1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
13. dub 2012

@verry No tak co ty plašanko,už nám trošku věříš 🙂 Na pátek 13 už snad budeš myslet jen v dobrém.Ja myslím že na pregnyl už je to hodně dobrá //čárka.Takže za mně je to Těhu hurááá 😀 A nech se hezky rozmazlovat.

evikj33
13. dub 2012

@saraha2 Doufám že zítra se sklidní i další plašanka. 😉 Moc držím pěsti at ti mužem zítra taky gratulovat.A skuste ten utroš polknout,pokud špiníte je to lepší,mužou praskat cévky jak je to vše podrážděné.Akorat ja byla po polknutí mrtva(tak to do zítra prospíš,pokud na tom budeš jak já) 😎

saraha2
13. dub 2012

holky tak já zítra netestnu,už mě svítí potvora červená!!

rory_g
autor
13. dub 2012

@saraha2

marmina
13. dub 2012

@saraha2 ó né, sarah, to je mi moc moc líto!!! 😢 hodně jsem věřila! drž se...

nemorosis
13. dub 2012

Holky, já vás vůbec nestíhám dočítat, ale koukám, že je tu spousta novinek!
@saraha2 To néé!! Je mi to tak líto ☹ Není přece jen nějaká naděje? Co ještě zkusit testnout?

nemorosis
13. dub 2012

@rory_g Tak už ses taky pustila do stimulace? Gratuluju! 🙂 Jak ti zatím je? Cos vlastně dostala za injekce a jaký máš protokol? Promiň, zřejmě jsi to už všechno psala, jen to nestíhám číst, jak jste holky ukecaný 😀

@marmina A jak se máte vy doma? Už jste všichni zdraví? Máte nějaký náhradní termín do těch lázní, nebo jste to zrušili úplně? A jinak díky za tabulku, je opravdu krásná a moc šikovná 😉

marmina
13. dub 2012

@saraha2 nám taky v centru říkali, že máme udělat test i když bude MS

marmina
13. dub 2012

@nemorosis jé, díky nemo, nojo, už jsme zdraví jako rybičky (už jen trochu rýma). Nene, termín jsem zrušila úplně a zatím jsem po novém nekoukala. Manžel jen tak volno zase nedostane, byl teď s náme skoro týden doma. No a ušetřené peníze se nám budou hodit na ten KET
A jak se cítíš ty? na uzv až příští týden, to už musíš být natěšená na pořádnou fotku a hlavně na srdíčko! nevolnosti tě netrápí?

saraha2
13. dub 2012

@marmina marminko to víš,tě následuju 😉 takže doufám,že ti ketík vyjde a pak mě další IVF taky!!!!jediné,co mě ted mrzí je,že nemáme mražáčky ☹ no ale co.asi se takhle potřebuju zbavit toho strachu z píchání...švagrová litovala,že do toho nešla se mnou,tak asi mám počklat na ni a pak se radovat s ní!odpoledne se staví 😉

rory_g
autor
13. dub 2012

@nemorosis jj, už konečně i já 🙂 Mám Menopur 225IU, je toho 2ml, docela to štípe, ale dá se to 🙂 Dneska mě dloube na té levé straně, kam jsem si píchla, tak doufám, že to není nic špatného a že se na mě nechystá nějaký zánět močáku nebo něco 😝 Protokol mám krátký, stimulka začala 2DC 😉
A jak je Tobě? 😵

marmina
13. dub 2012

@saraha2 no příklad sis ze mě brát nemusela...tak pěkně se to tu všechno vyvíjelo, samé těhulky. Moc mě mrzí, že musíš znovu na ivf. My sice 3 mrazáčky máme, ale kolik jich zbyde po rozmrazení je ve hvězdách....Takže švagrová taky musí na oplodnění? jestli byste do toho šly spolu, tak to by bylo prima, byste se mohly naživo podporovat!! Akorát to čekání na další pokus...je dlouhéééé 😒

nemorosis
13. dub 2012

@marmina Tak hlavně, že jste se z toho dostali a KET se rychle přibližuje. 🙂 Kolik vůbec stojí, když jsme u peněz? Zatím jsem se na to nedívala, protože bych na něj šla stejně nejdřív v létě nebo na podzim, jen jsem doufala, že už to tak náročné jako IVF není.

@rory_g Wow, jsi ohromně statečná. 🙂 Chtěla jsem právě pero, protože bych si ty 2ml těžko zvládala píchat sama celou stimulku. Manžel věčně slouží, tak by mi s tím nepomohl. Brrr. Bohatě mi stačil cetrotide a pak decapeptyl 😀

nemorosis
13. dub 2012

Jinak já se cítím stále absolutně netěhotně, nic mi není, špatně se mi nedělá, až si každé ráno říkám, jestli se mi to celé nezdá. To bude určitě zase kluk. 😀 Vlastně jsem jen zase začala ujíždět na kysaném červeném zelí a řepě. 😀 😀

rory_g
autor
13. dub 2012

@nemorosis haha, to zelí a řepa je dobré 😀 Jsem statečná jako my všechny tady, jen mám vysokou dávku, jinak bych rozpouštěla v jedné vodičce - 1ml, tak by to bylo přijatelné...Cetrotide mám v lednici 3ks a decapeptyl je na co? Já už nic dalšího nechcííííí 😀

marmina
13. dub 2012

@nemorosis KET stojí asi 5 tis (jestli si to dobře pamatuji, ceník už nemám u sebe...). Moje mamka zavařovala zelí s červenou řepou a měla jsem období, kdy jsem zbouchla i celou sklenici 😀 😀 a to jsem nebyla těhotná! fakt mňamka - budeš zdravá jako řípa 🙂 Tak jestli budeš mít dva klučiny, tak to si hezky vyhrajou, já bych se dalšímu synkovi také nebránila 😉

marmina
13. dub 2012

@rory_g a to si pícháš na 2x nebo se to natáhne do jedné stříkačky? škoda že se to nedá rozpustit jen v jedné vodičce

rory_g
autor
13. dub 2012

@marmina jsou to 3 prášky ve dvou vodičkách, mít o jednu méně, dalo by se rozpustit v jedné, tak jsem to měla s Pregnylem..ale ono se to dá, chvíli to štípe, ale co bych pro mimčo neudělala..
Co se při KETu platí? Jen to rozmražení, nebo jsou k tomu nějaké léky?

