1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
14. kvě 2012

@dadenka111 já taky ne!a dokonce jen při pohledu na někoho v bílém plášti omdlívám..a zvládla jsem to!píchala mě to kamarádka,já se ani jednou nedívala...taková jsem hrdinka 😉 jehlička je mini,takže to ani neucítíš,neboj!!hlavně vpouštět-vstřikovat pomalinku!!ono to jako nebolí,ale jendou mě to píchla-vpustila tam rychleji,než obvykle a cítila jsem to..jinak to necítíš..jsem se jí vždy ptala-už?,a ona že dávno 😀 na pregnyl si řekni sestřičce o jehlu 12mm.je to stejná velikost,jako na peru,takže mini pidi,ani to neucítíš!!

vall83
14. kvě 2012

@dadenka111 to je super, to utecie cobydup....tak nech coskoro pride posledna mrcha a minimalne potom 9 mes. nech nechodi...
🙂 🙂

saraha2
14. kvě 2012

@vall83 jak se těšíš na ultrazvuk????

vall83
14. kvě 2012

@saraha2 mooooooc 😀 😀 😀 , tesime sa a dsvame si s mangelom stavky kolko ich tam bude 😀 😀 😀

saraha2
14. kvě 2012

@vall83 no ta,co byla se mnou měla 14dní po ET hodnoty přes 1000..a čekají jedno mminko 😉

rory_g
autor
14. kvě 2012

@vall83 můj tip jsou dvě 😉 Oni ti Němci mají úplně jiné postupy a já jim věřím 😀

saraha2
14. kvě 2012

@rory_g copak cizina 😀 😀 😀

dadenka111
14. kvě 2012

@saraha2 pero myslim zvladnem bez problemov a tie ostatne mi kamaratka-sestricka bud pichne alebo asi ukaze ako si to mam pichat sama. nechcem ju otravovat stale, bude to dost injekcii. 🙂

saraha2
14. kvě 2012

@dadenka111 to jsi statečná!!ta moje kamoška byla ráda,že vždy vypadla z baráku a dala si kávičku tady 😉 třikrát to píchl manžel,tak z toho byla skoro nešťastná 😀

saraha2
14. kvě 2012

tak verry už by měla mít mimísky v bříšku a odpočívá..jestlipak dostala i tentokrát svačinku 😀 😉

rory_g
autor
14. kvě 2012

@dadenka111 já si píchala také sama, Pregnyl jsem musela dokonce do svalu 😝 A to dáš, jsi šikovná, Kajkuše jsi taky krásně píchla 😀

dadenka111
14. kvě 2012

@saraha2 heh no asi ju to veľmi musí baviť pichať. 😀 😀 😀
ja našťastie nemám strach z ihiel a môžem sa aj na to pozerať. som dokonca aj darca krvi a to tam brutaal hrubé ihly pichajú do žily. 🙂
@rory_g jj jej som pichla nejaku plodnu pregnylovku. blbe je si to sama pichnut do zadnice. nejak vykrutena. snad to pojde. ty si si do stehna pichla ci...?

saraha2
14. kvě 2012

@dadenka111 já píchala-teda manžel pregnyl do břicha!!!!

marmina
14. kvě 2012

@saraha2 tak to jsem na tebe zvědavá!! 🙂

dadenka111
14. kvě 2012

@saraha2 ahaa no som myslela, ze sa len do svalu picha.

ahojkyy
14. kvě 2012

@vall83 ja som mala po ivf pri prvom odbere hcg 960, zavedene dve embryjka, ale bolo tam len jedno mimco 😎

saraha2
14. kvě 2012

@marmina to je od tebe hezký..já ani neeeee... ☹
@dadenka111 do bříška,jako gonal 😉

ahojkyy
14. kvě 2012

a pregnyl sa picha predsa do svalu, baby.. do stehna atd.

rory_g
autor
14. kvě 2012

@dadenka111 jj musela jsem do stehna...to bych nevytočila, i když zadnici mám véélikou 😀
@saraha2 já si při IUI pokaždé píchala Pregnyl do břicha, ale při IVF jsem musela do stehna, tedy do svalu 😝 Jehla byla o dost větší, než do břicha, ale dalo se v pohodě 😀

marmina
14. kvě 2012

@saraha2 těší mě, že se ti moje tabulka líbí, ale si říkám, že v červnu to bude mazec vás uhlídat! 😀 jediné řešení je co nejvíc těhulek! tak se koukej soustředit na ty dnešní výsledky 🙂

alinah
14. kvě 2012

ahoj holky, to uz neni mozny vas ani docist, tolik novych cekatelek!! holky drzim vam vsem palce!

