1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
27. črc 2012

@janulkaa23 neboj,to zvládneš, stejně jako my ostatní. 😉

janulkaa23
27. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 já vím ,ale víc mě trápí ta práce..:(

martina_81
27. črc 2012

@janulkaa23 to Ti věřím,ale s tím Ti nepomůžu. 😒 To už si musíš rozhodnout sama. A taky nevíš, jak to budeš zvládat, jestli Ti bude fajn, nebo jestli budeš mít bolesti. Mě pořád bolelo břicho,takže jsem byla ráda,že jsem doma.

janulkaa23
27. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 já vím, nee mě doktorka řekla, že mám být doma v případě, že se to povede a uhnízdí se, i přítel chce abch byla doma, ale jde o to, že novou učitelku potřebují už teď od srpna a to já jím nejsem schopná říct zda to vyjde nebo ne a to mě trápí :(

martina_81
27. črc 2012

@janulkaa23 tak to je blbý. 😒 Ale zas kdyby to nevyšlo teď,tak to vyjde za další měsíc,takže s Tebou stejně nemůžou počítat. 😉

pawlla
27. črc 2012

Kdo chce neco aktualizovat v tabulce tak zpravicka do IP prosiiiim. Sice vse ctu ale nekdy se v tom trosku ztracim 🙂

pawlla
27. črc 2012

@saraha2 ne ne zadna mrcha neprijde, spineni nemusi nic znamenat.... moc na tebe myslim a drzim palecky tobe i mimiskum

janulkaa23
27. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Mě řekla doktorka min. 3 měsíce pauza...

briuska
27. črc 2012

@martina_81 Asi jsem dostala anestezii pro někoho jiného, že jsem jim tam tak vytuhla ......asi pro koně 😀 😀
@dadenka111 hehehehe...to se asi doktoři někdy pobaví, já se tu směju, jak čtu tvůj příspěvěk. 😀. Doufám, že jsem neříkala něco sprostýho, když mě budili z narkozy 😀. Řeknu vám holky, že mě trápila i myšlenka, když se mi v narkoze uvolní tělo a nemohu ho ovládat, abych si třeba neufoukla 😀 . To bych snad nepřežila, takový trapas, ale naštěstí nevím, co se dělo během té krátké doby nevědomí 😅, tak se tím nemohu trápit. Na OPU jsem šla jako poslední, tak jsem viděla, jak vozily holky ze sálku. První holčina byla úplně fit, už byla vzhůru, jak jí přivezly, hned se posadila a povídala s náma, a chtěla jít hned domů. Druhá holčina trochu hůř vyslovovala, jako po pár deci vína 🙂 ale taky byla OK, další holčina spala, když jí přivezly, ale vzbudila se za chvilku a byla strašně upovídáná 😀, pořád mluvila a mluvila o příteli, o dětech ....no a pak jsem šla já šípková růža. Když jsem se vzbudila, všechny holčiny byly pryč, jen jedna paní po revizi. Utěšovaly jsme se navzájem, že nám to klapne a budeme maminky.

Díky všem za palce.... 😵

evikj33
27. črc 2012

@saraha2 Já vím,ja jsem taky myslela že je to v pr..,a člověk nebude klidnější dokud to nezažije sám,pořád si říkaš já jsem jinej případ,ja takové štěstí nemám atd...Ale jdem do toho s nadějí,tak jí nesmíme hned ztrácet i když to není snadné.Znáš to Víra tva tě uzdraví 🙂 I miminko by určo stačilo i jedno,hlavně at se hezky zakousne a pustí až v porodnici a samo bez těhu problému nejlépe 😀 Já špinila cca5dnu nejhorší se mně zdál ten 2.

saraha2
27. črc 2012

@evikj33 to víš,že bych chtěla věřit a doufat..ale zase si nechci dávat falešné naděje..uvidíme,co ukážou další dny... ☹

malinka_02
27. črc 2012

@rory_g dekuju moc a co ty?
@strapula tto stimulujes docela dloho ne?

