 2012

@radina super pozitivny pristup, mojko 😉 tentokrat to urcite vyjde!!! a do Prahy prijdete na vylet nie na imuno 🙂

radina
4. říj 2012

@kiwisek Bodaj by ! Esteze nemozem ist von, aspon sa aj lekarnam musim vyhybat, testovat budem najskor az buduci tyzden 🙂

evikj33
4. říj 2012

@adriane Ty bys zasloužila na ...nejhorší těhule prej jsou zdravotnice 😀 Hlavně už nikam nelez.Já jsem dnes taky nějaká divná,po odběru mně bylo divně,tlačil mně spodek i břicho,už jsem myslela že pojedem k dr.manža je dnes obzvlášt příjemnej 😒 nakonec jsem si chvilku schrupla a byla na Wc a zdá se to lepší,tak jsem hned svlékla postele a už mám pověšeno,mám pořád pocit že všechno smrdí 😝 Ted se asi pujdu zas natáhnout,akorát mám pocit že se malování unás nedočkám(malíř mně ser..) 😠 Bo nebudu schopna se hnout.Prdelky už zase cvičí 🙂

evikj33
4. říj 2012

@radina @kiwisek @malinka_02 Holky hlavně neplašte,já z váhou docela dlouho bojovala(chodím se štitkou a než se na to přišlo,docela jsem nabrala),ale dr.mně řek že hormony než se odbouraj nějakej pátek trvá a že s nima je to hubnutí na prd..takže se blíží období hunatých svetru,tam se nějaké to kilčo schová a s jarem už možná budete řešit uplně něco jiného 😉Všem vám to moc přeju 🙂 Já se toho metráku taky bojím-nemám k němu daleko,ale umně je asi nejučinější dieta zatím těhu-na začátku jsem něco zhubla a ted to stojí,a to jsem s tím metrákem už byla smířena(ještě není konec že 😅 )

saraha2
4. říj 2012

@pawlla já četla na netu,že je to tak slabé-ta injekce,že se normálně píchá..
@zelvik mě to bolelo až skoro do konce třetího měsíce!neboj se nic,mimi si tam dělá místečko 😉

saraha2
4. říj 2012

@pawlla a kde máme fotečku??

kaijko
4. říj 2012

Tak a uz ho mam u sebe v brisku ;))))

pawlla
4. říj 2012

@malinka_02 fotecku mam v albu miminko 🙂
@saraha2
Jinak doufam ze mi zubarka nebude delat nic moc hrozneho 😀

evikj33
4. říj 2012

@pawlla Pavli kam nakonec jdeš na ten screning-Já byla v Porubě a byla jsem moc spokojená,dr.příjemná. 🙂

evikj33
4. říj 2012

@danny38 Tak jsem se dnes sestřičky ptala jak to chodí s cukračkou u nás a říkala,žádnej citron ani čaj 😝 ,ale na ten hořkej čaj se stejně zeptám a vemu si ho sebou do termosky.Nechápu jak pak mohou být srovnatelné hodnoty když co špitál jinej postup a nad citronem se všichni podivují nejvíc,že prej je to stará finta diabetiku ke snížení cukru(ještě štáva s kys.zelí)Tak já už opravdu nevím 😠