1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

fionna
20. črc 2012

@pawlla Pavli a co ty? Jak jsi dnes na tom? 😉

radina
20. črc 2012

@malinka_02 Drzim palce ! 🙂 ja som dnes uz po utz, vyzera to fajn, v pravom mam 6, najvacsi ma 16mm, v lavom mam tri mensie. Potom daj vediet co a ako 🙂

ramdy
20. črc 2012

@saraha2 mslím na tebe, ať všechno klapne jak má a krásně se u tebe bublinky zahnízdí, držím palce a tfuj tfuj tfuj

ramdy
20. črc 2012

@tulipanek82 drž se, já ti držím palce ať je vše v pořádku a bublinky se zabydlí

pawlla
20. črc 2012

@fionna no ja akorat se chystam do brna na ten utz tak jsem zvedava no mam docela strach co mi tam zas reknou

rory_g
autor
20. črc 2012

@pawlla @saraha2 @tulipanek82 @malinka_02 holky přeju všem co nejlepší zprávy a výsledky 😵

Všechny vás moc zdravím, trochu se tady ztrácím... 🙂

fionna
20. črc 2012

@pawlla Držím moc pěsti 😉 😉 😉 .Pak dej vědět 🙂 😉

radina
20. črc 2012

Kocky, toto sa moze stat len mne ! 😠 .... mam asi zacvaknuty nerv medzi rebrami ,ale tak , ze ma picha cela lava strana pod prsnikom , dokonca aj pri dychani .... esteze som PN 🙂 stalo sa vam to niektorej?

pawlla
20. črc 2012

@fionna jasne jak pojedem dom tak dam vedet 🙂

pawlla
20. črc 2012

Holky co bych delala kdybych vas tu nemela jsem tak nervni to je des 😒

kive76
20. črc 2012

@mmirunda já jsem ted taky hrozně unavená..to je asi tím počasím..v pondělí ráno jsem byla u jedné dr. v Praze, a pak u jedné dr. na Kladně..pak jsem přišla domů, na chvíli jsem si lehla 🙂 takže jsem od 13-17h spala 😀 😀 😀

fionna
20. črc 2012

@pawlla Dýchej 😉 😀 😀 😀 😀 z hluboka 😀 . Určitě to dobře dopadne 😉

verry
20. črc 2012

@saraha2 ahooooj, tak dnes tfuj,tfuj,tfuj! hodně štěstíčka 😉 čtu tady matně, něco o deodorantu při ET? 😅 kde to komu povídali??? já o ničem takovým neslyšela. A když jsem šla na ET,tak samoz. vysprchovaná nakrémovaná svým oblíbeným těl.mlékem a parfém taky nesměl chybět 😅

fionna
20. črc 2012

@verry Verý, tak ještě gratuluji k těhu 😉 . Nejspíš jsi měla krásně jemně voňavé značky 😀 . A tak ti bublinky neomdlely při dopravě k tobě 😀 😀 . Promiň dělám si srandu. Nevím, jestli můžeme být voňavé nebo ,,smrdět"

pawlla
20. črc 2012

@verry no ke na to doktor upozornoval nekolikrat ze zadna kosmetika jako deodorant parfem a pak no tak jsem to nemela ale pokud se nekde nekoupe v parfemu tak to asi neva 🙂

malinka_02
20. črc 2012

ak dnes docela zklamani..mam 5 velkych foliku 19mm. a 1 mensi na druhe strane.Odber bude v pondeli s tim.ze nebude narkoza ale jen silne leky.Z toho teda nejsem vubec nadsena....Asi je jich malo tak proto ale ja se poseru strachy byt vzhuru!!!! A sam rekl ze 1 pokus je spis zkusebni ze moje reakce neni uplne nejlepsi a ze to muze vyjit a pri dalsim pokusu ze dame vyssi davky.. emoticon emoticon emoticon emoticon

fionna
20. črc 2012

@malinka_02 No já bych byla asi radši, za to být bez narkózy. Po ní šíleně zvracím i 3 dny 😝 . Neblázni, nebuď smutná. Je tam 5 velkých, tak to není jako by bylo jen jedno nebo dvě. Určitě se zadaří 😉

malinka_02
20. črc 2012

@radina a kdy jdes ns OPU?
@fionna ja narkozu nesu dobre, ale nedokazu si prrdstavit lezet tam s nohama nahore a videt jak se ve me hrabou!!!! Ja se pred operaci s mocakem uplne slozila, nervy a rozbrecela, nemit narkozu tak bych utekla..Vsichni tu pisou jak meli 20 foliku a my takhle malo..hlavne nechapu proc mi ve stredu ten debil rekl ze reaguju dobre a nezvysil davky!"!

