1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sheronka
9. srp 2012

@danny38 Len sa obávam že to ešte tak skoro neskončí, keď to len nedávno začalo.

danny38
9. srp 2012

@alinah Tak to je překvápko 🙂 Já ti rozumím a je jasné, že jsi byla natěšená na holčičku, ale neboj, další mimi bude určitě holčička 😵 Jinak UTZ je krááásný, je úžasně vidět pusina 🙂

danny38
9. srp 2012

@sheronka Ten průběh je u každé různý, ale i když to později začne, tak to klidně brzo může skončit 😉

alinah
9. srp 2012

@danny38 🙂 🙂 haha, ty jsi jak manzel. ten mi hned slibil, ze si udelame treti holcicku..

radina
9. srp 2012

Ahojte kocky, tak ja som dnes 10 den po ET a 30 dc. Tlaky na mrchu som mala tak 2 dni, teraz ich uz nemam asi 3 dni, ale zacali boliet cici. To cakanie ma ubija. :( inak ziadne ine priznaky nemam, okrem tej BT, ale to z utrosu.

radina
9. srp 2012

Teda este ma sem tam pichne vo vajkach.

briuska
9. srp 2012

@sheronka @danny38 @evikj33 a ostatní holky... moc vám děkuju za povzbuzující slova.....snad jsou to opravdu ty vysněné //. Hodně mě píchá v děloze, až jde po mě zimnice.

malinka_02
9. srp 2012

@saraha2 carky jsou pekne tlustice!!! Je to super!!
@briuska ty mas taky moc pekne carky zadny duch..

Holky meli ste taky ket nativ nebo ste pred ketem braly leky? Nechci si nechat vkladat embryjko do nizke sliznice ani odkldat o mesic .. 😢

malinka_02
9. srp 2012

@mmirunda ty si nemela koukat na to video 😀
@saraha2 zitra se tesime na fotecku z utz!

janulkaa23
10. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 tak uvidíme... třeba sem těhule 🙂))

danny38
10. srp 2012

@janulkaa23 Držím moc pěsti 😉

janulkaa23
10. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 děkuji, ale ještě musím počkat, řekli testovat za 14 dní tak to zkusím vydržet..no uvidíme třeba to zkusím už 1Otý den po ET.

danny38
10. srp 2012

@janulkaa23 Testni až budeš cítit, že je ta správná chvíle 😉

janulkaa23
10. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 nooo uvidíme... 🙂 teď se cítím zvláštně, nevím proč... je mi po každém jídle těžko od žaludku, ty prsa bolí a občas píchá v podbřišku :(

malinka_02
10. srp 2012

@janulkaa23 tak snad je to dobre znameni..A kolikaty den po ET si?

pawlla
10. srp 2012

@malinka_02 no ja budu mit ted KET a beru estroferm ani se me nezeptali a supli mi ho 😀

janulkaa23
10. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 právě, že jen krátce 4tý den... to uvidíme.. Na netu sem četla, že někdo to pozná už 5tý den po ET.. moje mamka vždy podle prsou poznala, že je těhu... ale v CAR mi řekli, že se zavrtává 6-8den, že to jsou ty dny co bysme se měli nejvíc šetřit...

lenkavav
10. srp 2012

@janulkaa23 tu som nasla pekny popis s obrazkom aky je vyvoj embrya. http://www.sanatoriumhelios.sk/sk/sterilita/asi...
Podla toho sa zavrtava 8-9 den ale po oplodneni. Kedze po PK ho vkladaju 5. den, tak po ET 3-4 den by sa malo zavrtavat. Aspon ja som to takto pochopila.

janulkaa23
10. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@lenkavav to nevím ,ale paní co tam byla se mnou měla 5ti denní PK a taky jí řekli 6-8den, tak nevím..to je fuk hlavně ať to vyjde...

zelvik
10. srp 2012

Ahoj, no tak a mrcha je tady 😠 , takže začínám na měsíc zobat antikoncepci. To jsem z toho teda odvázaná...

rory_g
autor
10. srp 2012

@zelvik ach jooooo 🙄 Tak tfuj tfuj tfuj aby se sliznice uklidnila a KET konečně mohl proběhnout a hlavně úspěšně! 🙂

berunka1975
10. srp 2012

ahojte babulky takze mrska je tu zajtra picham prvu injekciu a v stredu idem na kontrolny utz a potom mi prida dalsie injekcie, dufam ze to budem dobre zvladat... oazj pocas stimulky ste pili normalne aj alchemilku aj femibion?

saraha2
10. srp 2012

@alinah a ten lulínek je kde???? 😀

saraha2
10. srp 2012

tak jsem domaaa!!!a...mám fotečku 😉 máme gestační váček a v něm plůdek 🙂 dr. se jen culila,že jsme si říkaly,že pokud uvidíme vůbec tečku,nebo taky nic,tak že nebudeme plašit vzhledem k těm pomalu stoupajícím hodnotám a najednou gestační váček!tak prcek se rozjel teda 😉 další ultrazuk v pátek a dnes mě píchli agolutin a v úterý si mám píchnout zas..že radši......

melisska
10. srp 2012

@saraha2 super 🙂 blahozelaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

radina
10. srp 2012

@saraha2 Ahoj, gratulujem ! 🙂 .... kolkaty to bol ivf pokus?
nam to uz asi nevyslo, dnes som testla a nic. myslim, ze to potvrdi aj krv v pondelok.

radina
10. srp 2012

Dievcata, boli ste niektora na reprodukcnej imunologii v prahe?

saraha2
10. srp 2012

@radina druhý...

saraha2
10. srp 2012

jak jsem šla po ultrazvuku do čekárny,tak jsem tam brečela..a jedna na mě chudina koukala tam,co se děje...já měla fotečku schovanou,protože si pamatuju živě den,kdy jsem tam čekala na dr.v den operace-na ten polyp,takže nervní,žíznivá,že za dvě hoďky jdu na sál a přisedla si tam jedna ke mě a začla do mě hučet cosi a mávala mě celou dobu před očima fotkou z ultrazvuku...já měla myšlenky jinde,ani jsem neměla zájem se s ní bavit a ona furt mlela a mlela.........samozřejmě jí to přeju,ale v tu chvíli to fakt nebylo příjemný....takže jsem si říkala tenkrát,že pokud se jednou fotečky dočkám,že ji schovám..tak jsem jen nakukovala do kabelky 😀 😉

janulkaa23
10. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 gratuluji...mě dneska bolí moooc pravý vaječník, tak doufám že to je dobré znamení 🙂