1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
4. únor 2013

@martasek33 no u nas na Slovensku preplacaju len 3x IVF bez rozdielu kolko vkladas... ☹

martinazvo
4. únor 2013

@martina_81 dakujem potichucky 🙂

saraha2
4. únor 2013

@martasek33 já podstoupila 2IVF..pokaždé z 8mi odebraných zůstaly jen dvě embryjka..a ty zavedli...takže dva pokusy-pokaždé zavedené dvě embryjka..a čakáme jedno mimi..dle mého názoru je větší šance,když zavedeš 2...

saraha2
4. únor 2013

@martina_81 no joo!ale ty máš šampionky!!já neměla nikdy nic k zamražení ☹

martina_81
4. únor 2013

@saraha2 no joo, ale zatím se šampioni moc nepředvedli. 😉 Už jsem si teď před KETem říkala, že ta embryoložka snad kecá a říká každýmu, že má suprový embryjka, protože jinak to snad není možný. 😒 Včera mě dost bolel podbřišek a Jirka si dělal srandu, že už koušou. 😀 Což je asi blbost, myslím, že by to bylo dost brzo. No nějak to nehrotím a testovat příští týden mě taky neláká. Probíhající testovací mánii sice chápu, ale když vím, jak to pak může dopadnout, tak to nějak neprožívám. 😒

saraha2
4. únor 2013

@martina_81 já podruhé taky nechtěla testit..ani test jsem neměla koupený..nebýt špinění,tak bych ani netestla..

martina_81
4. únor 2013

@saraha2 já mám testy od minule, jinak bych ani nekupovala. No uvidíme, jak se na to budu cejtit. 😉

harley26
4. únor 2013

@martinazvo urcite to bude v pořádku 🙂 čárka krásně sílí!!! krásná zpráva takhle v pondělí 🙂 držím palce!

martinazvo
4. únor 2013

@harley26 potichucky dakujem a cakam na piatkovu krvicku 🙂

martasek33
4. únor 2013

Všechno co mi radíte, tak je vcelku pravda. Ale když by se nepovedl tenhle první pokus, tak budeme mít peníze na druhý. Ale na třetí to nevím, kdyby čtvrtý tak ten určitě ne. Tak bohatí zase nejsme.

saraha2
4. únor 2013

@martasek33 já bych šla do 2kousků 😉 ve více % se chytne takhle aspoň 1....

saraha2
4. únor 2013

@martasek33 ale rozhodnutí je samozřejmě na vás..to jen má zkušenost

baarbora29
4. únor 2013

ahojte,tak pridavam sa k cakatelkam na testovanie.dnes KET,dostala som dve 8-bunkove embryjka po PK.... 😉

kaijko
4. únor 2013

@martasek33 Teď si myslím, že sis odpověděla sama 🙂
Já to brala tak, že kdyby to dlouhodobě nešlo, tak se to jedno 4. hrazený IVF "hodí" Kdyby to při ET nevyšlo, tak na KET už bych 2 dala.. Je to dost peněz, ale když by to nevycházelo,tak pak na vlastní náklady je to mnohem větší pálka. Po 2IVF bych to nevzdala, ale to mluvím sama za sebe...

martinazvo
4. únor 2013

@baarbora29 tak drzim palce nech sa im u Teba v brusku paci 😉

malinka_02
4. únor 2013

@vidruska myslim.ze sou skvele viditelne, co hych za tohle dala!!
@martinazvo super !!! A ty si po 2.ivf vid?
@martasek33 ja mela 5 vajicek zavedli sme 1 a pak 2, 1 a 1 vzdy ukazkove hatchujici blastocysty a nikdy to nevyslo..za me urcite 1 a neprijit o 4. Ivf kazdy si sice mysli ze ho nebude potrebovat ale..!

martinazvo
4. únor 2013

@malinka_02 ahoj, nie nie 1. IVF sme teraz absolvovali...

malinka_02
4. únor 2013

@martasek33 na rovinu..tohle si clovek rika ale touha po diteti je silnejsi! Taky sem si to rikala..ale vdy se ty penize najdou..kdyz ne ted tak za rok za dva..ale kdyz prijdes o pokusy tak uplyne par let a budes davat 70000 za pokus ktery si vyplyvas ted. A nebo budete pak chtit 2 ditko.. Znami dali za dite 650 000 pujcovali si u banky..ale dite maji a tak ty penize za to staly i kdyz je dplaci doted..

malinka_02
4. únor 2013

@martinazvo aha ja myslela ze uz druhe..

martina_81
4. únor 2013

@baarbora29 ahooj, tak hodně štěstí a ať se krásně zahnízdí. 😀 Já měla KET v pátek, tak aspoň tady nebudu stresovat sama. 😉 😉

mmirunda
4. únor 2013

@martina_81 tak jak je? Hladíš poctivě bříšenko?

mmirunda
4. únor 2013

@martinazvo Nooooo to je krásný, co to vidím? Potichoučku gratuluju a těším se s Tebou

mmirunda
4. únor 2013

@vidruska A tobě taky potichoučku gratuluju 😉

martinazvo
4. únor 2013

@mmirunda dakujem tisko,, este krvicka v piatoook 🙂

pechlinka
4. únor 2013

@martinazvo krasne kolajnicky...🙂 drzim paste na krvicku.. 🙂 ale vizera to veeelmi...dobre..🙂

mmirunda
4. únor 2013

@martinazvo ta bude jasně pozitivní 😉 testíky ti krásně sílí. Já mám vždycky strašnou radost, když se nám to bojovnicím konečně podaří 😉

martinazvo
4. únor 2013

@pechlinka dakujemm pekne, snad sa aspon jednemu bojovnickovi u mna zapacilo 😉

pechlinka
4. únor 2013

Ahojte baby....dnes som 8DC, stimulujem od 2DC...vcera som bola na kontrole...a lekarka povedala...ze vsetko rastie ako ma....dokonca mi znizila..aj davku gonalu.. 🙂 dnes ma dost pobolievaju oba vajecniky... :( je to normalne?...na kontrolu mam ist az v stredu....myslite ze sa tam deje vsetko ako ma?.. 🙂

martinazvo
4. únor 2013

@mmirunda tak su aj tmavsie ciarky ale tak nemali sme PK, dufam ze je to tym...

pechlinka
4. únor 2013

@martinazvo urcite... 🙂