@saraha2 drzim palce s tema vysledkama, @verryy at se tem bobikum u tebe libi

holky, ja se hlasim z nemocnice, v sobotu me hospitalizovali kvuli OHSS - clovek by si myslel ze uz je to vsechno za nama a kdepak. takze tehulkam primo po IVF, nezapominejte do sebe ladovat bilkoviny jak o zivot. ja to min.tyden nejak nedavala (nemela jsem vubec chut na maso a mlec.vyrobky) a OHSS se silene zhorsil, vajecnik mel 10cm! hruza. ted uz je to ok, ale v sobotu mi bylo fakt ouvej. ten nas Velikonocni zajicek byl tim vajecnikem uplne utlacenej, ale srdicko v sobotu busilo jak o zivot, tak snad je vsechno v poradku.

marmina
14. kvě 2012

@alinah ahoj ali, teda, ten hyperstimulák je pěkná potvora, takhle ještě číhá na těhulku! Hlavně, že jste oba v pořádku!!! opatrujte se a hezky papej bílkoviny 😉

marmina
14. kvě 2012

Holky, já jsem dneska začala špinit, ale úplně jasně červeně! Vůbec netuším, co to jako má být?? Když beru hormony, měla bych MS dostat až po vysazení, ale co je toto? Špinění uprostřed cyklu to už být nemůže (jsem dneska 23. DC)...Jsem z toho jelen. Navíc se ještě léčím krémem Lomexin, tak doufám, že to není od toho 😒 Od 1.DC mám začít stimulku na KET - tak doufám, že ten první den není dnes, ale asi to je blbost. Normálně doberu hormony, pak vysadím a v té přestávce snad přijde regulérní MS....doufám. Můj člověk poslední dobou dělá samé vylomeniny, asi dostane na zadek 🙂

mackaso
14. kvě 2012

@marmina Ahojky, môže spôsobiť syndrom OHSS to, že sa embrijká nezahniezdia, alebo aj keĎ sa zahneizdia, tak príde špinenie a na to tá nešťastná mrcha?

marmina
14. kvě 2012

@mackaso já ti nevím, s OHSS naštěstí žádnou zkušenost nemám!

rox
14. kvě 2012

@rory_g Do svalu? Ja to pichala normalne do pupku. Nejdrive sem z toho taky mela vitr, ale hold kdyz musim tak musim, ten muj utekl z mistnosti, kdyz jsem vytahla jehlu. Chtela bych ho videt na porodnim sale 😀

rory_g
autor
14. kvě 2012

@alinah ahojky, hlavně že je prcek bojovník a Ty také, určitě to zvládnete 🙂
@marmina neboj, sice nevím, co by to mohlo být (nechceš radši zavolat do CARu, aby se kvůli nějaké prkotině nemusel KET posouvat?), ale určitě to nebude vážné, snad nějaká cévka...
@mackaso ahojky, dr říkají spíš naopak, že paradoxně mírný OHSS těhu dopomáhá...ale stejně jako Marmina nemám žádnou zkušenost, jen co jsem tady na koníku vyčetla 🙂
@rox jj, nevím proč..při IUI jsem píchala do břicha maličkou jehlou...jestli kvůli tomu, že jsem píchala naráz Menopur, Cetrotide do břicha, tak aby se to nemíchalo? Nebo že jsem měla 10tis.IU? Vážně nevím, ale dr na tom trvala a říkala, že je to moc důležité...

rox
14. kvě 2012

@rory_g Tak uvidim co mi reknou, ja mam pichat do bricha Merional tak uvidim kam si budu muset pichnout ten pregnyl pred IVF. Kazdopadne do bricha to jde, to je spek a ve speku nejsou nervy 😀 😀 , ale do svalu to bude asi horsi. A do zadku to sama urcite nezvladnu!!!

saraha2
14. kvě 2012

@rory_g já se ještě ptala doktorky kam píchnout a řekla,že do břicha..

vall83
14. kvě 2012

@alinah ahojcek...normalne som v soku, ja nevedela ze ten hnusny OHSS na mna moze este v tehu cihat....a ja sem po zavedeni uz tolik nepila, a kolikrat mi az blbje bolo, ja su tak blba....no hned to napravym...
a tebe hooodne odpocinku, hooodne vody a hooodne bielkovin.... 🙂