1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
29. pro 2012

@saga_noren Všichni tu těhulky nejsou, neboj 😉 A pár holek tu bude v lednu také začínat se stimulací, tak v tom nebudeš sama 😉

kive76
30. pro 2012

@saga_noren taky nejsem těhulka, ale ted začínám píchat injekce na 2. IVF...

kive76
30. pro 2012

@rory_g já taky zdrhla z gennetu do Motola 😀

rory_g
autor
30. pro 2012

@kive76 no vidíš🙂 A jak to s Tebou vypadá? Už se ta mrcha pohla?????

kive76
30. pro 2012

@rory_g jojo už jí mám 😀 a píchám čtvrtek den před 2. IVF....tak snad bude víc vajíček než minule...minule jen jedno ☹ a neoplodnilo se

rory_g
autor
30. pro 2012

@kive76 no konečně se Madam uráčila🙂 Moc držím palce, aby se urodilo, já měla taky jedno a neoplodnilo se. Ale posílám milion flusanců s těhubacilama, aby se tentokrát vše povedlo!!! 😀

absti
30. pro 2012

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tak co je nového? kdo našel //??

radina
30. pro 2012

Ahojte dievcata, tak som tu opat po nejakej dobe. Novinky zatial ziadne, iba to, ze ideme na soft cyklus do Brna zaciatkom roka a uz 3 tyzdne cpem do seba prednison. Dufam, ze 2013 bude uspesny ! 🙂

malinka_02
30. pro 2012

@saga_noren kdepak nejsou tu samé těhulky, já třeb ne 😉

malinka_02
30. pro 2012

@radina ahojky a jak dlouho máš brát prednison?

saurer
30. pro 2012

@saga_noren ahojky, já taky budu začínat v lednu nebo únoru, neboj 🙂 to zvládneme 🙂 a injekce jsou v pohodě 😉

cucoriedkacucoriedka
30. pro 2012

@saurer ahoj...držím veľmi prsty...ja som po stimulácii, po OPU - všetko som prešla úplne v pohode, injekcie hormonálne tiež oka a to som si myslela že injekciu sama proti sebe nenamierin🙂 som po odbere vajíčok...a šup, došiel hyperstimulák, tak máme zmrazené embryá a idem v januári na KET...🙂 hlavu hore a pôjde to🙂 určite..nie je to nič strašné...

hope222
30. pro 2012

ahojte dievacata , prispejem aj sem , bo uz som zufala, som po 1.ket a sice uz 20 DPO a stale sa mi na testoch robia len slabe ciarky . skusim sem jeden prilozit ,ale je to velmi slabo vidiet , v skkutocnosti je to vidiet o cosi lepsie .neni to divne, ze tak dlho po ket by som mala takeho slabeho ducha ? vysledky budem mat az po novom roku a na gyndu pojdem az v stredu .nestalo sa to aj niektrej z vas ? ja uz z toho magorim . toto je test s citlivostou 25 .

saurer
30. pro 2012

@cucoriedkacucoriedka tak hlavně že máš zamrazeno a za chvilku už budou mrazáčci v tobě! držím pěsti, aby to vyšlo!!! já se už nemůžu dočkat 🙂

cora41
30. pro 2012

@hope222 ahoj, nechcem ti zbierat nadeje, no ja som to mala podobne po druhom ET, tiez som mala slabe ciarky vyse tyzdna a nesilneli a ked som isla na HCG, tak som mala 20 a po 2 dnoch iba 16...myslim, ze keby to bolo OK, tak by tie ciarky boli uz na 20 dne riadne, lebo to by si uz mala mat HCG vyse 1000 a to by uz malo byt vidno... Dufam, ze sa mylim a realita bude ina🙂 drzim velmi prsty...hope is hope..

rory_g
autor
30. pro 2012

@hope222 ahojky, taky se mi zdá divné, že čárky nesílí...ještě bys mohla zkusit test s citlivostí 10, jestli sílí, ale i když jsi Hope, moc nadějí Ti bohužel nedám ☹ Přála bych Ti, abych se mýlila a bylo z toho miminko...

