1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
25. čer 2012

@mmirunda potvora tě npíná,že?tak šup na píchanec...

zana21
25. čer 2012

@mmirunda Teda ta si dává na čas 🙂

danny38
25. čer 2012

@mmirunda Neváhej a jdi se nechat píchnout, ať se zbytečně netrápíš 🙂

b.bardyova
25. čer 2012

@strapula mozno ano ...:D

strapula
25. čer 2012

@b.bardyova mne sa uz ten jul blizi🙂) tak okolo 10-teho jula by som mala ist na kontrolu..

mmirunda
25. čer 2012

@saraha2
@danny38 dám ji šanci do středy a pak jdu, mrcha je to hnusná 😠 😠

zana21
25. čer 2012

@kiwisek Moc na tebe myslím a pevně věřím, že bojovníčci bojují a půjdou k mamince 🙂

saraha2
25. čer 2012

@mmirunda tak dnes ještě hup na to doma 😉 a co naše verry????,jak se máš????

mmirunda
25. čer 2012

@saraha2 Chlap má odpolední a přijde až v půl dvanáctý, tak smůla 😠 😠 a navíc mě včera tak nasral, že si raději půjdu pro injekci ...

rox
25. čer 2012

@mmirunda Tak ja tu mrchu dostala asi misto tebe. O tyden drive. Sakra jeli jsme o vikendu na chatu - udobrovacka po tydnu....a dosla cervena. Mely jste holky nektera o tyden drive ms po OPU? Ja jsem z toho uplne na vetvi, to se mi v zivote nestalo a to jsem dost stara!!
O vikendu jsem nebyla a nemuzu vas docist, mam desne prace - ale zajima me co kiwisek a jeho uroda?? Uz byl ET?? Napiste mi to nekdo!

pawlla
25. čer 2012

@mmirunda jeeej cim vic to clovek chce tim dele to trva, a pujdes k dr . Nebo jeste pockas? A spinis nebo tak?

rory_g
autor
25. čer 2012

@rox ahojky, holky měly některé po OPU binec v MS...moje byla přesná jako hodinky 😀 Kiwisek měla nakonec oplodněné 4 vajíčka a nějak super se nevyvíjela, tak všichni doufáme, že se embryjka zasnažila a bude ET...
@mmirunda ta Tvoje mrcha je fakt mrcha co, takhle Tě napínat, když se to nehodí 😝

Jak se má @dadenka111 a @zana21? Brzy budete testit, co, Dadi? 😉

rox
25. čer 2012

@rory_g Dekuji ti za info 🙂 Takze u kiwiska sla kvantita a ukor kvality? Nebo v tom mozna mely prsty nekvalitni spermouse ☹ Ale snad ty 4 zabojuji a budou aspon 2 k ET!!

rory_g
autor
25. čer 2012

@rox no, oni mají to špatné spermio, měli mít něco zamraženého...nechápu to, Vall přeci také měli špatné spermio, ale zamrazili jim dávky a v den OPU její muž vypil nějaký lék a spermio se mu rapidně zlepšilo...no doufám, že proběhl ET (jestli se nepletu, vycházel jí nějak na dnes) a prďolky se chytnou...

marmina
25. čer 2012

ahoj holky, nějak sem nestíhám chodit, naštěstí asi nejsem jediná, tak tu nevznikají romány 😀
jsem hlavně zvědavá na @kiwisek !!!! myslíme na tebe a všechny čtyři mrňousky ♥♥♥♥

@rox že máš rozházenou MS je asi po ivf úplně normální, bohužel...
@mmirunda hele, fakt si na tu včelku dojdi, třeba ta injekce s sebou vezme i případnou cystu
@rory_g jak se cítíš? 😵 jak to vlastně teď máš, odpočíváš doma?

