1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
3. zář 2012

@pawlla moc děkuju 🙂 Přítel pravil, že vypadá jak pan Burns 😅 😀

zandida
3. zář 2012

Ahojík ráda bych se k vám přidala naše cesta je zdlouhavá čekáme na mimčo už víc jak dva roky ted momentálně jezdíme do CARU do Brna brala jsem tři měsíce Glostilbegyt a Pregnyl zdravotne jsme oba v pořádku a přesto mimčo pořád nic . Tento měsíc pojedeme na kliniku spíše na poradu a chteli bychom jít do IVF můžete mi poradit čeho se vyvarovat a na co se připravit ráda bych věděla co nejvíc info a vašich zkušeností ...Díky a krásnej večer...

pawlla
3. zář 2012

@zandida ahojky jsem na tom podobne jsme oba zdravi na nic nam neprisli a o mi i se snazime 3 roky chodim taky do brna do car unica prvni ivf nedopadlo moc dobre tak jsem sla na KET a ted jen cekam na ultrazvuk jestli je mimi ok. Neboj v centru ti vse reknou jak to vse funguje a poradi ti

mmirunda
4. zář 2012

Krásné dobré ráno holky, ty injekce už mě štvou. Dneska jsem už píchala tři 😠 😠 😠

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda dobre ranko 😀 jsem uplne ko malou jsem zavedla do skolky a pak jsem doma za minutu usnula ted se teprve hrabu z postele .....ty jo tri injekce ale uz to mas za par 😀 A mimisky budes mit v brisku 🙂

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla ty jsi nepíchala tři injekce???

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda jo jo pichala nic prijemneho to neni ale to budes pichat jen chvilku ne ? Uz si to moc nepamatuju pac ja furt neco picham .... 😀 ..... Nastesti ted uz snad nebudu muset ale ten golutin jeste mam 4 ampulky tak uvidime se zeptam jestli to muzu dopichat pac je to dobre pro mimi

kive76
4. zář 2012

@mmirunda téda...to já píchám zatím jen ten menopur jednou denně

kive76
4. zář 2012

@zandida ahojky, přesně tak oni ti tam poraděj, anebo si i čti tady všechny ty diskuze, se tady hodně o tom bavíme, at o tom něco víš.. 🙂 já taky díky této diskuzi už o tom něco vímm

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda ja jsem hlavne mela kratky protokol tak to bylo sup sup 😀

barunka28
4. zář 2012

Ahojte,dnes mi dr.pri kontrole ultrazvukom po 5 injekcii gonalu povedal,že mám nabeh na hyperstimulacny syndróm, viete mi niektorá napísať čo všetko mam teraz preplatene z poisťovne? Povedal,že musíme vykonat odber a odlozit transfer.

mmirunda
4. zář 2012

@kive76 ja na začátku taky píchala jen jednu, pak dvě a teď tři, ale každý CAR to má asi jinak

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla aha tak to já mám dlouhý, dneska už je to 23 den co píchám injekce

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda jeeej a co teda dneska jsi vsechno pichla?

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla píchala jsem Dipherelin, potom 50 jednotek Puregonu v peru a pak jednu ampulku Menopuru

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda a co vajecniky pracujou citis je?

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla dopoledne to není tak strašné, ale navečer je to síla, dost to bolí, jako by chtěli vyskočit z břicha

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla zítra mám zase UTZ a podle mě už zítra večer budu píchat pregnyl. No uvidíme. Zítra tam jdu i s Martinem, budou nám brát krev

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda no jo to znam me to tam tlacilo to byl des ....premejslim jestli mam zajit za svym gynekologem na krev a tak nebo jestli mam jeste pockat az do unicy

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla tak jestli máš možnost tak si klidně zajdi

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda no jo uvidim moc se mi tam nechce dokud nemam papiry z unicy ale tak uvidime tenhle doktor je stokrat lepsi nez tan minulej jsem rada ze jsem ho zmenila jeste pred ket

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla nebo tam aspoň zkus zavolat co?

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda no uvidim zatim to necham tak a nebudu do toho vrtat

mmirunda
4. zář 2012

@pawlla poslední dobou si tady povídáme jen my dvě co?

rory_g
autor
4. zář 2012

@barunka28 ahojky, s OHSS si "užila" @zana21, třeba se Ti ozve...já jen vím hoooodně moc pít vody a jíst hodně bílkovin, v lékárně prodávají i čistou bílkovinu, myslím, že je to rozpustný prášek. Ať je Ti brzy líp 😉
@mmirunda to zvládneš, za chvilku budeš mít prďolky v pupíku 🙂 Ale taky bys asi měla hodně pít, když se Ti udělalo tolik folíků, aby se Ti nerozjel OHSS...
@pawlla tak si zajdi, srdíčko/a ještě asi nebudou, ale budeš aspoň vědět, kolik se jich chytilo a jestli jsou na správném místě 😉 Za to uklidnění to stojí 🙂

Tak a já razím na kávičku, zatím pa holky

pawlla
4. zář 2012

@mmirunda no jo n chtela jsem udelat tabulku ale skoro nikdo tu uz neni takze asi tak no 😒 no uvodim asi tam zavolam protoze jak se znam tak to nevydrzim 😀

zana21
4. zář 2012

@barunka28 Ahojky, já jsem měla také náběh na OHSS při stimulaci. Dr mi poradila hodně pít, 4 litry určitě ( a ne jen vodu a čaje, ale také dostat do sebe minerály - minerální vody nebo iontové nápoje - seženeš v lékárně, prášek pro sportovce). V žádném případě nepij nic perlivého, to ještě více nadouvá bříško. A jez hodně bílkovin, já si koupila v lékárně Protifar. Jinak mě do odběru a ET OHSS trochu ustoupil, tak že k ET u mě došlo a povedlo se 🙂 Říkají, že po OHSS je větší šance na úspěch, u nás to platí 🙂 Tak přeji hodně štěstíčka a šetři se 🙂 Snad jsem trochu poradila 🙂

pupidu
4. zář 2012

Ahoj holky, já mám dneska takovou radost - dohodli jsme se s manželem, že jestli budou všechna vyšetření v pohodě, zkusíme další pokus ještě do konce roku 😵
Jinak dneska se mi ozvala holčina, která se mnou byla na prvním pokusu .... už je v 5.měsíci 😵 To je síla, jak to letí!

barunka28
4. zář 2012

@zana21 ahoj,dakujem za radu ;) a mala si odlozeny transfer? Na poistovnu a preplatenie sa ťa asi pýtam nemusim kedze su z ČR 🙂 a tam je to asi iné..volala som akurát setricke ci je to normalne ak mam take nafuknute brucho,tak ze mám pit.

zana21
4. zář 2012

@barunka28 Nene, neměla jsem odložený transfer. Dodržela jsem rady dr a OHSS trochu odstoupil před odběrem a po odběru do transferu. Velké bříško je normální, máš už tam asi trochu volné tekutiny. Hodně pít, já dala denně i 6 litrů a kup si ten protifar v lékárně.