hope222
30. pro 2012

@cora41
@rory_g dakujem dievacata za odpovede , moj optimizmus sa veru rvona intenzite tych ciarok, takze naozaj tomu uz velmi neverim ,ale dufam .. tie ciarky su naozaj priesvitne a v podstate sa mi to takto drzi uz asi tyzden , takze to bude asi naozaj to iste , co si mala aj ty @cora41 :( znamena to asi to biochemicke tehotenstvo , ci ?

cucoriedkacucoriedka
30. pro 2012

@saurer ďakujem veľmi pekne🙂 a tiež sa už neviem dočkať. samozrejme aj ja veeeelmi držím prsty🙂

malinka_02
30. pro 2012

@hope222 a kolikaty den si po transferu a po pichani pregnylu?

monnci
30. pro 2012

Ahoj holky. Přidávám se k vám 🙂 Jsem 15. den po ET (1. IVF). Doktor mi říkal, že mám testovat až 31.12. Tady na diskuzích čtu, jak všechny testujou dřív. Já z toho mám strach. Bojím se toho, že výsledek bude negativní. Nejradši bych ten test nedělala. Jsem normální?

hope222
30. pro 2012

@malinka_02 .ahoj , ja som praveze uz 20 den po pichani pregnylu a vklade .. Pregnyl mi pichali 10.12 poobede a v ten den bol aj ket:( takze tie ciarky by uz mali byt evidentne silnejsie :( po pregnyle boli ciarky silne , potom zmizli a nasledne nato sa zacali ukazovat take slabe ciarky, ze som ich videla len vtedy,ked som tie testy riadne popretacala hore -dolu a na zaciatku az po limite a potom sa zacali ukazovat aj v limite ,ale strasne slabunke su stale .

zelvik
30. pro 2012

@monnci Ahoj, jsi normální🙂 Já ho taky nedělala, ani mě to nelákalo a šla jsem rovnou až na krev...
Ať se rozhodneš jakkoli, držím palce, ať jsou //

hope222
30. pro 2012

@monnci ahooj , ja som praveze testovala ako diva , uz pomaly od zaciatku a tak skladam klobuk dolu pred Tebou , ze ty si to vydrzala a ani Ta to nelakalo ( nelaka ) . Mne to testovanie praveze pomrvilo tu moju psychiku a isto to nebol dobry napad. Ak hozajtra rano budes robit, budem Ti drzat palce,aby to bolo pozitivne . Bol by to pekny zaver stareho roku .

adriene
30. pro 2012

@monnci Nejsi nenormalni... ja take netestovala, ac jsem mohla. Sla jsem 14. den po ET rovnou na krev a byla... pozitivni 😉 Ale doktor te napina... testovat uz muzes ted 😉

monnci
30. pro 2012

@zelvik A jak to u Tebe dopadlo?

monnci
30. pro 2012

Já testovat nechci, ale manžel se na to hrozně upnul. Vrací se kvůli tomu o den dřív z čistě pánské akce 😉

adriene
30. pro 2012

@hope222 Tez se mi zda, ze by carky mely byt silnejsi... ale jsou taci, kterym stoupa hladina hcg pomaleji, o tom by nejvic mohla vypravet @saraha2 , az dorazi 🙂 Drzim palecky, aby ti to dobre dopadlo a pokud mozno to vaznenebylo biochem tehu.

adriene
30. pro 2012

@monnci Ja si prave od zacatku byla jista, ze testovat nebudu, ze na spatne zpravy je casu dost... jsem to oddalovala, co to slo 😉

monnci
30. pro 2012

@adriene Tak to jsi podobný případ. Nechci si kazit konec roku, ale ten můj manžílek mě stejně přesvědčí, abych ten test udělala. Je možné, že to chlap prožívá stejně intenzivně jako ženská?

adriene
30. pro 2012

@monnci Urcite je... nekteri to prozivaji i snad vic. Bud rada, je videt, ze mu na tobe zalezi a tesi se 🙂 Lepsi ale testnout 31., nez pak 1. ... Kdyz budou dobre zpravy na Silvestra, tak to oslavite, kdyz spatne, tak pujdete do noveho roku s myslenkou na budouci novy uspech 😉
Budu drzet palecky 🙂