@martina_81 dekuju jen sem zvedava jak dlouho vydrzim lezet..uz se nudim 😀 A mam jen 1 ja se bojim dvojcatek je to hodne slozite je donosit a casto tehotenstvi prolezis v nemocnici..Od nas z diskuse je ma holcina uz ma dite tak je donosila az do 36 tydne, mudela na cisare coz je casto a pak se s 2 detma po cisari nemuzes moc setrit..A po mesici nasli holcicce infekci ma spatna stivka a to vse k dvojcatum patri.budu rada za 1 zdrave miminko
@evikj33 dekuju!
@radina me to taky boli jeste dnes nejvic pri curani asi se tam neco napne.takova divna bolest..Snaz se byt v klidu at si pozitivne naladena maminka.Vem si ze ti pichali organy tak to musi bolet...porod bude horsi

malinka_02
27. črc 2012

@saraha2 nevzdavej to, to miminku nesvedci! Krvaci nebo spini spousta holek maji i MS! Ale sou tehotne tak tomu ver..

petris82
27. črc 2012

@briuska to mas dobrou urodu. Chodim do Caru co Ty a co sem slysela pres dvere, tak se presunujou pacientky samy. Nicmene ja se probudila az na pokoji taky ani nevim jak. Po hodine mi rekli at se posadim a muzu jit a ja usinala, tak mě tam ještě nechali.
@malinka_02 at se mimi v brisku libi a gratuluji k mrazackum!

malinka_02
27. črc 2012

@petris82 děkuju 😉

radina
27. črc 2012

@malinka_02 A mas aj krce? ja hlavne v oblasti nad pupkom .

malinka_02
27. črc 2012

@radina já měla bolesti jako na MS a pak takové divné bolesti k žebrům jako když máš zaražené větry 😀

mmirunda
27. črc 2012

@malinka_02 tak buď na mimíska v bříšku hezky hodná, ať se mu tam moc moc líbí 😉

mmirunda
27. črc 2012

@saraha2 Beruško, copak je to za smutné komenty tady. Hlavu vzhůru a věř bobánkům, že to zvládnou. Nervíky ti nepomůžou 😉 Moc na tebe myslím a mačkám pěstičky 😵

herbie
27. črc 2012

saraha2 mysli jenom pozitivne ja vim ze se to rekne vid, ale je to fakt jak budes myslet negativne tak si to privolas to spatne znam to ze svoji zkusenosti!! drzim ti hodne palce a verim, ze se to povedlo kdy budes testit?

herbie
27. črc 2012

zapomela jsem k tomu jeste napsat, ze krvaceni neni nic dobreho spineni muze znamenat, ze se mimis zavrtava ja jsem chodila pred touhle diskuzi jeste na jinou uz tu jsem vlastne 3 roky a tam holky skoro vsechny otehotneli a prvni ty tydny tam snad spinila kazda to jeste fakt nic neznamena...dokavad nebudes mit carou krev tak je nadeje!!!!

radina
27. črc 2012

@malinka_02 Take nieco mam aj ja, plus tie krce 😖 citala som , ze utros nafukuje.

bes22
27. črc 2012

Holky, který DC jste si začali píchat?

saraha2
27. črc 2012

@mmirunda to víš... ☹ příjemný to není..uvidím zítra,jak se to rozjede...budu informovat 😉 potvora škaredá jakási 😠

saraha2
27. črc 2012

@bes22 druhý den

pawlla
27. črc 2012

@bes22 no ja 1DC hned jak jsem dostala MS

saraha2
27. črc 2012

@herbie děkuji..ale pokud se to rozjede,tak testit nebudu..termín MS mám v pondělí,tak uvidím..

mmirunda
27. črc 2012

@saraha2 Jasně, informuj, netrpělivě s Tebou čekám a mačkám pěstičky

pawlla
27. črc 2012

@saraha2 hlavne odpocivej a pekne lez drzim palecky, vim ze to neni nic prijemneho a lehko se radi

saraha2
27. črc 2012

@mmirunda 😉 budu!neboj!!!