1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

nemorosis
14. kvě 2012

Ahojky @verry Tak teď silně držet palce, ať se miminka uchytí. 🙂 Tééda, takové pohodlíčko při KETu, to je super, začínat se má pozitivně. To by bylo, aby to už konečně nevyšlo! 🙂) Počkej, teď tu budete všechny s KETem trhat statistiky, věřím tomu. 😉

rox
14. kvě 2012

Holky a taky jste musely jit pred IVF na hystereskopii?

nemorosis
14. kvě 2012

@saraha2 Jé, to je mi líto. Bylo by to přece příjemné překvapení po tom všem. Co to, že musíš ještě čekat cyklus? Já myslela, že právě v mezidobí bude IUI a pak hned vlítnete na další pokus?

verry
14. kvě 2012

@saraha2 ja to po IUI dostala stejne jako vždy na den, nebrala jsem teda utroš ale duphaston.
jo ja vím, ale do středy je fakt 😀 daleko..

verry
14. kvě 2012

@rox
@nemorosis díkýý 😉

saraha2
14. kvě 2012

@nemorosis kvůli tomu polypu,jestli je tam,nebo ne..musel by se odstranit-prý by vadil uhnízdění ☹ takže to bude v tomto cyklu a další IVF..

nemorosis
14. kvě 2012

@rox Nene, tu jsem ještě nikdy neabsolvovala. Dělá se jen v určitých případech a vím, že někde jí doporučují docela často ještě před samotným IVF, aby vyloučili co nejvíc možností, proč se otěhotnění nedaří. U nás to nemělo význam, protože už jedno dítě máme a děloha tedy měla být s největší pravděpodobností funkční. 🙂

saraha2
14. kvě 2012

@rox já na ni byla,ale v narkoze a proto,že mě u průchodnosti vejcovodů objebili polyp,tak na odstranění..a když už jsem byla uspaná,tak mě udělali i laparku..

verry
14. kvě 2012

@saraha2 tak si dáš měsíc oraz nabereš sílu a hurááá do boje 😉

nemorosis
14. kvě 2012

@saraha2 A jooo, ale hlavu vzhůru, určitě je dobře, že chtějí doktoři zajistit co nejlepší prostředí pro miminko. Jeden cyklus a je to 😉

verry
14. kvě 2012

@rox tak jsem byla na laparce+hysterospopii, ale to jen proto,že furt jsme nikde neviděli důvod k neplodnosti. Stejně se u mě zjistilo,že to mám ok. Ale aspon pro svůj pocit.. 😉

saraha2
14. kvě 2012

@verry no..to už takový hurá nebude,jako poprvé..už přece jen vím,do čeho jdu a že se ani nezavrtali,takže to budou větší nervíky ☹

saraha2
14. kvě 2012

@unkarka a kam ty chodíš do Caru?

verry
14. kvě 2012

@saraha2 hlavně žádnej stress, kočko,jo? ted si koukej dát pausičku, nabij se mezitím pozitivní energií a pak už to určitě půjde! 😉

marmina
14. kvě 2012

ahoj @plumeria díky za optání, už se mi to v krku srovnalo! tak se snad srovnám celá 🙂 už tento víkend bych měla začít přípravku na KET 🙂
@saraha2 ty jedna ženštino, já se těšila, že tvoje intuice zklame! ale nebudeme litovat, viď? v plné síle nastoupíš na další pokus a my tě tady budeme všechny podporovat a fandit ti! 🙂
@verry teda, ty jsi byla na tom KETu snad v americkým filmu ne? takový luxus! to budou prvotřídní dvojky! 😀
@evikj33 to je teda obrat! 20 vajuch, to je skoro útok na vallin rekord 😉 hlavně ať se ti vyhne hyperstimulák a co nejvíc se jich oplodní 😉

verry
14. kvě 2012

@marmina trošku jsem si tak připadala 😀 😀 jo, a prej blastocystičky jsou opravdu luxusní, až mi embriolog domlouval,jestli by mi nestačilo jedno 😅 a dr. říkala,že když už to rozmlouvá embriolog tak to budou opravdu super embrijka 😵 😵 tak to doufám 😵

verry
14. kvě 2012

@marmina ju a ty už budeš taky začínat s KETemm,super... toto uteklo,co?

rox
14. kvě 2012

@nemorosis
@saraha2
No me ji taky delali, prej se dela vzdy, ale spise ze mechteli vytriskat 1000 Kc 😖 mam takovej pocit. Ale vse je v poradku, nic nenasli. A to uz mam dve deti, takze bych mela bejt funkcni. Mam jednoho cisare, ale jizva taky dobry. Uvidime kolik snesu vajec 😀

unkarka
14. kvě 2012

@saraha2 my jezdime do Sanusu Jihlava a je to tam prima,ochota a jsou tam všichni moc prijemny. 🙂

marmina
14. kvě 2012

@verry jj, nemůžu věřit, že už brzy začneme 😉 Ty embryjka ti rozmrazili teda už v neděli a jeden den je kultivovali?

verry
14. kvě 2012

@marmina rozmrazovali v neděli ráno, a dnes zaváděli. embriolog mi dnes říkal,že se ještě rozrostli do víc buněk-takže prý super 😵

alinah
14. kvě 2012

@saraha2 je to je mi lito, dneska zadne dobre zpravy..

