1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

sarah321
26. pro 2012

@irennn uživej si volna, chod ven na procházky mě to pomáhalo vypnout, ale jinak chápu jak je to těžké ale vydrž věř ,že se to určitě povedlo a mrňousek u tebe zůstane 🙂 Moc ti to přeju 😉

brnanda
26. pro 2012

@rory_g mám kartičku v peněžence, a tam napsané,že když se mi něco stane,že potřebuju heparin ... a ty dvě mutace ta vypsané+leidena ..vzpomínám si,že mi doktor řek,že právě u toho MTHFR mám dvě trombofilní utace,které k sobě nepasují.A stím Leidenem dohromady je to to stejné.....

Jste mmoc hodné,děkuji za ty řádky ,které jste mi napsali...jelikož jsme heparin píchali od 8tt do šestinedělí,tak nějakých pár injekcí před odběrem mi určo nebude dělat problém 🙂)
No a pak jsme se domluvili s manželovýma rodičma,že si vezmou aspoň na víkend malýho k sobě,ale tím pádem nevím,co budu dělat 😀 neumím jen ležet a odpočívat 🤐

rory_g
autor
26. pro 2012

@brnanda to já mám jen nějakou mini mutaci, kdy tělo neumí vstřebávat listovku, tak jsem koupila už naštěpenou 😉 Ono určitě nemusíš ležet, ale relax víkend si určitě udělej, aby Tě manžílek rozmazloval a tak 🙂 A hlavně - optimismus je půlka úspěchu 😵

zuzullik1001
26. pro 2012

Baby robila som zase testik ciarka uplne zosilnela 🙂 kramy vcera nedosli zajtra na krv 🙂 sim
Najstastnejsia 🙂)) prajem vam to iste kazdej jednej nech sa uz netrapi a nech sa to vydari 🙂)

zelvik
26. pro 2012

Ahoj kočky, tak jaké byly svátky? U nás pohodička, klídek, pohádky, dárečky...a už je mi pětatřicet 😒 dostala jsem od našich krásné zlaté náušnice.

evikj33
26. pro 2012

@zelvik Tak gratuluji ke krásným 35narozrninám mně to čeká za 2roky(už vlastně necelé) 🙂 a prej jen zlaté naušnice a co ten poklad co máš v bříšku 😕 Užívej sváteční pohodu,příští rok už budeš vestřehu at vám nespadne stromeček 😀

adriene
26. pro 2012

@zuzullik1001 Moc Ti to přeji!! Je to krásná zpráva. Ještě to potvrdí testy a pak Ti už jen přeji pohodové těhu 😉

evikj33
26. pro 2012

@uzullik1001 Tichounce gratuluju at to tak pěkně postupuje i nadále 😉

malinka_02
26. pro 2012

@irennn to čekání je nehorší musíš se nějak zabavit. Ale taky ti každý řekne že se to vyležet nedá.. Držím palce.
@brnanda takhle to tady máme každá, ale já třeba sem po IVF a 2 KETech a ani jedno nevyšlo takže to asi bude běh na dlouhou trat a buh ví jestli se dočkáme, z mého pohledu lituju že sme nešli k doktorům dřív a nešli do IVF dříve..

malinka_02
26. pro 2012

@zelvik tak všechno nejlepší k narozeninám.. 35 a miminko v bříšku tak bych to neřešila 😉

zelvik
26. pro 2012

@evikj33
@malinka_02 Děkuji, holky.

susanitademacho
26. pro 2012

@mmirunda a jaký jsi byla ústav? Já byla v Gennetu a tam mi vůbec nic k režimu neřekli, jen že se mám chovat normálně. Myslela jsem, že budu ležet a ležet a že se budu bát sotva dojít na WC a přitom jsem si hezky uvařila, pejska vyvenčila, zabalila dárky, utřela lehce prach, nádobí sem tam udělala, přejela k rodině na Vysočinu, tam si hrála s neteřinkou a navštěvovala babičky a dvě // jsou stále. Je sice pravda, že od 22.12 jsem dva dny krvácela a teď pořád špiním, ale čárky pořád sílí. Zítra jedu na krev a hned po krvi se rekreovat na hory (mělo to být lyžování, ale to nevadí, že nebude🙂) A měli jsme 8-mi buněčné embrijko. Ale pořád si ponechávám na paměti i tu špatnou variantu, že MS může kdykoliv přijít, jsem přeci jen 28DC dnes.

mmirunda
26. pro 2012

@susanitademacho ALe já neležela, ale měla jsem na sebe být víc opatrná 😉 Normálně jsem fungovala, vařila, uklízela a všechno dělala, ale opatrně 😉. Byla jsem u nás tady v Brně v Unice 😉

mmirunda
26. pro 2012

@susanitademacho a já teda nekrvácela vůbec, až v sedmém týdnu po sexu, ale jen jeden den, jinak ne ..

