1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
1. říj 2012

@mmirunda já jsem na tom ráno byla podobně ☹ od poslední kontroly jsem měla 1kg navíc...dnes se mě tam ukázalo další ☹ ☹ takže jedno hodové kilo nahoře..

mmirunda
1. říj 2012

@saraha2 Ale já jsem teprve 6.týden ☹ a od 7.9 mám 2,5kg navíc ☹

saraha2
1. říj 2012

@denulka85 v dubnu bylo první IVF,pak hned po MS IUI-to nevyšlo,takže po MS hned ultrazvuk,našli polyp,odoperovali ještě ten měsíc a další hned IVF.žádné pauzy nebyly..
@radina držím a tfuj,tfuj,.tfuj!!!!!!
@micha1a ahoj!!já mám taky strach!!!!ale musíme věřit a doufat 😉 mě to v caru dr.přiblížila krásně,takže jsem viděla krásně ručičiky,nožičky..pak jsem byla dvakrát na gyn. a tam, jak píšeš..flek,kterému bušilo srdíčko...fotečku vezmem a ty hlavně pak taky informuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jen nevím,jestli to bude přes břicho,nebo spodkem...

evikj33
1. říj 2012

Ahoj Kecalky 🙂 Jsem zde,po nákupu a nesla jsem lístek na peníze,ta baba se zase tváříla 😠 Jinak já jsem s váhou pořád -5 a dnes dokonce -6kg od stimulky,tak se trochu bojím,ale mrnata osobě dávaj řádně vědět,tak snad je vše Ok,jen se jim nezamlouvá svižná chuze. Všem co maj dnes velký den Moooc držíme pěsti at je vše v pořádku a pokudmožno krásné HCG v krvi-raděj nejmenuju,at naněkoho nezapomenu-to víte těhu demence 😀 Tak Tfuj Tfuj Tfuj

absti
1. říj 2012

@mmirunda
hele já estrofen beru už asi 17 dní 3x denně a mám nahoře 2 kila taky...

mmirunda
1. říj 2012

@absti Já ho beru od OPU tedy asi 24 dnů ☹

micha1a
1. říj 2012

@saraha2 No doktor mi rikal, ze by to melo byt pres bricho, takze mam vzit i pritele. Tak jsem fakt zvedava, doufam ze ten flicek uz bude miminko 🙂 Celou dobu jsem v podstate zadny priznaky nemela, tak ti ani neverim, ze tam je schovanej nejakej prcek. Ale tak snad bude vse ok a pak ti taky dam vedet!

pawlla
1. říj 2012

@saraha2 no jo mas pravdu, jinak drzim palce na ten screening
@mmirunda no ja na vahu radej uz ani nelezu 😀 ale u dr me to nemine

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla No právě, u dr.mě to nemine a to nebude hned ráno a ještě oblečená, to budu mít ještě víc ☹ mě ta váha zničí. Co chlap? neozval se?

denulka85
1. říj 2012

@saraha2 ja som mala 25.9 laparoskopiu a 2.1O idem na konzultaciu do iscaru a pevne verim ze hned ako to poistovna schvali tak budem moct ist.....

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda ne vubec nic ja ani nechci at se ozyva zbytecne zas stres vcera jsem vecer bulela a pak me desne bolela hlava 😒

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda jinak ta vaha me taky stve ale co nadelam ted v tehu nic to az potom

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla No teď v těhu bohužel nic, to je fakt ☹ a ty ještě bereš ten estrofem? Do kdy jsi ho brala?

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda beru prej se to musi do 12 tt tak ho porad beru

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla No to je super, budu jako tank ☹ ve dvanáctém týdnu budu až někdy v prosinci ☹ Já se z toho zblázním ☹

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda no me toho taky ceka jeste dost zobat jak vidim ty baleni tech leku nooo fuj 😒 ale co se da delat

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla Tak já mám zatím léky jen do UTZ ale nebojím se, že nedostanu další ☹ Já vím že nic nenadělám, ale vážně budu jako tank ☹ jsem z toho špatná, bodejď bych se vlezla do svých riflí ...

