1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

strapula
21. čer 2012

@kiwisek mozno si to tu uz spominala,len som tu nova,tak sa chcem opytat do akeho centra to chodis??

tulipanek82
21. čer 2012

@kcvrcekz Tak to je dobre, ze jeste mate dalsi sanci a nemusite hned do dalsi stimulace, jeden z tech tri bude urcite ten stastny 😵 😵 A co si ted nechate vysetrit?

danny38
21. čer 2012

@tulipanek82 Já jsem píchala ráno a docela v pohodě 🙂 Měla jsem klasiku injekce Fostymon a zvládala jsem to, kolem deváté píchla a pak jsem jela do práce na odpol 😀

tulipanek82
21. čer 2012

@danny38 Dekuji... Taky si rikam, ze budu pichat rano...akorat uz budu muset kolem sedme, protoze ja musim uz na osmou...

danny38
21. čer 2012

@kcvrcekz Teda jsem z toho mimo, nechápu že se to nepovedlo, když to vypadalo tak slibně ☹ Každopádně je třeba opravdu zjistit, co bylo za problém, že se embryjko nechytlo. Nebo se možná chytlo, ale nevydrželo. To je moc dobře, že máš sněhuláčky. U mě kdyby to nedopadlo, musela bych to celé absolvovat znovu, protože žádné mrazáčky nemám ☹ Budu moc držet pěsti dál, aby se hlavně zjistilo, proč se to nepodařilo a až bude nový KET tak tam už ty // prostě být musí.

kiwisek
21. čer 2012

@malinka_02 ahojky, mě dr. taky říkala, že u pera rozdíl v kvalitě moc není, že jde spíš o "pohodlí" pri píchání... 😀 zní to dobře 😀
ale já jsem ho měla a jsem ráda. klasický injekce nějak nedávám... a ještě většinou si mícháš prášek s vodou a v peru je to už hotové.. někdo mi říkal, že ty míchané po vpichu víc štípou... když srovnám ty co sem měla já tak to tak bylo (ale byli to 2 různé léky, tak to mohlo být i tím)

kiwisek
21. čer 2012

@strapula ahoj, vítej mezi náma. chodíme do Motola v Praze

danny38
21. čer 2012

@tulipanek82 No, mě to pak asi 2x vyšlo, že jsem musela píchnout i v práci, to bylo hrozný 😀 Jsem se zamkla v kanclu a urychleně vytáhla arzenál na píchnutí. Párkrát se na mě snažil někdo dobývat, takže moc klidu na to nebylo 😀

danny38
21. čer 2012

@kiwisek Já měla klasiku a po píchnutí malinkou chviličku bolely, ale rychlo to přešlo 🙂 Trochu otravné je to míchání prášků, ale za párkrát už jsem jela jak profík 😀

strapula
21. čer 2012

@kiwisek my chodime do Iscare v Bratislave..zatial sme spokojni a teraz v juli ideme prvy krat na IVF

kcvrcekz
21. čer 2012

@tulipanek82 no chtěla bych imuno atd... Ale to záleží na doktorce.

kcvrcekz
21. čer 2012

@danny38 no jsem sama zvědavá. O dalším KETu už budu mlčet úplně. Nedělá mi to dobře když to musím rozebírat. Stejně to tady nevyřeším☹

pupidu
21. čer 2012

@kcvrcekz Tak s tím rozebíráním toho, co všechno proděláváš jsi u mě sekla do živýho - včera jsme se kvůli tomu chytli s mužem. Prosila jsem ho, abysme to příště řekli max. rodičům a jinak si to nechali pro sebe a on mi na to řekl, že to ze sebe potřebuje dostat. Fakt mě naštval, když nedokáže ani držet pusu 😠

rox
21. čer 2012

@kcvrcekz co to ctu?? je mi to lito, ja tak nejak vnitrne verila, ze to proste musi vyjit!! VZdyt mas jeste tri nanuky!! A minimalne jeden ceka na to, aby se ti zakousl do briska!!
@tulipanek82 ja si pichala vecer, kvuli komfortu. Rano clovek stresuje a jeste se pichat 😀 Takze vecer v klidu a pomalicku bez stresu. JInak je to je dno kdy pichas.