marmina
25. čer 2012

@danny38 pomáhá ti ten švestkový kompot? na mě teda moc nefunguje, v těhu jsem pila Magnosolv na tvrdnutí břicha, který má zároveň mírně projímavé oučinky 😉, takže řekni u dr. jestli by ti ho třeba nenapsal, je v tom hořčík a ten je pro těhotnou i pro mimčo prospěšný

rory_g
autor
25. čer 2012

@marmina ahojky, cítím se normálně:D pořád mám křeče a dnes mě píchá pravý vaječník, takže to mám asi místo implantace 😝 Také mám problémy se zácpou...koupila jsem si Lactulosu, ale nepomáhá mi. Ach jo. Jinak jsem doma, práce bohužel pořád není, kdybyste o něčem v Praze a okolí věděly... 😀 😀

marmina
25. čer 2012

@rory_g jestli je problém s prací v Praze tak tady je to ještě horší 😒 ale ty budeš těhu, tak to budeš řešit nejmíň za 3 roky 😉 Jo, já mám teď šílené zažívací problémy, pobolívá mě i žlučník 😝 (který 7 let nemám). Hrůza, jsem myslela, že až to všechno vysadím, že bude lépe, ale přijde mi to ještě horší!

@danny38 Ještě jeden tip od dr. i pro těhu jsou glycerinové čípky.

zana21
25. čer 2012

@rory_g
@marmina Ahojky holky, mám se dobře. Břicho už tolik nebolí, stále se cítím trochu nafouknutá, netušila jsem, že po OPU to bude tak dlouho trvat 🙂 Jsem stále na PN a už se strašně nudím, už se dokonce těším do práce, na lidi a tak 🙂 Jo, dnes mi volali z CAR, tak máme nakonec 4 mrazáčky 😀 Jsem za to šťastná. Jinak, na sobě nic nepozoruji, snažím se moc nesledovat, včera večer jsem měla krizi a ukáplo i pár kapek slz, že to určitě nevyšlo. Tak se snažím se nepozorovat a myslet pozitivně 😝

marmina
25. čer 2012

@zana21 ahoj! no krása, 4 sourozenci 😵 ano ano, mysli pozitivně a bude z toho pozitivní test 😵 😵 😵 opatruj se!

danny38
25. čer 2012

@marmina Poptám se určitě 🙂 Kompot jsem si koupila a chystám se na něj dnes, potřebuji pročistit tak uvidím. Pak napíšu jestli mě to prohnalo 😀 Jinak jak se mi blíží kontrola, tak jsem čím dál tím víc nervní 😒 Připadám si tak nějak divně. Hlavně jsem už znavená z těch hormonů, musí to být fakt drijáky.

zana21
25. čer 2012

Moc myslím dnes na @kiwisek . Snad pro nás bude mít dobré zprávičky 🙂

zana21
25. čer 2012

@marmina Děkuji, jsi vážně zlatíčko 🙂

rox
25. čer 2012

@zana21 Mas pravdu, marmina je nase zlaticko 😉
Jinak to vypada ze uz jsem se oklepala, pac zacinam uvazovat a dalsim pokusu. 😝

zana21
25. čer 2012

@rox No, to je zpráva dne🙂 Skvělý!!

marmina
25. čer 2012

@rox takže udobřování dopadlo dobře 🙂 půjdeš do toho v jiném CARu nebo zůstáváš v Gennetu?

marmina
25. čer 2012

@danny38 úplně ti rozumím, jsou to děsný nervy, ale už jsi přeci jen zkušená mamina, neboj se, teď tam na tebe bude blikat srdíčko 😵

rory_g
autor
25. čer 2012

@marmina já právě také, ale glycerin nechci...měla jsem ho před kolonoskopií a měla jsem odřený 🤐 😀 No ale nějak to vyřešit musím. Mě by se práce hodila, i kvůli případné nemocenské, co si budeme povídat, lepší brát alespoň něco, než jako teď nic 😒
@zana21 to je paráda, 4 sněhuláčci 😵 😵
@rox parádní zpráva! 😵

alinah
25. čer 2012

cau holky to se vubec neda vas docist, ja makam jak zjednana..

holky, me na zacpu pomaha jedine psyllium - jsou i ted takove kapslicky, je to vetsi (kdo ma problem s praskama a polykanim tak to je asi blby). ale neni to takovej humac jako kdyz se to musi vypit rozmichane. a beru 3-4 rano a problem nemam. a jinak jsem na to tedy mistr, zvlast v tehotenstvi.. takze vrele doporucuju

@rox super ze jste se udobrili..

rory_g
autor
25. čer 2012

@danny38 vůbec ničeho se neboj 🙂 Zítra se těšíme na fotečku 😉
@alinah ahojky🙂 To se musí těch kapslí brát tolik? A neškodí v těhu? To je dobré, na to se podívám, díky 😉