1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina2207
9. dub 2012

@vall83 neviem ti povedať ako to funguje v Nemecku. Ale tie sumy sú hrozné. ☹ Je smutné že je to všetko len o biznise a zarábajú na nešťastí ľudí a to sa tiež ešte nemusí podariť.

vall83
9. dub 2012

@martina2207 😢 ☹

martina2207
9. dub 2012

@vall83 aj mne je z toho do plaču.

alinah
9. dub 2012

ahoooj holky! vsechny zdravim a hlasim ze jsem si jela pro koledu do CARu - vysupano sice ne, ale jednu krasnou ackovou blastocystu do briska 🙂

Jinak me manzel vysupal radne a vysluzku si pry vyzvedne az na vanoce 😉 a syn si letos velikonoce opravdu poprvy uzil - objel vsechny nevesty co ma, mame doma horu cokolad. to jsem zvedava jestli to budem jist az do vanoc (cokoladu u nas moc nevedem)

Jinak za vikend jste toho tedy napovidaly spoustu. My jsme byli na rodinne oslave u rodicu a myslim ze vcera jsem mela mirny nabeh na OHSS - takova hrozna bolest v podbrisku, bolestive curani, na zvraceni cely den.. dneska je to mirne lepsi. tak snad je to dobre znameni.

jo a k dotazu ohledne kolik nas t ostalo - nas to stalo 16tis za ukony (ISCI, mrazeni, echokatetr) + asi 6tis za leky (pero Gonal). Mame 2 mrazacky, tak pevne doufam ze je nebudeme nikdy potrebovat.

saraha2
9. dub 2012

@alinah gratuluju!!!!!šikulka!!!!!tak nám nezapomeň psát pocity a dojmy!!!tak už jsme tu 4 čerstvě po ET,tak jsem mooooc zvědavá! 😉

alinah
9. dub 2012

@saraha2 no vis jak, uz bych nejradeji testovala 😀 desne bych potrebovala vedet jak se mu tam libi a jestli je vsechno v poradku. cekani na ET bylo desny ale uz ted vidim ze tech dalsich 10 dni bude jeste horsich.. 😉 no jsem zvedava do kdy vydrzim...

saraha2
9. dub 2012

@alinah a kdy máš jít na krev?

verry
9. dub 2012

@alinah jůů,tak sis udělala dneska nadílku 😀 tak pěkně odpočívej, ať se blastičce v bříšku líbí 😉

lucka2601
9. dub 2012

Ahoj holky ja taky chodim do GENNETU a jdeme podstoupit IVF,chci se Vás zeptat kolik financií Vás to stálo nebo stojí,otla jsem se dr.ale primou odpoved jsem nedostala!!!
😒

pawlla
9. dub 2012

Zdravim vsechny, prave jsem se sem prihlasila. Tak napisu svou zkusennost. Byla jsem na IVF v Brne na klinice Unica musim je pochvalit byli opravdu akcni pristup uplne super a hned na poprve se vse povedlo sice stimulaci jsem prozivala s pak komplikacemi ale vse se nakonc povedlo a vcera jsem si dlala TT a je pozitivni. 🙂 Tak jsem moc zvedava na ultrazvuk vidim to na dvojcatka 🙂

elapp
9. dub 2012

@alinah @saraha2 @martina2207 @verry caute baby. hlasim sa do klubu "potransferovych cakateliek". ja som bola na ET 31.3. a krv ma caka v piatok trinasteho. Prve dni bol dost zahul, strasne som bola unavena, musela som poobede vzdycky zdriemnut, co ja normalne nezvyknem. Zo dna na den je to lepsie, ale aj tak je zo mna ukazkova lemra. Som na PN, ale bolesti nejake nemam, trosku take pnutie v podbrusku ako pred menzesom a prsia na dotyk, inak pohoda az na tu unavu 🙂 Jaj, a to som tu uz tusim spominala, ale strasne grgam. Nie stale a cely den, ale ked to na mna pride, tak aj hodinu v kuse 🙂 Tot moje dojmy. Netestovat asi nevydrzim, vidim to tak na zajtra/pozajtra najneskor 🙂

saraha2
9. dub 2012

@elapp tak super!!se nás tady sešlo,že? 😉 tak hlavně,at nám první,která půjde na krev začne vlnu těhulek!!!!měřila jsem teplotu a zas 37 ☹

saraha2
9. dub 2012

@pawlla a můžeme tě poprosit,jestli jsi měla nějaké příznaky po ET??cokoliv?nás je tu ted spousta po ET,pozorujeme se a nic nenacházíme,tak nevíme,co si myslet 😉

saraha2
9. dub 2012

@pawlla a ještě se zeptám,který den jsi byla na ET a kdy byly //???