rox
21. čer 2012

@danny38 Kolik jsi mela emryjek ze nemas mrazacky?

rox
21. čer 2012

Ja byla dneska doplatit 20 tis....wrrrr, 20 tis v tahu a nic z toho 😠 😠 😠 A milacek se nejak nehlasi k tomu, ze by mi polovinu proplatil.....takze to cele finance nakonec zustalo na me a on vydelava 10x vic. Takze ve svy hrdosti budu zticha a budu cekat, jestli mu to dojde nebo ne.
A ptala jsem se na zpravu embryologa - a nic tam nemaji!!! Je tohle to mozny??? Embryolog ani nenapise zpravu proc to nevyslo. Tak dostala sestra za ukol ji zajistit a poslat mi ji mejlem. Tak jsem zvedava co se dozvim.

kiwisek
21. čer 2012

@rox no my jsme sice zprávu dostali, ale napsali tam akorát, že se našli spermie v řádu jednotek a že za použití ISCI nedošlo k fertilizaci. a že pro příští pokus doporučují zamrazit několik dávek spermií. ale žádné vysvětlení, možné příčiny nic...no tam ani asi nešlo nic vymyslet. 😖

kiwisek
21. čer 2012

@strapula kdybychom to ještě někdy potřebovali (což doufám ,že se nestane) tak bychom šli asi taky do ISCARE v Praze

strapula
21. čer 2012

@kiwisek tu nie ste spokojni???

kiwisek
21. čer 2012

@strapula žiaľ nie, lebo ich vinou nevyšiel 1 pokus

sarinka_nevesta
21. čer 2012

chodíte někdo do Pronatalu v Praze??

dadenka111
21. čer 2012

Ahojte baby. V brusku mam krasne dve blastocysty. Mi ich ukazal na ultrazvuku v brusku. Aj mi slzicka vypadla. Pospala som si tam pol hodinu a pustili ma. Strasne sa mi chce spat po tom Diazepame staaaale.
Dakujem vsetkym za podporu a prajem krasny den. Chrrrrr idem zase spat 😔 🙂

strapula
21. čer 2012

@kiwisek to ma mrzi ☹ ja som zvedava ako dopadneme my na prvy krat!!!

briuska
21. čer 2012

@sarinka_nevesta ahoj,ja chodim do Pronatalu 🙂

kiwisek
21. čer 2012

@strapula neboj, vela holkam to dopadlo uz na 1. krat! 😉 u nas to pohnojili tym, ze sme mali katastrofalny spermiogram (zhoršujuca sa tendencia) a oni nam nepovedali, že si možeme namrazit nejake davy spermijek dopredu a stalo sa to, že v den OPU neboli žiadne... teda poslali mm 2x do komorky a pak tvrdili, že v 2. odbere niekolko desiatokk ks našli, ale to len z nas chceli vytiahnut 7 tis za ISCI 😠 leno o tyžden na kontrolnom spg nemal tiež žiadne... pytali sme sa na mrazenie vajičok, aby stimulka nebola zbytočná a povedali nám, že to nerobia! no včera som sa od iného dr. na UTZ dozvedela, že robia 😠 tak ma to pekne naštvalo!! cele pichanie hormonov bolo uplne zbytočne... dali sme im ešte 1 šancu, ale keby som to vedela skor, šli by sme inam... a u vás je v čom problém?

kiwisek
21. čer 2012

@dadenka111 super, tešíme sa s tebou! tak nech sa krásne držia, bublinky 😉

rox
21. čer 2012

@kiwisek Si pripadas ze jsi ve zlem snu ze jo?

rox
21. čer 2012

@dadenka111 To budou krasne dvojcatka!!!!

kiwisek
21. čer 2012

@rox přesně di to trefila!

danny38
21. čer 2012

@rox Mě se oplodnilo 8 vajuch, další den jich bylo 6, měla jsem PK a nakonec zbyli dvě s tím, že jedno bylo parádní a jedno slabší.

To si dělají srandu, že tam embryolog nemá žádný záznam? Nakopala bych je do řiti, musí mít nějakou zprávu o průběhu 😠