1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
27. zář 2012

@mmirunda Jo volat do keramiky!! Ted jsem to pochopila.. To víš , blondyna 😀 Mě bylo na zvraceni prvni 2, 3 mesice.. Ale ani jednou jsem nezvracela....

zelvik
27. zář 2012

AHoj všem, já měla dneska noc. Manžel včera rovnou z práce jel na školení, vrací se dneska. Tak jsem si na dnešek vzala dovolenou - jezdíme spolu do práce do Prahy autem a dneska bych musela jet busem, a to se mi nechtělo. Na to natřásání nejsem zvědavá a navíc, dost lidí začíná kýchat, smrkat a kašlat... No a v noci, spíš nad ránem - já myslela že mi to roztrhne břicho - bolesti jak na mrchu, ale šíleně. Já už čekala, že se ta červená provalí. No zatím teda nic, pobolívá to pořád, prsa ale nic. Ale z fleku bych si šla lehnout znova.

b.bardyova
27. zář 2012

Ahojte kocky, sice sem pisem len sem-tam ale zakazdym si vas precitam 🙂 ja som dnes volala do iscaru lebo som dnes mala ruzovy vytok (dnes mala prist mrcha) tak ma objednali zajtra na krv ..tak uz zajtra budeme vediet

ivapo
27. zář 2012

@zelvik jsem trochu mimo obrz.. Připomene.. Ty jsi ted po ET ? A kolik dni?

mmirunda
27. zář 2012

@b.bardyova Kočko, budu držet palečky a pokud chceš přidat do tabulky, tak mi napiš info do IP 😉

mmirunda
27. zář 2012

@zelvik Kočko pošly mě info do IP, ať to můžu v tabulce zaktualizovat 😉

mmirunda
27. zář 2012

@ivapo 😀 😀 no tak já zatím taky nezvracela, ale někdy mě to houpe solidně 😉

b.bardyova
27. zář 2012

@mmirunda a co vsetko ti treba :D

zelvik
27. zář 2012

@ivapo AHojky, jojo, jsem po KETu, minulé úterý, takže dneska 9. den.

mmirunda
27. zář 2012

@b.bardyova Podívej se na stránku 659 a přesně podle toho mi to napiš 😉

mmirunda
27. zář 2012

@pawlla kočko, kdy máš kontrolu? písni do IP 😉

ivapo
27. zář 2012

@zelvik je.. Tak držím palce!!

melisska
27. zář 2012

@mmirunda ja: 4 x mimomaternicove tehotenstvo (prirodzene), 1. IVF-biochemicke teh., 2x KET -nic, 2. IVF - missed abort v 9 tt, 2x KEt nic, 3. IVF - nic, KET nic-Spln KE.
4.IVF- nic, KET - nic, 5. IVF-?- Reprofit Brno 😉

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda 100 stran? Tak to klobouk dolů 🙂

mmirunda
27. zář 2012

@melisska teda děvče, ty toho máš za sebou tolik ☹ : kolik jste vkládali te´d embryjek a kdy máš tu krev?

pupidu
27. zář 2012

holky, ještě se zeptám - je normální, že mě čas od času bolí břicho podobně jako před ms (ale je to teda slabší než před ms)? Trvá to jen pár minut a pak mám zase pokoj, ale tak 2x denně se mi to stává... 😕

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu Nooo seděla jsem u toho asi hoďku a sledovala nicky, kdo sem chodí a kdo ne 😉

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu Stává se mi to taky. Vždy mám pocit, že mrcha prostě musí dojít ... ale trvá to jen chviličku a pak to zase přejde. ještě mě prozraď kdy máš te´d nějakou kontrolu nebo něco 😉

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda já bych si na to musela dělat tabulku a vyškrtávat 😀

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu To jsem si však taky udělala, všechny jsem si Vás napsala na papír a jen jsem odškrtávala a která tam nebyla, tu jsem z tabulky vypustila 😉

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda Tak su ráda, že v tom nejsu sama a snad je i u tebe všechno v pořádku. Na kontrolu jdu 12.10. a už by prý mělo být vidět srdíčko, tak su zvědavá 😵

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu no tak já jdu 15.10. tak taky už doufám v srdíčko, jen to tak dlouho vydržet co?

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda No perfektní, taky to máš za chvilku....Teda, je fakt, že se mi to nějak táhne 😀 Ale to je i tím, že su celé dny doma, v práci by to asi utíkalo jinak, kdyby nějaká byla 😀

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu Taky jsem doma, to bude tím, v práci by mi to letělo, jenže se taky obávám, že bych o to mohla přijít, v tom našem blbákově ☹ Takže sedím ( ležím 😀 ) doma. Však nám to uteče. ty půjdeš v pátek a já hned po tobě v pondělí 😉

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda No vidíš, když jsem měla práci, tak jsem si říkala, že hned, jak zjistím, že su těhu, tak jdu na neschopenku....a teď místo toho sedím už tolik měsíců doma a práci hledám 😒

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu tak já vždycky chtěla dělat do poslední chvíle. Kdyby se podařilo přirozeně, tak jsem chtěla pracovat, ale když to dopadlo tak jak to dopadlo, tak prostě nechci chodit do práce a ohrozit miminko ( nebo dokonce miminka ). Zvlášť když to stálo takové úsilí, slzy, nervy, bolest a peníze ...

mmirunda
27. zář 2012

ty jo holky, už mám na Vás jednu velkou A4 s novinkama, to je mazec 😀 😀 snad to tak není každej den 😀

saraha2
27. zář 2012

@mmirunda musím říct,že mě termín porodu podle kalkulačky na netu vyšel úplně přesně tak,jak to pak vypočítala dr 😉

pupidu
27. zář 2012

@mmirunda tak to vidíme stejně - původně jsem taky chtěla dělat co nejdýl, ale osud si s náma nějak pohrál 😀

mmirunda
27. zář 2012

@pupidu Nikdy není nic tak, jak si člověk naplánuje 🙂 Nikdy jsem nechtěla dvojčata a možná je čekáme, nechtěla jsem IVf a stejně jsem ho podstoupila 😀 chtěla jsem pracovat a už měsíc sedím doma. Vrchol všeho by byl, kdybych v bříšku měla dva kluky