1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
6. črc 2012

@marmina aspoň nějaké bylinky kdyby byly...třeba mm nikdy nebolela hlava, kromě teda rýmy 🙄

marmina
6. črc 2012

@rory_g třezalka, ale v těhotenství se nemůže...jj, chlapi většinou na migrény netrpí, mohu jim jen závidět!

nemorosis
6. črc 2012

@rory_g Ty stahy jsou naprosto normální, měla jsem je od začátku a mám je sem tam pořád. 😉

rory_g
autor
6. črc 2012

@nemorosis moc děkuju 😵
Koupila jsem si Grešíkovu směs pro těhotné ženy, třeba mi to pomůže, je tam třeba meduňka a heřmánek 😉
Jste holky zlaté, fakt jsem vyplašená ze všeho, děkuju vám za trpělivost 🙂

kiwisek
6. črc 2012

holky díky za podporu, no naděje není, už mi začalo špinění před mrchou, takže myslím, že zítra nebo v pondělí to dostanu 😖

marmina
6. črc 2012

@kiwisek však i špinění nemusí být nic špatného! pořád ti držíme palce!

rory_g
autor
6. črc 2012

@kiwisek kdybych si vzpomněla na nick...koukala jsem dnes na fotoalba aholčina měla 14 dní po ET takového dušíka, až potom čárka sílila 😉 Ale nechci T 😉 i zase dávat plané naděje, jestli cítíš, že je zle, vybreč se a proberte doma další možnosti, určitě nemusíte hned myslet na adopci nebo dárce, dnes je věda tak daleko, že určitě existují možnosti, aby se to podařilo!

sheronka
6. črc 2012

Ahojte babulky. Tak som bola ráno na krv. O 14:00 si dozviem výsledok. Som zvedavá. Samozrejme som ráno nevydržala a urobila test. Prikladám foto. Je tam 8 a 9 od ET. Myslíte, že je vidieť rozdiel?

strapula
6. črc 2012

@sheronka vyzera to nadejne!!!!🙂 daj vedie ake boli vysledky krvi,cakame🙂

sheronka
6. črc 2012

@strapula Jaaaj, žalúdok mám jak na vode. Strašne sa bojím že to hcg bude pod priemerom 😖

rory_g
autor
6. črc 2012

@sheronka já fotku nevidím...už máš výsledek? Jsem napnutá jak trenky 😵

strapula
6. črc 2012

@sheronka to ti verim,ale treba mysliet na to najlepsie..

strapula
6. črc 2012

@strapula ako to dopadlo,uz vies vysledok????

sheronka
6. črc 2012

Kočky je to taaaaaam 😵 😵 😵

strapula
6. črc 2012

@sheronka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,gratulujem!!!!!!velmi,velmi sa tesiiiim 😀

pawlla
6. črc 2012

@sheronka supeeer gratuluju a jake mas hodnoty hcg ?

sheronka
6. črc 2012

HCG mi nepovedala ale tak verím, že to dobojujeme do konca 😵

strapula
6. črc 2012

@sheronka urcite ano🙂

saraha2
6. črc 2012

@sheronka jooooooooooooo!!!!!!!!!!supéééér!!!!!!!dobojuješ!!určitě!!!!!!!jen se nech pěkně hýčkat a dávej na sebe pozor!!!!a hlavně!poslouchej své tělo!

ramdy
6. črc 2012

@sheronka moc gratuluji a opatruj se

ramdy
6. črc 2012

@rory_g vyzkoušej něco teplého na zátylek,, někomu to pomáhá

pixie18
6. črc 2012

ahojte, tak u mna je to negativne ☹ hCG 3,3. takze teraz si dame pauzu a tak o polroka do toho ideme opat. skoda, ze nemame mrazacikov ☹
@sheronka gratulujeem 😵

rory_g
autor
6. črc 2012

@sheronka paráda, mám z Tebe radost!! 😵
@ramdy děkuju, vyzkouším 🙂
@pixie18 to mě ale mrzí...jsem ráda, že máš takový přístup

dadenka111
6. črc 2012

@sheronka Ahoj fajnovo, len tak dalej. Gratulacie vykricim az neskor. Nechcem to zakriknut. Ja som bola rano v takom tranze a ospala, ze som ta skoro nespoznala. 😉 Ale som rada, ze som vybozkavala dalsiu tehulku. Zbieram take nakazy.
@pixie18 ahoj aj ja som negativna. ☹ Este som si ani poriadne nepoplakala. Odislo to a ja sa neviem vyplakat, len som smutna a brutal bez nalady. KET bude asi na konci augusta. Fajn ze tam mam planovanu dovolenku. Snad si ju budem moct predlzit. Tieto stresy v praci mi vobec nepomohli... Teda urcite uskodili. ☹

saraha2
6. črc 2012

@pixie18
to mě mrzí...taky to mám za sebou..a taky bez mražáčků..tak doufejme,že další pokus je už náš 😉
@dadenka111 je dobře,že máš mražáčky..to budu bojovníčci..uvidíš!!!!

rory_g
autor
6. črc 2012

@dadenka111 ach jo ☹ Jak píše Sára, je dobře, že máš mrazáčky, určitě se to podaří 😵

pawlla
6. črc 2012

@pixie18
@dadenka111 jej to me mrzi ale dalsi pokus proste vyjde musi

Baby ja mam takovej strach uz ted jestli to vyde jestli neotehotnim a jestli otehotnim jestli to mimi zvladne uz nikdy nechci zazit to co v dubnu ☹ jde na me nejaka deprese

chmurkaxy
6. črc 2012

ahojte baby, ako sa mate? vzdy, ked si tu vdaka @marmina precitam novinky, tesim sa, ako to krasne pribuda, tie dobre spravy :*

malinka_02
6. črc 2012

@sheronka tak to je super! Gratuluji !
@pixie18 tak se drž a dobře že si tak optimistická..
@pawlla mě stačí vždy to zklamání když zase čekáme dyl natož pak když to nevyjde..

My jeli zabalit dárek na zítřejší svatbu do balónu 😉

pawlla
6. črc 2012

@malinka_02 no to odlozen je taky zklamani to dobre znam uz cekam od dubna