1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

chilinkaxxx
29. říj 2012

tak sa k vám aj ja pripájam - v utorok vyvolávačka, v sobotu ms, v nedeľu prvé dve injekcie, zajtra usg a snáď bude všetko ok a budeme pokračovať. Dúfame, že na Vianoce budeme mať pekný darček. A hlavne: think positive 😉

rory_g
autor
29. říj 2012

@chilinkaxxx moc držím palečky 😵

verka25
29. říj 2012

ahojky holky potreboval bych poradit od nekoho kdo ma dvojcata a treba uz nejake dite ma jak to je s porodnym a s materskou.dekuji za info

adriene
29. říj 2012

@verka25 Porodné je jen tehdy, pokud vám počítají nějaké to životní minimum... většina populace na to nedosáhne a je to jednorázově na 1 dítě. Je jedno, že bys porodila dvě. A mateřská je prvních cca 6 měsíců (mám dojem, že průměr z předchozího platu) a co se týče rodičovské, která pak nastupuje, tak ta je stejná pro matky, co mají 1 dítě nebo 2, 3 ... prostě jednotná. Matky s dvojčaty zvýhodněny nejsou.

verka25
29. říj 2012

ha takze kdyz jsem nedelala ale mela jsem celkovy prijem od uradu 20000kc na vse ci mam tak z toho mi to vymeri takze kdyz bud s detmi na ri roky doma tak kolik budu brat?

mmirunda
29. říj 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:

vítáme novou snažilku mezi námi, ať se ti tady líbí ♥♥♥
@pentagras ( Gennet Pha ), 1IVF 2002 ( neúspěšné ), 2.IVF 2011 1E, porod andílka Valentýnky 22.4., zamrazeno 1E. KET Listopad 2012 , držíme ti moc moc palečky, ať se všechno podaří, moc si to zasloužíš ♥♥♥

@janulkaa23 ( Gennet Pha ) - 1xIVM ( srpen/12) - neúspěšný, prosinec/12 2.IVF - tak držíme palečky ♥♥♥
@b.bardyova (ISCARE BA ), 2xIUI ( neúspěšné ), 1.IVF září/12 (2E ) zůstali 2 mrazáčci, 28.9. krev - bohužel negativní, ale neboj se, příště už to vyjde ♥
@melisska ( Reprofit Brno ) 4x mimoděložní těhu ( přirozeně),4.IVF ( bohužel neúspěšná ), 5.IVF září/12 (2E), 1.10 krev - nešla, testík byl negativní, příprava na KET , kvůli sliznici posun na listopad/12
@radina (Antolská BA) 11.7. stimulace na 1.IVF - 25.7. OPU, KET 1.10 (2E) - negativní - beruško nevzdávej to ♥♥
@malinka_02 (Pha Podolí) 1.IVF (červenec/12)-neuspesne, 4 mrazacci,KET 17.9. (2E) - negativní. UTZ 2.11.
@martina_81 (Sanus Pce) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), zamrazeno 7 E, KET 16.7. (2E) neuspesny, 14.8.genetika vše o.k., 1.10.imuno a dle výsledků další KET - výsledky cca za 10-12 týdnů, mrzí mě že KET letos nestihnete
@kive76 (Pha Motol) 1.IVF září/12 ( neúspěšné ), nedošlo k ET, říjen/listopad 2.IVF
@absti (Gennet Pha) 1.IVF srpen, 6.7 OPU (7 vajicek), KET 29.9. -negativní, ale nevzdávej to a bojuj dál, držíme ti palečky ♥♥♥
@kiwisek (ISCARE Pha ) - proběhla změna CAR, v říjnu podle testů konzultace k 3.IVF - zjištěn problém ve spermiu, nasazena léčba, pokus IVF se zatím odkládá - ale kdo si počká, ten se dočká ♥♥
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12 (neúspěšné), 4 E zamrazena, 27.8. UTZ, 1.KET 31.8. - bohužel o miminka přišla, držíme pěstičky na nový pokus, čeká na mrchu a spouští stimulaci ke KET
@winterska (Gest Pha) 3.IVF leden 2012- neg, KET květen - //, zamlklé, IUI srpen - neg, KET 18.10. (2E) držíme palečky beruško ♥♥♥ a těšíme se na dvě // - Tak co?? jak to vypadá?

