1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
6. lis 2012

@pentagras Věř že se bublinka pěkně rozmraz a zachumlá do peřinky 😉 Gratuluju ke kontrole

pawlla
6. lis 2012

@evikj33 tak rikali ze na downa to nevypada ze tam je riziko mizive a ze na plodovku bych nemusela pokud nechci a ze se mam rozhodnout, tak uvidime, 15.11 jdu na odbery na trippla tak nejak uvidim ale podle toho jak je to nepresne se budu ridit spise podle toho screeningu, musim to jeste promyslet poradne mam z te plodovky strach 😒

pentagras
6. lis 2012

@evikj33 děkuju 🙂

ivapo
6. lis 2012

@malinka_02 blasticka ? Moc tomu nerozumím.. Mě nic takového neříkali?

ivapo
6. lis 2012

@danny38 tak je to proste na tobe.. Az bude čas a chut tak ďej vedet 😉

malinka_02
6. lis 2012

@ivapo to je nejvyssi stadium (po morule) pak uz je jen hatchujici blastocysta a to je kdyz uz vylejza z obalu a pak se jen zakousnout..ale minule sem mela 1blastocystu a 1 morulu a nevyslo ani jedno,ale aspon takhle 😒

danny38
6. lis 2012

@ivapo Ivuš, chuť by byla pořád, ale je toho nějak moooc 😀 Ale budu si určo vybírat 3 dny dovolené, tak bych ti dala včas vědět a zašli bysme 🙂

chilinkaxxx
6. lis 2012

to sa môže stať len mne - dnes som si pichla posledný orgalutran a potrebujem ešte zajtra!!! 😢 dúfam, že ho v lekárni budú mať, lebo ma porazí.

pawlla
6. lis 2012

@chilinkaxxx tak to me dali do zasoby rovnou vic 🙂 ale neboj urcite to mit budou a kdyby me obejdi vice lekaren a kdyztak nejaka lekarna primo u CAR by to mela urcite mit na sto procent

chilinkaxxx
6. lis 2012

@pawlla práveže som na tých 5 čakala mesiac, lebo nikde nebol :/ ale dr mi vravela, že ho tam videla a keď ho nemajú, pichnú mi náhradu zajtra ráno. Len stále sa niečo kazí, v piatok dúfam odber dobre dopadne a podarí sa to na prvý šup, lebo toto behanie po doktoroch mi ide na nervy 🙂

pawlla
6. lis 2012

@chilinkaxxx to uz tak je ze kdyz se clovek na neco tesi a snazi se ze se porad neco kazi to ja vim az moc dobre taky jsem si tim prosla, drzim palce a preju at uz to jde jak po masle

chilinkaxxx
6. lis 2012

@pawlla ale inak som kludna 😉 dufam, že mi to aj zostane. Práve mi volala sestrička z car, že mám prísť, ona to už vyrieši 🙂

ivapo
6. lis 2012

@malinka_02 mě to moje nijak nepojmenovali totiz.. Jen embrio 😉 😅 😔 😕 Držím palce Tfuj Tfuj!!!!!!!!!! 😉

ivapo
6. lis 2012

@danny38 taky jsem v jednom kole.. Ale nic se nema přehánět.. Tak pak na punč nealko na namesti.. Predvanoční 😉

malinka_02
6. lis 2012

@chilinkaxxx no tak vidis oni ti to vyresi?
@ivapo me to poprve taky nerekli ale podruhe a ted uz jo 😉 To je jak se deli, nejdriv je 6-8 bunecne a pak morulka blastocysta 😉

malinka_02
6. lis 2012

@mmirunda tak kde je tabulka s nejakym krasnym pranickem pro me k embryjku ty potvurko 😀 😀 😀

danny38
6. lis 2012

@ivapo Ňam, punčík bych si dala 😀

adriene
6. lis 2012

@malinka_02 Skvele zpravy, hezky zahnizduj a zadne stresy!! 😉

@pawlla Take gratuluji k tak uzasne zprave!! Je dobre, ze jste s mimi po takovych peripetiich v poradku! Uzasne 🙂

winterska
7. lis 2012

@pawlla blahopřeji ke screeningu - mimi je moc krásné - hlavně že je zdravé 🙂

lkarolina
7. lis 2012

Dnes devátý den po ET..včera jsem si dělala test a nic, nic necítím, jsem z toho nervozní, .....a taky jsem začala kouřit více...ikdyž jsem to hodně omezila...čtyři denně.......nějak to nedávám.......na krev jdu až v po ( čtyři dny).....zítra si testnu, ale asi mě do pondělí jebne..... 😖

