1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

lena_1
14. pro 2012

@rory_g tak mě tlak zlobí už dlouho,nechtěli mi udělat ani transfér,ale celý víkend před tím jsem jedla česnek a nějak se snížil,ale ten česnek nejde jíst furt,já ho měla snad na kg. 😀

saraha2
14. pro 2012

@pawlla a co jsi pokoupila?

pawlla
14. pro 2012

@saraha2 nooo nemohla jsem to unest do toho auta 😀 modre povleceni do postylky dvoje, prosteradla ktomu, par dupacek, kosilky, prebalovaci podlozku, plenky asi 3 baliky, kos na plenky a spoustu kosmetiky 😀 😀 Mensi manie 😀

rory_g
autor
14. pro 2012

@pawlla a co jméno, už máš vymyšlené? 😵
@lena_1 mě kolegyně radila ještě grep, tak ho zkus, rozhodně bude příjemnější 😀 Česnek mám teda dost ráda, ale odtud potud 😅

danny38
14. pro 2012

@lena_1 Gratuluji moc, že je vše v pořádku 😵

lena_1
14. pro 2012

@rory_g já mám taky česnek ráda,ale tenkrát ho bylo fakt moc,manžel semnou nechtěl ani moc komunikovat,nechápu dodnes proč 😀...grep mám ráda,tak ho zkusím 🙂

pawlla
14. pro 2012

@rory_g jo mam bude to Lukašek 😀

malinka_02
14. pro 2012

@mmirunda ja sem marketingovy manazer tohle je moje prace vis ☹
@pawlla jeee to je super ze budes mit doma parecek 😉

malinka_02
14. pro 2012

@pawlla husty ze uz mas jmeno 😉

malinka_02
14. pro 2012

Nonholky jdu parit co nam bezdetnym taky zbyva ze.. Pomtom co sem videla ve stredu ze ma nej kamaradka uz ma pupik obri tak sem se dost doma zhroutila ..tak to aspon zapiju..

pawlla
14. pro 2012

@malinka_02 jo koukla jsem na neho a bylo to jasne ze Lukaš, jmenuje se tak muj bracha 🙂

adriene
14. pro 2012

@pawlla Moc Ti gratuluji, i k tomu klucicimu pohlavi 🙂 to je super! Bude to velky bojovnik, dokazuje to uz od zacatku 😉 Mimochodem, tez planujeme Lukaska 🙂

janulkaa23
15. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla gratuluji mooooc 🙂

pawlla
15. pro 2012

@adriene Diky 🙂 no jmenuje se tak bracha a me se to libi

@janulkaa23 a copak ty jak to u tebe vypada s testovanim?

danny38
15. pro 2012

@janulkaa23 Jak se to u tebe zatím vyvíjí? Stále držím pěsti a posílám další obrovskou dávku těhu bacilůůů 😵

saraha2
15. pro 2012

dobré ráno všem!měla jsem sms hned po ránu,ta,co byla se mnou na prvním pokusu,tak ve 4hod porodila-termín byl na 23.12 😉 mají Kryštofa a měří 50cm a váží 3,50.zrovna včera jsme si psaly,já jí radila akt,ať není přes svátky v porodnici a ráno sms 🙂

pawlla
15. pro 2012

@saraha2 dobre ranko, taky jsem si nedavno rikala ze kdyby se to predesle tehu udrzelo uz bych se taky chystala rodit

saraha2
15. pro 2012

@pawlla já taky....,ale co už..budeme mít jarní miminka 😉

ivapo
15. pro 2012

@pawlla ahoj!! Gratulace k chlapečkovi!!!! 😉 🙂

ivapo
15. pro 2012

@danny38 ahoj!! dobré ráno přeji!! jak je!!! mě se zase vrátila ta viroza nebo co!! tak jsem v posteli,. už včera to nebylo o. k.. porád nejaky recept!! táhne se mi to od minulého pátku!! rýma.. zimnice.. bolest tela!!!

pawlla
15. pro 2012

@saraha2 jasne hlavne ze miminka budou jen o par mesicu pozdeji na jare 🙂

evikj33
15. pro 2012

Hezké ráno kecky 🙂 Tak už se rodí miminka to je paráda. @mia75 Už to má taky zapár a pak už to pomalu pojede rodičky skoro rodičky a čerstvé těhulky 🙂 @janulkaa23 Tak co testíš?Držím pěsti at jsou krásné //. 😉 Jinak mně pěkně pobolívá břícho,už tam mám přez 4kg tak je to znát,se s tím musím ještě par tejdnu tahat a pak teprv bude veselo 😅 Toho 3.1. už si asi radši vemu tašku sebou.I když se nám zamlouvá termín 15.1. 😀

janulkaa23
15. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 @pawlla @evikj33 Holky ještě nestestím..nemám odvahu a stále si mylsím, že mám v těle pregnyl..dnes sen 8mý den..Dnes by podle cyklu měla přijít mrchat tak uvidíme 🙂

zelvik
15. pro 2012

@ivapo Ahoj, já se celou dobu držím a dneska taky - šimrá mě v nose 😠 a bolí mě hlava, tak mám radost 🙄 a to hnusný počasí k tomu.

zuzullik1001
15. pro 2012

Takze baby mam po transfere dneskajsom a v sebe dve blastocysty 🙂)) juchuuuuuu

saraha2
15. pro 2012

@zuzullik1001 tak ať se krásně zavrtají šampionci 😉

zuzullik1001
15. pro 2012

@saraha2 dakujem ti moc sak taka som rada a mam super pocity🙂) to vide 🙂

saraha2
15. pro 2012

@zuzullik1001 musí!!!zvlášť,když máš blastocysty!!já měla dvě morulky a jedna se chytla 😉 tfuj,tfu!!dnes hajat a odpočívat a relaxovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janulkaa23
15. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 Držím pěstičky 🙂

zuzullik1001
15. pro 2012

@saraha2 odpocivam pekne az do stvrtka 🙂) neh sa tam poriadne zahniezdia 🙂 sa moc modlim nech to vide 🙂 aj sa bojim ist na wc aby nevypadli 🙂)