Šťastné ťěhulky :

@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET 18.9.(2E), - pozitivní, čeká jedno miminko s krásným ♥ KO 15.11.
@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP), 25.7. ET (1E), 3 mrazacci, pekne // blahoprejeme !!
@adriene ( Podolí Pha ) 1.IVF červenec/12 (1E) - potvrzena jednovaječná dvojčátka, TP 30.3.2013, 11.10. velký UTZ - čeká dva lulínky ♥♥♥♥ BLAHOPŘEJEME!!! - dneska KO - tak ať je vše o.k.
@briuska (Pronatal Pha) 28.6. 2.IUI (neúspěšné), 1.IVF - 1.8. (1E) - těhulinka ♥ screening negativní
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF srpen/12 (ET 2E 12.9.-úspěšný) -jedno miminko s jedním ♥, vše o.k., 20.11 screening a 21.11.KO u OG
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný) - zázrak, těhulka po kapkách dr.Jonáše ♥ - GRATULUJEME!!, KO 3.12. u OG, miminku se daří dobře, má 4cm - objednán screening
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), KET 19.8. (2E) - čeká 1 miminko ♥ KO 26.10. - předpotopní dr. tak ne něj prdí a 29.10. krev v nemocnici, 6.11.UTZ
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF - úspěch, TP 9.4.2013, 1.10 screening, negativní a vypadá to, že tam je lulínek ♥♥♥♥, screening negativní ♥, tak co dneska KO?? Jak jste dopadli?
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF září/říjen, zadarilo se i bez IVF gratujujeme !!!!!!!!! TP 7.4.2013
@ivapo (Gennet Pha) 2.IVF květen/12 (ET 8.5. - úspěšný), screening o.k.TP 19.1.13, KO 31.10.
@sheronka (CAR GynFiv BA) 1.IVF červen 27.6. ET (2E ) - čeká jedno miminko
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12, 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), 11.7. – oficiální potvrzení těhotenství! 18.7. kontrolni UTZ vse ok, 31.7. kontrolni UTZ - tesime se na fotecku
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), TP 10.2.13, Amnio a UTZ o.k., čeká holčičku aničku, TP 10.2/4.2.2013, 31.10.KO cukrovka v pořádku ♥
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, TP 28.1.13, 23.7. – screening + tripple negativní, čeká chlapečka, KO 30.10. test na cukrovku má za sebou - hodně štěstí na KO ať je vše o.k. ♥♥♥
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, TP 10.3.2013, pohlaví zatím neví, tripple testy jsou NEGATIVNÍ!! ♥ - a další lulínek ve skupince, moc gratulujeme ♥♥♥
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka, TP 5.2.13, 23.7. screening OK, TP 2.2 2013, je to páreček ♥, KO 30.10. + cukr - Tak se zítra kočko drž
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, ceka holcicku
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13, bohužel těhu cukrovka, čeká holčičku Natálku ♥

NOVINKY PROSÍM DO IP, DĚKUJI

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda a kampak valatne jdes na ten screening to ti budou delat v unice nebo jak? A toho 20 mas odbery i utz nebo jak?

mmirunda
29. říj 2012

@pawlla Hele já ti vůbec nevím. Dostala jsem žádanku a jdu kamsi do centra prenatální diagnostiky. Měla jsem se tam objednat, což jsem udělala a na lačno prý chodit nemusím, tak mě asi vezmou krev a pak dr udělá ten screening, ale fat nevím. No a cena je 1450,-

pawlla
29. říj 2012

@mmirunda no pac se vetsinou bere krev to je kolem 10tt a pak ve 12+neco dela utz a pak se to rovnou pri tom utz cele zhodnoti teda aspon tak mi to dneska rikali, ja mam trochu tu krev odebranou pozdeji ale dr rikala ze to az tak neva tak uvidime a mela jesm strach jestli to pujde videt pres to bricho i kdyz nejsem zrovna nejhubenejsi a rikala ze jo ze se nemam bat a kdyz tak udelaji utz zevnitr 😀

mmirunda
29. říj 2012

@pawlla Hmm tak já nevím o krvi nikdo nemluvil, ani sestra tam takže to neřeším a nenervuju se, ono to nějak dopadne. Mluvila, že krev mi vezmou až tam ....

pupidu
29. říj 2012

@mmirunda Ty jsi na ten screening dostala žádanku od doktora? Já si o doporučení taky řekla, ale nedostala jsem ho, tak to budu muset platit sama ☹

verka25
29. říj 2012

nevite nekdo jak to chodi s dvojcaty s rodicakem a porodnim kdyz uz ma clovek uz jedno decko? 😒

mmirunda
29. říj 2012

@pupidu No dostala jsem doporučení, myslíš si že to nebudu platit, když mám žádanku?

engele
29. říj 2012

@verka25 Já teda mám za to, že porodné už se dává pouze v sociální nouzi a rodičák je na nastaven jako kdybys měla jen jedno dítě, délku si určíš sama, nově už se při mateřské může ofíko pracovat.

malinka_02
29. říj 2012

@rory_g je chlapecek super!!! Gratuluji!!! A jaka jmena mate vybrana?
@mmirunda Miru super!!! Krasnej spuntik!!