radina
20. črc 2012

@malinka_02 Asi v stredu. V nedelu alebo v pondelok to budem vediet na 100 % 🙂

rory_g
autor
20. črc 2012

@malinka_02 no popravdě, co je to za CAR?? 😕 Já měla dva folikuly, nakonec jedno vajíčko a nejen, že mě pořád každý uklidňoval, že i s jedním vajíčkem může být krásné miminko (já měla koňské dávky), měla jsem normálně narkozu. Ale zvládneš to, neboj...když chodí holky třeba na Nativ, také mají OPU bez narkozy 😉 No a jestli tak špatně snášíš tyhle úkony, zkus si o tom s dr promluvit, vezmi s sebou na konzultaci manžela, ať jsi jistější a uvidíš, že Ti vyjdou vstříc, přeci nemůžou být takoví barbaři! I když já se s takovými taky v předešlém CARu setkala...

berunka1975
20. črc 2012

@pawlla mas pravdu aj moje deti, ked viem ako jednoducho som ich mala a ani som si neuvedomovala aky je to zazrak mat zdrave dieta, co vsetko sa musi udiat aby bolo vsetko tak ako ma, vtedy som si naivne myslela ze ake to je lahke, oplodnit a ups, clovek zisti ze to nejde tak hupky dupky 🙂

fionna
20. črc 2012

@malinka_02 Hele, jestli máš z toho hrůzu, tak trvej na narkóze 😉 . Taky si myslím, že to pochopí 😉 . Alespoň doufám 😒 .A myslím, že nemusíš mít 20, hlavně, ať je jeden nejlepší, který se bude držet do porodu 😉 . Teda, jestli nechceš mít 20 dětí?! 😀

pawlla
20. črc 2012

No tak ja jedu od dr. Nehlede na to ze jen co jem tá vlezla tak jsem bulela no dr nas nakonec premluvil na ket mame tam tri blastocysty a skoro bez leku rikal ze jen s minimem leku ze tak je vetsi sance baby no ja nevim jsem z toho takova divna v patek 27.7 pristi tejden si jdu pro leky a rozpis a pak asi 24.8 transfer no nevim nevim

rory_g
autor
20. črc 2012

@pawlla nezoufej, opravdu je ve většině případů KET úspěšnější, než IVF, všechny jsme Ti to tu psali, že nám bylo divné, že Tě dr honí zase do IVF 😉 Moc držím palce, mám z Tebe radost 😎

berunka1975
20. črc 2012

@pawlla no ja som zatial taky novacik v tomto tak celkom nechapem ze preco si z toho smutna... mne sa tiez laicky zda ze lepsie pre teba je ket ako dalsie ivf zase pchat do seba kopu hormonov, ved ked mas dobre zamrazene, tak je to lepsie nie? ved sa tes, mozno pojdeme na vklad naraz 🙂

pawlla
20. črc 2012

@rory_g no ja nevim mame zmrazena jen tri embrya ale zase to bude bez hormonu teda skoro tak to je asi lepsi no nemsi zatez pro me i pro mimi ale nevim co kdyz se blbe zormrazi nebo tak neco i kdyz maji zasebou 5 ti denni kultivaci

berunka1975
20. črc 2012

@pawlla ozaj ako dlho sa vlastne rozmrazuju?

pawlla
20. črc 2012

@berunka1975 rano v den transfeu se rozmrazi pak se pozorujou a odpoledne zavedou

pawlla
20. črc 2012

@berunka1975 no ja mam hlavne strach uz cestou tam jsem brecela jak jsem si vzpomela na ten potrat a ted tohle no tak snad jsou to bojovnicci nekvalitni by ani nemrazili

rory_g
autor
20. črc 2012

@pawlla neboj, určitě to zvládnou! Víš, jak máte zamrazeno? jestli jsou všechny spolu?