@verry tak ty ted odpocivej at je vsechno jak ma byt!

me ted MUDr rekl ze vse zalezi na vysledcich z krve zitra rano. jestli me pusti nebo ne. se zblaznim tady. a to jsem na nadstandardu, takze tu mam klid. ale to nicnedelani je priserny.

marmina
14. kvě 2012

@verry ty jo, já ti závidím, že už je máš u sebe a že byly kvalitní. Mám obavy, jestli se nám v pořádku rozmrazí....

verry
14. kvě 2012

@marmina neboj, určitě se rozmrazí v pořádku.........a za pár dní je budeš mít u sebe 😵 kolik si daš zavest?

evikj33
14. kvě 2012

@verry Gratuluju k super favoritum 😉 At se hezky zabydlí. @marmina Ježiš Val bych určo konkurovat nechtěla 😎 Akorát to nachlazení se mne nějak nepouští,snad se z toho do soboty vyhrabu,jen ta představa Utrošu mně děsí 4-0-4 😝 poleze to i ušima. @saraha2 Tak ty zas musíš mít pravdu co 🙂 Ale příště to bude určo to pravé 😉 Zatím se mužeš cachtat v bazénu,ale ted leda v neoprenu 😅

rox
14. kvě 2012

@verry To je bomba, oni si tam nekde hovi v mrazaku....a pak se klidne dale zacnou delit 😀 😀 Jako by se nic nestalo. Doufam, ze me taky zustane na nejake mrazacky.....

marmina
14. kvě 2012

Miminko si moc přejí:
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 5 E zamrazeno, 14.5. KET – 2 E - teď už jen čekání na // - ať ti to rychle utíká! 😉
@evikj33 (Reprofit Brno) 1.IVF únor/12 (nedošlo k ET), 3.5. stimulace 2.IVF, 14.5. OPU – 20 vajíček, ET plánován na 19.5. – přejeme hodně embryjek! 🙂
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), mrazáčky nemá, 30.4. IUI, 14.5. krev – bohužel negativní, 2.IVF (červen/červenec) – naber síly, příště to vyjde! 😵 😵 😵
@dadenka111 (GYN-FIV Bratislava) 4x IUI (neúspěšné), 14.5. konzultace před 1.IVF, až dorazí MS začne stimulaci (Gonal, krátký protokol) - to ti rychle uteče 😉

@kiwisek (Pha Motol) 1.IVF leden/12 (nedošlo k ET), 16.5. konzultace před 2.IVF
@marmina (Pronatal Pha) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 20.5. stimulace na KET (v červnu)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 29.5. konzultace před 2.IVF (červen/červenec)
@zana21 (Gennet Pha) 2x IUI (neúspěšné), 30.5. konzultace před 1.IVF
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, 11.5. UZV – KET se odkládá na červen
@caroline123 (GYN-FIV Bratislava) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET zač. června
@rox (Gennet Pha) 1x IUI (neúspěšné), 2.6. stimulace na 1.IVF
@lolitka25 (Gennet Pha) stimulace na 1.IVF červen/červenec (dlouhý protokol)
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec
@kive76 (Pha Motol) 2x IUI (neúspěšné – Gennet), 26.6. imuno výsledky, 20.8. konzultace před 1.IVF (září)

Šťastné ženy, kterým vyšlo IVF a jsou naší velkou inspirací!
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (46 vajíček), 25 E zamraženo, KET 27.4. (2 E), 9.5. krev – oficiální potvrzení těhotenství, další UZV 15.5. – těšíme se na novinky! 😉
@alinah (ISCARE Pha) 9.4. ET (1 E), 2 E zamrazena, 17.4. našla na testu //, 30.4. 5+4tt, UZV 9.5. 6+5tt, je v nemocnici kvůli OHSS – drž se, hlavně ať jste oba zdraví!

@mia75 (Obilní trh Brno) 17.4. ET (2.IVF - 2 E), mrazáčky nemá, 30.4. – oficiální potvrzení těhotenství, 10.5. UZV – zač. 6.tt
@nemorosis (Gest Pha) 15.3. ET (1.IVF), UZV 20.4. 7+6tt, 21.5. výsledky screeningu
@plumeria (CRM Zlín) 20.3. ET (1.IVF), UZV 11.5. 11.tt

Pokud chcete něco doplnit nebo pozměnit, napište mi! 😉

verry
14. kvě 2012

@alinah kujůůů 😉 a ty se šetři a opatruj 😉

marmina
14. kvě 2012

@verry tentokrát chceme jít do jednoho, uvidíme jak rozmrznou (možná nám dali dvě k sobě, takže je možné že nakonec zavedeme dvě podle vývoje situace) 😉

saraha2
14. kvě 2012

@verry ty máš samou kvalitu poslouchej!!!! 😀 😉

marmina
14. kvě 2012

@evikj33 do soboty se má šanci to ještě doléčit, hezky buď v klidu, ať se zregeneruješ! Utroše máš teda požehnaně! měla jsem poloviční dávky a stačilo mi to 😝