zana21
13. dub 2012

@verry Potichoučku gratuluji, ale o to intenzivněji. A držím moc moc plačky, aby vše probíhalo v pořádku 🙂 Mám z tebe radost 🙂

zana21
13. dub 2012

@saraha2 To je mi mooc líto, radar asi funguje. Škoda, doufala sem, ze ho máš porouchaný. A nemůže být ještě malá naděje? Drž se ale zdá se mi, že jsi hodně statečná 🙂

mackaso
13. dub 2012

@marmina Dali ti iba injekciu do žily? Koľko si po zákroku musela ešte zostať v centre?

zelvik
13. dub 2012

@saraha2 A néééé :( Mrcha jedna :(

zelvik
13. dub 2012

Ahoj holky, jsem tu z ultrazvuku. Sliznice, mrcha, roste a roste, už má 17mm :( Vajíček mám cca 7, zítra píchnu Ovitrelle a v pondělí dopolko jdu na OPU. Tak už je to tady!!!
Jen - když budou jen 2 schopná embrya, zamrazí je obě a nezavedou kvůli té sliznici nic. Když budou 3, tak to jedno zkusí zavést, 2 zmrazit... A já měla strach z OHSS a pak ztroskotám na vysoké sliznici???

saraha2
13. dub 2012

@marmina no,pro mě to tak dlouhé nebude.doufám!no,se švagrovou je to horší..ona nebyla xlet na gyndě..MS má jednou,pak dlouho ne...takže se jí snažím už dlouho dokopat aspoň na gyndu..snad se mě to povede..nechápu,proč nechce..prý se bojí..je to těžké s ní..ale i její manžel říkal,že měla jít se mnou..a ona sama to uznala,že škoda,že nešla,tak uvidíme..
@zana21 můj radar fungoval vždy 😉 na některé věci bohužel..ale fungoval..
@zelvik tak,tak..mrcha jedna červená...jsem si dala spršku,převlíkla postele,vysála..a mrcha zatím nic..se lekla 😀 ale ona se zas ukáže...hurá!!tak ty už na OPU????toto uteklo pěkně,že???já jen koukám,jak víte,kolik máte cca vajíček!já nevěděla vůbec nic!!!!to jsem vůbec netušila,že může nastat problém kvůli sliznici!!!ale neboj,dočkáš se,dřív,nebo později!!radějji počkat,než mít neúspěšný pokus!doktoři vědí,co dělají!!!!

alinah
13. dub 2012

@saraha2 jee to je mi lito... ach jo, co na to napsat... priste se to povede!

@verry gratuluju!! to je super

ja odpocitavam dny, do testiku. hrozne se to vlece.. 🙄

saraha2
13. dub 2012

@alinah ty budeš testit kdy???

marmina
13. dub 2012

@rory_g asi se platí to rozmražení. Jestli budu potřebovat stimulaci se dozvím už tento měsíc (jsem domluvená, že po MS pojedu na UZV, kde mi řeknou jestli bude potřeba horm. podpora). Jinak by se to třeba muselo kvůli tomu odložit a to bych velice nerada! MS čekám v pondělí, tak doufám že nedorazí předčasně zítra, když jdu na tu svatbu...Ani nevím, kolik by stály léky na stimulaci před KET, ale myslím, že už to nebude žádná pálka.

@mackaso ano, narkóza jen do žíly, pak jsem si asi dvě hodinky pospala 😉

@zelvik tyjo! to je rychlovka, ani jsem se nenadála a ty už půjdeš na OPU!! s tou sliznicí to je mi líto...ale uvidíš, všechno dobře dopadne a brzy se tady budeš chlubit //

vall83
13. dub 2012

@saraha2 to mi je lito s tou mrchou ☹ ☹ ☹ a nespravis si ho pre pokoj dusicky... 😖
takze spracuj svagrovu a hupsa do toho...nech sa rodinka rozrasta.... 😉 ono bude velmi dobre ked to budete absolvovat spolu....budete sa podporovat...budete ako sestri 🙂 🙂

rory_g
autor
13. dub 2012

@marmina to jsou věci...vlastně Vall také něco bere před KETem, nějaký estrogen...
@zelvik jejda...mě také dobře roste sliznice, čemu vadí při ET, když je vysoká? A třeba se utvoří ještě víc vajíček, do OPU 😉

vall83
13. dub 2012

Babulky, nam se vyskytl taky maly problem, vcera mi skoncila mrcha, asi preto ako som zacala stimulovat s tymi liekami...no ale do obeda sme boli s manzelom sami doma 😀 😀 😀 no tak sme po sebe pokukovali no a samozrejme sme to nevydrzali....i ked nam to zakazali 😕 no a ja som zacala krvacat...manzel sa zlakol a uz sa ma ani nedotkne....ze to moze byt este ten menzes pozostatky....? ze sme nic nedomrvili? 😵