1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
25. říj 2012

@ivapo Taky mám radost, konečně do sebe nebudu po víc jak dvou měsících cpát žádný sračky, jsem přešťastná

jahodarka
25. říj 2012

dobré ráno, holky já jsem tak naštvaná, můj manžel mě včera tak zprudil, mně bylo včera večer fakt zle, takže se musel postarat o vojtíka a nemohl si jít kvůli tomu zacvičit.. a když jsme šli spát, tak mi všechno vpálil, že se pořád jenom válím na sedačce, nic nedělám a navíc jsem protivná.. mě se to tak hrozně dotklo. každej den má teplý jídlo, uklizeno, vypráno, vojtíka nevzali do školky, takže jsem pořád s ním a do toho pracuju a do rodinného rozpočtu nosím srovnatelně s ním, i když jsem na mateřský. já vím, že jsem po těch všech hormonech protivná, tak to prostě je, on mi pomáhá, na to nemůžu říct vůbec nic, ale připadám si teď tak ukřivděně.. ☹

jahodarka
25. říj 2012

@mmirunda to ti teda závidím, já ten utrogestan fakt nenávidím

ivapo
25. říj 2012

@mmirunda viď .. To chapu.. Ňo já ted beru magnezko... A obden vitaminy pro těhulky.. Ale to je v poho
😉

mmirunda
25. říj 2012

@jahodarka Neboj, taky se dočkáš 😉 My měli předevčírem hádku stejně takovou jako vy, že se jen válím a nic nedělám. Sice jsem na PN ale prachy mám skoro ty samý jako on výplatu a on mě nutí abych si našla práci na doma ( nehledě na to, že jsou to vesměs všechno podvody ☹ ) přitom má uklizené, vyprané, navařené, tak nevím co by chtěl. Taky jsem protivná, hormonální koktejl pracuje, ale myslím si, že tohle bylo přes čáru ☹

mmirunda
25. říj 2012

@ivapo Tak já dokud beru acidum folicum, tak nechci brát žádný vitamíny pro těhule. Mám tu Femibion 800 ale než doberu listovku tak už budu v druhým trimestru, ale přece to nevyhodím, dojím to i pak a pak koupím něco kompletnějšího. Toto už aspoň nejsou sračky v podobě hormonů

jahodarka
25. říj 2012

@mmirunda njn, já je jako svým způsobem chápu, je to pro ně taky záhul, ale... vždyť víš..

danny38
25. říj 2012

@ivapo Včera tu ředitelka byla a buď jí někdo něco řekl nebo si uvědomila, že přestřelila a byla jak mílius 😀 Za to já jsem byla příjemná na ní, jak osina v zadku 😀 No, počkám na další výplatu a pokud to bude mega bída, tak půjdu co nejdřív to půjde 🙂

saraha2
25. říj 2012

@adriene tam je jen datum narození obou,néé??? 😉

adriene
25. říj 2012

@saraha2 To jo, ale v te tabulce jsi to pak hledala podle posledni MS ci dle datumu poceti, tedy u nas dle odberu vajec?

adriene
25. říj 2012

Jinak ja jsem holky ted dorazila domu, byl to zas ocistec na 3 hodiny cekani 😒 UZ je OK, kłuci jsou zatim stejni 🙂 A prenatalni poradna byla lepsi nez minule, nicmene stale na me dojem neudelali... bylo to sup sup vysetreni i s rozhovorem... za 3 minuty jsem byla venku. Tak znovu za 14 dni si dam dalsi toto kolecko 😎

dia6
25. říj 2012

ahojte, pozerám, že ste tu všetky tehotné alebo s detičkami. Aj ste niektorá boli na IVF?
Ď. 🙂

saraha2
25. říj 2012

@dia6 skoro všechny 😉

saraha2
25. říj 2012

@adriene podle OPU 😉

adriene
25. říj 2012

@saraha2 Tak to mi vyslo, ze cekam kluka. Coz cekam, ale 2 😀

@dia6 Ja myslim, ze vlastne vsichni... proto jsme take v teto diskuzi... 😉

dia6
25. říj 2012

@saraha2
@adriene
Aha a všetkým sa zadarilo??? 😀

adriene
25. říj 2012

@dia6 O stranku zpet (myslim) je tabulka, muzes kouknout. Je tu dost tehulek, ale i snazilek 🙂

