1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla 😀 😀 😀 😀 jinak na ten agolutin jsem si už docela zvykla, dneska to teda pálilo, ale dá se to. Znám horší věci.... prdel si už asi zvykla 😀

rory_g
autor
16. zář 2012

Ahoj holky, tak co je u vás nového? Já mám poslední dobou děsné migrény, nevím, co na ně...dr se jen usmála a řekla "paralen vám asi nepomůže, co?"
Doufám, že vám je líp, @pawlla blíží se Ti UTZ, moc držím palce, abys měla opravdu dvojčátka 😵
@mmirunda a Ty kolik ještě, 4, 5 dní do testu? Pro jistotu posílám zase dávku těhubacilků, kdyby ji někdo jiný neposlal 😀

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda taky to tak mam jsem si nakoupila knizky a stejne to nejde ani cist, mam tu hromadu filmu ale nebavi me na ne koukat, doufam ze budou deti v poradku i se srdickama

mmirunda
16. zář 2012

@rory_g Jééééé děkuju mlask a mám je v sobě 😉 Jojo, ještě 4,5 dne 😀 je to nekonečný, ale testů mám tolik, že bych mohla testovat dvakrát denně 😀 😀

pawlla
16. zář 2012

@rory_g diky doufam ze budu pak mit i fotecku at ji sem muzu dat 🙂 ale cim vice se to blizi tim mam vetsi strach, vcera me taky tak bolela hlava vecer a neslo to ani zaspat

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Musí Pavl, musí. Já konečně doufám prolomím tu moji smůlu ... doufám ... Já tady mám asi 15 knížek a nečtu nic 😀 Musím se do toho pustit, protože to pc mě zničí ... furt tady něco hledám ..

b.bardyova
16. zář 2012

Ahojte :D chcem sa vas opytat , vcera som mala vklad- doktorka hovorila aby som cely den prelezala ..a to musim aj den len tak polezkavat alebo mozem uz normalne fungovat..ist do parku na prechadzku, navarit...lebo tu to neviem nikde najst

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Ten den po ET se doporučuje odpočívat a pak klidový režim, neběhat, nehospat a nic netahat, ale ven na procházku už klidně můžeš jít 😉 Jinak držím palečky, já jsem 4 dny po ET 😉

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda Inak ja sa vobec necitim ako tehotna :D akkurat ma v lavom vajecniku picha :D drzim palceky :D

danny38
16. zář 2012

@mmirunda Jo jo, testování se blíží takže .... prrrrrrssssssssk 😀 😀 😀

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Já tobě taky 😉

mmirunda
16. zář 2012

@danny38 Děkuju zlatíčko 😵 😵

pawlla
16. zář 2012

Ahoj holky prosim o nove info do IP at muzu aktualizovat tabulku @berunka1975 @fionna @ramdy @strapula @briuska @tulipanek82 @unkarka @dadenka111 @kive76 @absti @zelvik @winterska @saraha2 @chmurkaxy @lolitka25 @sheronka @danny38 @verry @mia75 @vall83 @nemorosis

b.bardyova
16. zář 2012

@mmirunda kedy ides testovat 🙂 a kolko vajok si mala ?

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda aleee jakou smulu, za par dni proste budou // a hotovo 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@b.bardyova Měla jsem dvě vajíčka a testovat se chystám 9.den po ET a ty?

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla a hotovo 😉 😀

dadenka111
16. zář 2012

Ahojte baby. v piatok som bola na krvicke 14denKET a vyska hCG bola 330. 🙂 zatial sa nevie ci jedno ci dve 😉
dnesny test zosilnel, ale stale ma trapi jemna krvicka, spinenie.

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda taky me ten net znici furt jen neco hledam a ctu a pak se desim co vse se muze stat 😀

pawlla
16. zář 2012

@dadenka111 tak to je super blahopreju krasne testiky 🙂

mmirunda
16. zář 2012

@dadenka111 To je krása, moc gratuluju a závidím 😉 Já chci takýýýýýýý 😉

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Zakázat by nám ho měli, že jo 😀 😀 co chlap?už je to doma lepší?

dadenka111
16. zář 2012

@mmirunda
@pawlla
dakujeeeeem. je to neuveritelne a stale sa necitim ako tehotnaa 😀 iba vecer ma tie prsicka trosku bola.

pawlla
16. zář 2012

@dadenka111 to ja se taky necitim jako tehotna 😀

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda tak chlap tu je na vikend tak jako dobre 😀 😀 😀 Ale nevim jak to bud s tou zakazkou v usa se to musi doresit ...

mmirunda
16. zář 2012

@dadenka111 Takže jsi příznaky taky žádné neměla po KETu? Já pořád na sobě nic nepozoruju ☹

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Tak na jednu stranu by jste měli peníze, což je fajn, ale na druhou, vůbec by jste se neviděli ☹

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda no ja si v tehu do letadla netroufnu tak asi tak uvidime ted to neresim nebudu se ted stresovat, ted planuju ze na vikend nekam vypadnu pristi mesic na hory odpocivat i smalou a nejakou kamoskou ( teda doufam ze nekdo pojede ) 😀 . Uz me to doma desne leze na mozek. A uz zase lezim 😀

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Na horách už bude zima, to by chtělo spíš nějakej wellness 😉

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda jo presne taky vybiram nejakej wellness hotel ale jen tu u nas v beskydech je to kousek a je tam fajn a hlavne trosku lepsi vzduch 🙂