mmirunda
26. pro 2012

@susanitademacho a vkládali jsme dvě blastocysty, byly po pětidenní kultivaci

susanitademacho
26. pro 2012

@mmirunda no vidíš, každá jsme jiná, já se tak těšila, až se konečně ledy prolomí a budou dvě // a ony se objevily a žádná obrovská radost, ale strach. Nestresuji se, ale v koutku duše... budu mít dlouho respekt (pokud to vyjde) říct někomu na plnou pusu - jsem těhotná, čekáme rodinu!

mmirunda
26. pro 2012

@susanitademacho já se taky strašně těšila až budou dvě // ale taky jsem se bála a bojím se pořád. Před každou kontrolou, při každém píchnutí. Dlouho jsem na WC chodila se strachem,aby mrcha nedošla ... ale neboj se, chce to hlavně pozitivní myšlení a klid a pohodu 😉

danny38
26. pro 2012

@zelvik Gratuluji k narozeninám a vůbec si nepřipouštěj věk, každý je tak starý na kolik se cítí 😉 Já dneska třeba na 80 😀

zelvik
27. pro 2012

@danny38 Děkuju, jo to máš pravdu 🙂 Taky mám někdy ten pocit, když se sbírám ze země přes všechny čtyři, bolí mě kolena a říkám si, jestli na to budu fyzicky stačit 🙂

malinka_02
27. pro 2012

Ahoj holky 🙂 Ja si jeste uzivam volna.

sarah321
27. pro 2012

@malinka_02 Ahojky no já ještě dneska a pak víkend v práci, ale docela se těším pořád čekám na mršku abych mohla začít brát pilulky před KET tak na to pořád myslím. Navíc z toho přejídání mi není nejlíp, druhej den mě pobolíva vedle pupku tak snad to je jen z jídla a nebude to nic co by překazilo naše plány. 🙂

malinka_02
27. pro 2012

@sarah321 jo to me je taky tezko uz od stedreho dne..jeste dneska obed u rodicu -dojidani a pak bude zas normalne. Ja jdu zitra na konzultaci a meli by nam rict vysledky z íunologie tak sem napjata a pokud bude vse ok tak chci taky do ketu posledniho hned a prave si asi tentokrat reknu o nejake leky..

sarah321
27. pro 2012

já už mám rozpis léku doma, nejsou to žádné injekce jen něco co už jsem brala plus něco navíc ale hlavně doplácela jsem jen asi 100kč takže spoň to je dobrý. Teď jen aby už dorazila mrcha střídavě špiním pak zas ne, včera jsem si dala vanu a sexík jen aby se už rozjela a dnes zase nic 😒 má ještě cca 3 dny čas ale mohla by si tentokrát pohnout nemůžu se dočkat na KET 🙂

danny38
27. pro 2012

Tak holky, kontrola je za mnou 🙂 Panu doktorovi se zdálo, že má Anička nějaké velké bříško, tak ho přeměřil a řekl mi, že je velikost jako už na termín 😀 Takže mě asi opravdu nemine, že budu rodit 4 kg dítě 😝 Dle UTZ jsem už o 2 týdny napřed, takže 36+0 😀 Za 14 dní mě čeká další kontrola a hlavně první monitor 🙂 Dneska mi ještě nabrali krev. No tak jsem na to všechno teda děsně zvědavá a především by mi vůbec nevadilo porodit před termínem, když jsem skoro připravené 😀 A také už mi dneska zapisoval cervix score 2, takže už ne 0 🙂

evikj33
27. pro 2012

@danny38 Gratulka ke kontrole,já dnes taky byla a CS mám také 2 a prdelky jsou stále stejně 1hlavou 2koncem pánevním a ko.máme 3.1.už v porodce,takže i monitor proběhne tam. 😉 Už mně docela tlačí spodek,tak doufám že ještě pár dnu vydržíme.

danny38
27. pro 2012

@evikj33 Tak to gratuluji taktéž 🙂 No, já bych se vůbec nebránila, kdyby to co nejdřív, taky mě tlačí dost na spodek a hlavičku máme též stále dole, takže už se určo neotočí 🙂 No, to jsem zvědavá kdy ty tvoji dva kulíšci vykouknou na svět 😵

evikj33
27. pro 2012

@danny38 No já bych uvítala kdyby ještě alespon týden dva počkali,at jsou opravdu Ok a nemusí do inkubátoru a pěkně dýchaj 😅 Tak snad si daj říct.Myslím že ani ohnostroj co maj slíbenej když vydrží do 15.1.je neoblomí 😎

zuzullik1001
27. pro 2012

@evikj33 ahoj mozem sa opytat vidim ze calas dvojicky ze kolko si pribrala a jak sa to da vzladnut teraz led si na konci 🙂) drzim palecky dakujen

adriene
27. pro 2012

@danny38 Téééda...vy jedete. Ještě chvíli a vážně dáš pořádného "macka" 😀 Jinak gratuluji k super výsledkům 🙂
@evikj33 Také velká gratulace k dobrým výsledkům a budu mimčám fandit min. do toho 15.1. 😉
Já dnes po UZ, vše v pořádku. Kluci mají podobné váhy (975g a 1031g) a jsou aktivní a zdraví 🙂

janulkaa23
27. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 Tak co krev?? 🙂