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda no ja normalne taky nic nezapnu pres pas neni sance, nic si z toho nedelej vsak jsi tehu to pak pujde dolu po porodu

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla No snad jo, ale nerada bych přibrala třeba 20kg pak bych totiž měla metrák ☹

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda no ja jsem u prvniho tehu pri rala 17 kg desne fakt ale pak jsem vetsinu z toho shodila tak uvidime jak to bude ted taky z toho nejsem nadsena ale zacina mi bejt vsechno tak nejak jedno

mmirunda
1. říj 2012

@pawlla Noo tak jestli tolik přeiberu tak mám metrák zcela určitě 😀 mě to teda jedno není, ale stejně to nijak neovlivním, hlady být nemůžu a něco jíst musím ...

rory_g
autor
1. říj 2012

@mmirunda to si piš, že Tě bude mít rád a navíc se neboj, nebudeš přibírat...to je fakt tělo zpitomělé z těch hormonů a uklidní se to 😉
@zelvik jak tooo?? Já myslela, že jdete obě s Melisskou dnes...

mmirunda
1. říj 2012

@rory_g dneska šla na krev malinka 😉 a melisska 😉 Tak snad máš pravdu a uklidní se to, jinak zahájím protestní hladovku 😀 😀 mimčo ( nebo mimča ) mají pořád z čeho brát 😉 je mě kus 😀

evikj33
1. říj 2012

@mmirunda @pawlla Holky s váhou neplašte,já taky nemám k metráku daleko,ale ted to prostě jinak nejde.Neříkam se přejídat,ale rozumně jíst se musí.Budte rády že vám chutná.Miruš neboj nevolnosti ještě mohou nastoupit kolem 8tt,jak já bych ráda slupla něco jen tak na chut,ale umně to zatím prostě nejde 😖 Takže papkejte dokud vám chutná. 😉

mmirunda
1. říj 2012

@evikj33 No joo, tak ať jsme tlustí na tři prsty 😀 prostě s tím nic neudělám, že jo. To je fakt, nevolnosti ještě můžou přijít 😀 nějaký vyblitý kilo by se hodilo 😀

pupidu
1. říj 2012

Krásný ránko, holky. Jaký jste měly víkend? Já trpěla jak pes - roste mi osmička, hubu mám nateklou...prostě radost. Chce se mi brečet, jen když si představím, že se na mě ta zubařka po letech vrhne ☹ 😀

beatris292
1. říj 2012

ahoj mmirundo,prosim te abych tě trošku uklidnila,ja měla 49kg kdyz jsemo tehotněla,za cely tehotenstvi jsem přibrala 19kg-po porodu mi zustalo 13kg navrchu a prala jsem se s tim do tři let mého andílka 🙂 ted mam 51-52kg,koliše to,a to ještě beru léky na štítnu zlázu-ta mi dava taky zabrat-takze klid,vsechno pujde postupně-nestresuj se a uzivej v klidu tehulkování-to je to nejlepší pro tebe i pro miminko 🙂
pak budeš mit lítáni kolem prcka -hodně tě zaměstná 😎
někdo to zhodí hned porodem-ale musi to mit uz v genech 😀
a pak jsme my co se s kilama pereme trochu déle ale výsledek se dostaví i když časem-u mě po řech letech
a změnila jsem take trochu životospravu 😉
hodně piju,jim častěji-menší porce a nalítam se kolem malyho a domacnosti 🙂
uživej klid a pohodu 🙂 🙂 🙂

rory_g
autor
1. říj 2012

@mmirunda to se opovaž, to vůbec nesmíš, mimčo potřebuje živiny prvotně z Tvého jídla 😀 Tak nezlob.
Hm to jsem to zase zmatlala 😀 Doufám, že budou mít holky dobré zprávy 🙂 No a Želvinka by si asi měla udělat test, jinak neusnu 😀 😀

pawlla
1. říj 2012

@mmirunda ja mela u prvniho tehu tehotenskou cukrovnku skoro nic jsem nejedla dieta jako blazen zadne sladke prejidani noc a stejne jsem bribirala i ze vzduchu 😀

mmirunda
1. říj 2012

@rory_g 😀 😀 však já si dělám srandu. jasně že jíst budu 😉 taky chci vidět test @zelvik