zelvik
25. říj 2012

Ahoj jsem zpět! Na UTZ jsem vyfasovala Dr. Darebného. Podle výpočtů a tabulek říkal, že jsem 7tt+3 a podle ultrazvuku jsme dokonce 7tt+4 😀 , takže žádný opozdilec. A máme krásné a pravidelné ♥
Jo a fotku - tu hodím během dne🙂

adriene
25. říj 2012

@zelvik Moc gratuluji!! Jak jste to ale uzasni!!🙂 To mel jiste Dr. Darebny radost 😉

dia6
25. říj 2012

@adriene Takže tak pol na pol.
No nás čaká 1.IVF... ešte neviem kedy. Čakáme na schválenie žiadosti.
Dúfam, že vám baby nevadí, že sem píšem, ale niekedy je fajn sa porozprávať s ľuďmi, ktorí aj rozumejú o čom hovorím. 😒

saraha2
25. říj 2012

@dia6 no mě třeba na druhý pokus..mražáčky jsme neměli,takže jsme museli do dalšího IVF.ze 4vložených se chytlo 1 😉

saraha2
25. říj 2012

@zelvik supér!!už se těším na fotečku 😉

saraha2
25. říj 2012

@adriene no jo,jenže ty jsi zvláštní případ 😀 😀 😀 mě tam vychází holka...v pondělí budu mít jasno...

zelvik
25. říj 2012

@adriene Díky🙂 Jo a říkala jsem mu, že mám 3 platíčka Utroše a on říkal, ať ho doberu a kočím s ním. No to při frekvenci 4 denně bude dost brzo, tak si asi naordinuju 2 denně, aby dýl vydržel. Většinou ho tu berete dýl, jsem koukala.
A 1/2 Prednisonu mi nechává až do 16.týdne. Není zase tohle až moc?
Jeden aby se v tom vyznal....

dia6
25. říj 2012

@saraha2 Jéjda a ja som tak dúfala, že IVF je taká istota, že to už nemôže zlyhať. Teda dúfala som v prvý úspešný pokus... ale to asi všetky, že?
Inak gratulujem. Ja sa teším, že toľkým sa to podarilo, lebo som počula v poslednom čase samé pesimistické slová ohľadom IVF.

saraha2
25. říj 2012

@dia6 ale jsou tu takové,kterým vyšel první pokus....se mnu byla jedna taky poprvé a vyšlo jim to..a to ona měla nějaký problém a její manžel v ten den i špatné spermio..a vyšlo to..u nás se závada nenašla,tak se povedl až druhý pokus..někdo jde i 5x a více,takže si myslím,že druhý pokus je krásný...

saraha2
25. říj 2012

@zelvik já ho brala do 12tt

adriene
25. říj 2012

@zelvik No byt tebou, tak beru 2-0-2 jeste tak tyden a apak prejdi na 1-0-1, aby to nebyl takovy sok🙂 Jinak utros doporucuji, kdyz cekas jedno mimi, vysazovat mezi 8-12 tydnem... takze tam jsi 🙂 Ja musela bohuzel az do 12 ☹

@dia6 Mne to vyslo na poprve... ale kdyz tak clovek kouka kolem sebe, je to spis zazrak, kdyz se to povede 🙂

babatko2012
25. říj 2012

@dia6 ahoj, ja tiež čakám na schválenie žiadosti........ kedy ste vy podávali žiadosť?

dia6
25. říj 2012

@saraha2 Ono je to krásne aj keď je to na 5x... len tie nervy pred tým.

@adriene No ako tak počúvam a čítam tak áno, prvý pokus je aj zázrak. Ale ja verím na zázrky. 🙂

😖 😖 Baby a bol tu niekto na IVF s diagnózou pozitívne protilátky proti spermiám??? 😖 😖