mmirunda
7. lis 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

speciálně pro @malinka_02 ♥♥♥

@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , 12.11. půjde miminko do bříška, držíme palečky ♥♥♥
@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, příprava na KET , kvůli sliznici posun na listopad/12 - a co ty? co nového? dlouho jsi tu nebyla
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní, KET 6.11.(1E ) - už má broučka v bříšku, tak hezky hlaďkej a hlavně mu věř, držím všechny palečky co mám ♥♥♥
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF - tak jak to u Tebe vypadá???
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, 6.10.IUI - negativní, ale nevzdává to a bojuje dál ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥ - vím že máš problémy zlatíčko, tak se hlavně drž!!! Jsem s Tebou ♥♥♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. (2E) - negatiní. Mrcha konečně přišla a už hezky píchá, KO 9.11. - mají zamraženy dva broučky, tak držíme palce, ať jsou to šampioni ♥
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) - bohužel negativní, ale beruško nezoufej, jednou se to podařit prostě musí, posílm moc sil ♥♥♥♥♥

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11.
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!!
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, vše o.k., 20.11 screening a 21.11.KO u OG
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, KO 3.12. u OG, miminku se daří dobře, má 4cm - objednán screening 13.11.
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - mimčo je pěknej pohodář, nechtělo se nikomu ukázat, ale nakonec ukázalo, že je zdravé a veliké ♥♥ mám z Tebe radost
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening negativní, pořád tam je lulda ♥
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. cukrovka není, další KO 27.11.
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, cukrovake NENÍ a další KO 13.11.
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

mia75
7. lis 2012

@pawlla @evikj33 @saraha2 @mmirunda a všetky 🙂 Ahojte, ozývam sa z nemocnice, v podstate som tu už od toho června / júna, ale napriek bolesti sa nám darí fajn. Malá rastie a prospieva a ja odpočitavam dni do porodu 🙂 som rada, že ste v poriadku a sú dobré správy. Napr. pawlla 🙂 bojujte, držte sa, všetko bude fajn.

mmirunda
7. lis 2012

@mia75 Ahojky, ráda tě tady vidím, ty máš tu nemocnici jako druhý domov 😖 Ale tak hlavně že jste v pořádku. Snad tě aspoň na Vánoce pustí domů 😉. Tak hlavně se drž a zase se tu za námi stav. Ráda tě uvidím ♥♥

rory_g
autor
7. lis 2012

@mia75 ahoj kočko, taky se drž...ještě chvíli a budete konečně s beruškou doma, přeju hodně štěstí a málo bolesti 🙂

mmirunda
7. lis 2012

Jinak samozřejmě krásné dobré ráno 😵

zelvik
7. lis 2012

Ahoj všem.
Dneska jsem teda docela rozladěná. Volala jsem do CARu, že mám dost bolesti břicha, jak když kamení a hodně mě tlačí a občas píchne močák. V noci jsem byla snad 6x na záchodě. Je to dost nepříjemné, trochu mám černé svědomí, že jsem mohla prochladnout -v neděli jsme courali po lese, v mokrým listí, měla jsem trochu mokro v botách.
No a doktorka mi řekla, ať hodně piju a jsem v teple. No děkuju - to by mě nenapadlo.
Já aspoň chtěla, jestli se jí tam nevnutím, aby na mě koukla, do kontroly mám týden a to mi asi do té doby hrábne.
Tak jsem docela naštvaná.
Snad nebudu mít nějaký zánět....

kive76
7. lis 2012

@mmirunda ahojky, tak nevím kdy to 2. IVF bude..zatím jsem ještě menzes po 38 dnech nedostala, ale dle těhotenského 2. testu těhotná nejsem ☹

mmirunda
7. lis 2012

@zelvik to jsou blbečci, opravdu ... mě dr. vždycky říká, že když bude jakýkoliv problém tak nevolat a rovnou přijet, že není nic jednoduššího než to UTZ zkontrolovat .... takže asi tak. No zabal si kolem ledvin nějakou mikču, ať jsi v teple, nebo se něčím nahřej a zkus brusinky, pokud je to močák, snad to povolí ....

mmirunda
7. lis 2012

@kive76 Ty pořád ještě čekáš na mrchu??? No to je pech ☹ to mě mrzí, že si dává takhle na čas ☹

kive76
7. lis 2012

@mmirunda jo pořád..taky mě to mrzí...