verry
9. dub 2012

@pawlla jůůů, gratuluju§!! 😵

verry
9. dub 2012

@elapp ahoooj, vítame tě" takže zítra testík??? držžím pěstě 😉

verry
9. dub 2012

@saraha2 kuš s toou teplotou! 😠 zákaz měření,joo?? 😅

alinah
9. dub 2012

@pawlla taky gratuluju!!!!

me klidek skoncil asi 3h po transferu. Manzel musel necekane do prace, takze odpoledni vychazka s prckem a venceni psu zustalo na me ☹ v CARu nam rikali ze na vychazku muzem tak snad nic nestane.. Ovsem myslela jsem ze ani z vychazky nedojdu, jsem uplne grogy.

@saraha2 ja mam jit na kontrolu mesic po transferu. ja si uplne zapomnela objednat. prijde mi to nekonecne.. no, myslim ze pujdu na krev ke sve doktorce tak za 14 dni ale testovat budu jiste driv, znam se 😀

verry
9. dub 2012

@saraha2 celý odpoledne mě bolí kolena, přitom vůbec nic nedělám... přítel je nachcípanej, tak doufám, že ten bacil mě nebacil... 😠

saraha2
9. dub 2012

@verry to je právě z toho nic nedělání 😉 nejsme na tolik lehárka zvyklnuté 😀 my si opět pěkně zdřímli po obědě...

verry
9. dub 2012

@alinah to seš dobrá, takhle trajdat... na tebe ty prášky nefungují?? já jsem hotová furt... spím asi 100x denně 😀 😀 (trochu přeháním, ale jsem unavena děs běs)

saraha2
9. dub 2012

@alinah až měsíc??nás většinu si automaticky objednali po dvou týdnech..

verry
9. dub 2012

@saraha2 to já taky a už 2x.... a ted k tomu nemám daleko. A to jdu ve čtvrtek do práce....no,proberu já se z toho někdy 😅 ??? nebo budu i v tý práci chrnět?? 😀

pawlla
9. dub 2012

@saraha2 ja mela transfer 26.3 TT jsem si udlala uz 6.4 nemohla jsem to uz vydrzet 😉 a byl pozitivni a vcera jsem si delala dalsi test a ten to potvrdil ultrazvuk mam az za 2 tydny tak jsem nedockava. Ohledne priznaku primo po ET mi nebylo nic moc jsem se pozorovala se priznam az asi 4 dny zpatky me zacali bolet prsa mam zaludek mirne na vode a muj velky problem jsou krece v lyzkach to je opravdu neprijemne, posledni 2 dny me poboliva podbrosek ale to je podle doktoru v poradku ale moje kamaradka ktera je ted v 6 mesici nemela po ET vubec zadne priznaky vubc nic a ela z toho uz hodne nervy ale test ji vysel pozitivni a ted ceka mimi 🙂

pawlla
9. dub 2012

Jo a jsem hooodne unavena a porad spim 🙂

alinah
9. dub 2012

@verry unavena jsem priserne. taky jsem v parku okupovala kazdou lavicku. jenze co s ditetem doma? on by nam zboril barak.
tesila jsem se ze si schrupnu.. no to zas pujdu spat v 9 jako vcera.

holky me silene boli prsa uz ted. je to po tom utrousi, to je jasny, ale bez podprdy vubec nemuzu existovat... 🙄

pawlla
9. dub 2012

@alinah no ja ve sportovni podprsence i spim jak me boli prsa je to opravdu neprijemne

verry
9. dub 2012

@alinah jojoo, prsa mě taky brutalně boleli, ale to je z pregnylu myslím. ted bych řekla,že už je to o něco lepší..

linda81
9. dub 2012

@vall83 ahoj....ja som tiez prave podtupila 2 ivf v Nemecku....a z mnohych veci som bola dost sklamana....kde ste boli vy? teraz som po ET 2 den a dufam , ze uz to bude konecne dobre

marmina
9. dub 2012

ahoj holky, člověk vytáhne paty a už je to tolik novinek!
@alinah jsem ráda, že jsi se ozvala, říkala jsem si, jestli teda dnes půjdeš nebo ne..to je supr, že máš i mrazáčky, takže embrýska drž a nepusť, ať tady máme další maminu!!!

@rory_g ještě jsem se tě chtěla zeptat, to imuno vyšetření se platí? a kolik když tak? 😉

Jinak vítám nově objevené tváře 🙂 ani nestíhám dočítat!