malinka_02
29. říj 2012

Me zase desne vytocil manzel..oznamil mi ze v nedeli jde na fotbal (v sobotu mame jet na rodinou oslavu jeho rodiny kde se bude cely den pit a chlapi budou sportovat v garazi a ja tam zustanu s tehotnou svagrovou a zenskyma co budou jen resit deti kdyz zadny nemam) takze cely vikend o nicem..v patek pak odjizdi do ostravy do soboty na firemni kalbu, v nedeli pak odjede na 5 dni do Rakouska, vrati se a v sobotu znovu rodina oslava se stejnym prubehem.. A ja tak doufala ze bude ten transfer a nakonec bych byla jen sama doma a uzirala se..

baarbora29
29. říj 2012

@babatko2012 tak utz bol v poriadku,uroda dobra.dr.povedala ze az moc a ze mi hrozi hyperstimulacny syndrom.mam tam 30 vajicok.tak sme zase znizili davky.tak uvidime,co z toho bude...ak bude vsetko ok,tak opu bude v nedelu 🙂

rory_g
autor
29. říj 2012

@malinka_02 děkuju🙂 Se jmény jsem pěkně v řiti 😝 😀 😀

winterska
29. říj 2012

@mmirunda určitě ti v tom centru vezmou někdy během pár dnů krev, podle krve a pod velmi podrobným UTZ ti prohlížejí plod - Je dobře, že tam jdeš, i za cenu, že si ho platíš (mmch. se podívej na stránky svojí zdravotní pojištovny, některé proplácejí až 1000,--), už takhle brzy, jsou schopni zjistit genetické a zdravotní vady! Mě takhle zjistili vadu v počtu chromozonů a během pár dnů už jsem byla na přerušení.. V žádném případě nechci strašit, ale je dobře že tam jdeš 🙂

malinka_02
29. říj 2012

@rory_g tak nejake typy mas ne? Tak povidej, prehanej..

daduliana
29. říj 2012

@chilinkaxxx prosim ta nepochopila som celkom v akom stadiu teraz si🙂 vidim, ze asi to vsade finguje inak. Ja momentalne stimulujem a picham si fostimon uz 5 den a v stredu na ultrazvuk. Je to moje druhe IVF, v prvom to vyslo ale potom som mala zamlkle. A potom som mala este 3x Ket s blastocystami, ale ani jedno nevyslo:( uz som z toho na nervy

babatko2012
30. říj 2012

@baarbora29 jeeej moja tak to už máš za pár, sa ti to kráti 🙂 potom daj vedieť ako ste dopadli na OPU🙂tak držím palčeky nech je všetko OK a OHSS nech ťa pekne minie 🙂

mmirunda
30. říj 2012

@winterska Právě proto tam jdu, abych věděla případnou vadu a mohla těhu přerušit, kdyby něco byl v nepořádku. Čím dřív, tím lépe ... Jinak já jsem u VZP a ta mi neproplácí nic ☹

rory_g
autor
30. říj 2012

Dobré ráno holky 🙂
@malinka_02 no máme Adam, Martin, Jáchym, Albert, Lukas...je to fakt z nouze ctnost 😀

ivapo
30. říj 2012

@mmirunda a proc já jsem za nic neplatila nikdy? Za zádný sreanning.. A kdyz jsem se vždy ptala kolik budu platit.. Tak se divili!! Asi každy kraj to ma jinak nebo doktor od doktora.. Já mám za gynekologa primáře nemocnice.. A do caru jsem šla jen na ET a pak rovnou ke svemu

ivapo
30. říj 2012

@mmirunda a proc já jsem za nic neplatila nikdy? Za zádný sreanning.. A kdyz jsem se vždy ptala kolik budu platit.. Tak se divili!! Asi každy kraj to ma jinak nebo doktor od doktora.. Já mám za gynekologa primáře nemocnice.. A do caru jsem šla jen na ET a pak rovnou ke svemu
@mmirunda

ivapo
30. říj 2012

@mmirunda moje ozp1000 Kč těhotný buď na vitaminy nebo na ultrazvuk... A pro deti od1 do 26.. 500 Kč na očkováni atda pro otce 500 očkováni na chřipku a ještě neco

mmirunda
30. říj 2012

@ivapo No jo, jenže přestoupit k jiné pojišťovně teď nelze až od roku 2014 když teď vyplním žádost 😠 😠 a na ten screening jdu na nějaké specializované pracoviště prenatální diagnostiky a prostě se to platí ☹

ivapo
30. říj 2012

@mmirunda ňo mě poslal dr. Do nemocnice.. Jen tam chodím... Ani on mi velke ult nedělá... A na 4 D ultrazvuk zitra jdu do genet. Centra jinam co jsem jim sama volala protože chci to video a fotky... A to musim hold platit

winterska
30. říj 2012

@ivapo @mmirunda - myslím, že nad 35let věku, a na doporučení gyndr neplatíš nic.. ale taky si nejsem jistá