1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kcvrcekz
23. kvě 2012

@evikj33 noo tak třeba písnou dneska. A v den ET jste jich měli kolik?

winterska
23. kvě 2012

@evikj33 jo, to jo, minule jsem byla moc natěšená.. uvidíme, necháme mrnousovi ještě chvilku at se projeví..
no vidíš, a nechceš tam zavolat na ty mrazáčky? třeba se ten mail ztratil... 😒

cuddle
23. kvě 2012

@verry vydrzis do zitra? ja mam doma jen jeden test, takze proste zitra 🙂

saraha2
23. kvě 2012

@kcvrcekz nedomotala,neboj 😉 jsem rozená brňanda,ale vdala jsem se kousek za brno..

kcvrcekz
23. kvě 2012

@saraha2 🙂 Tak to joooo..🙂 A co ti vlastně budou dělat? Asi jsem přišla do diskuze a už jsi to psala... 😅

saraha2
23. kvě 2012

@kcvrcekz hysteroskopii-odstraní polyp v děloze

kcvrcekz
23. kvě 2012

@saraha2 Jeeejda tak to ať ti to dobře dopadne..A kde ti to budou dělat?

zelvik
23. kvě 2012

Ahoj holky, tak druhý pokus konzultace na KET - jdu 31.5. ve 12:00. Tak snad už se to zase někam posune...
@vall83 Co ty? Jak je? Všechno dobrý?!?!?!!?
@rory_g tak uvidíme, jak nám to spolu zase půjde🙂

vall83
23. kvě 2012

ahojcek babulky, zasa vam pisu hromadne....
mam vas strasne mooooc rada...a posielam tiez srdiecka...
no v pondelok som poctivo lezala, bolo mi hodne blbje.... no a v utorok rano tiez....manzel prisiel o 13:00 v utorok a ako keby to cakalo na neho, opat sa spustila krv, a zasa viacej...ja su uz z tohona nervy....tak sme zavolali mojej gyndoske ci mozeme prist...i tak sme tam mali termin na stredu...
no prisli sme, srdiecko bije, drobcek pekne roste...len ze este moje telo stale bojuje...stale by chcelo menzes, ale ze uz nemoze lebo su tehtna, a dokaze sa stym zmierit tak skusa....a ze to je ak krv z krcka a ze to je v poho...tie bolesti co mam tak to su polycisticke vajucha...ono ako to tam roste a vsetko sa presuva , tak oni su velmi citlive...a bolia...
no ale i tak povedala ze mam odpocivat, lebo este by som do dvoch tyzdnov mohla kludne potratit...ale ze ona neviti ziadny dovod na to aby som potratila...ze ta krv casom ustupi....tak cakam, stale spinim, raz do henda ,raz do cervena...no zazitky....
a inak ten femibion mi povedala, ze mam vyhodit, a mam uzivat tie co som mala...dala mi tiez magnezium...a homeopatika od zalutka a od bolesti a este nejaky caj....lebo vypadam totalne hrozne ako smrtka...
tu fotku co tu mam so mnou uz nema nic spolocne...
babulky co su nove drzim velmi velmi palecky nech vam vsetko dobre dopadne...
babulky ktore su tu uz zabehnute, cize stare paky.....aj vam vsetko dobre....
very tusim som postrehla zajtra budes testit...tak mi pisni ako si dopadla, a este jedna tu podalo po ket...tusim winterska, tak aj ty pisni ako si dopadla...
marminka moja krasna sikovna...tak termin predpokladany porodu je 13.1.2013...i ked nakazdom ultr. ho mam inako o den hore podom dolu...ale toto je take pekne cislo...a ty ako sa citis? uz sa tesis...uz stimulujes pred ketom, ze?
neviem ak som na niekoho zabudla moc moc sa ospravedlnujem...
sarah a mia...a vy ako?

kcvrcekz
23. kvě 2012

@vall83 Moooc držím pěsti ať ti je líp..🙂 A špinění se už zastaví ať nejsi moc vystresovaná...Určitě to bude dobré a tělo se umoudří...🙂

mia75
23. kvě 2012

@vall83 mooja ☹ to prejde, telo si zvykne. To moje vyzera, ze si zvyka, uz ma tak netyra bolestami a spinenim. Vyzera, ze sme si s tym mimcom uz sadli. DUFAM 🙂 Vo stvrtok mame ultrazvuk, tak zase nespavam..
@winterska Noo, potichucky gratulacia, nech pekne // silneju 🙂
@verry My sme nervozne aj za teba 🙂

saraha2
23. kvě 2012

@kcvrcekz na obilňáku-tam chodím i do caru 😉
@vall83 to jsou stavy,že,a ty si to chudinko teda užíváš se vším všudy..nejdřív taková úroda,odsunutý ET a ted toto..ale miminko je bojovníček,tak uvidíš,že to zvládnete!!!

evikj33
23. kvě 2012

Tak holky pravě přišel email zamrazeno nemáme nic ☹ takže je to bud a nebo 😎

marmina
23. kvě 2012

ahoj @vall83 jsi hodná, že jsi za námi na chvilku přišla, je to nápor, ale buď silná, brzy bude určitě už jen a jen dobře a budeš se těšit z rostoucího pupíku 😵 Jojo, já stimuluji, v pondělí jedu na UZV jestli je peřinka dobrá a snad mi řeknou něco více k transferu.
@evikj33 ajaj, nic v mrazáčku ☹ ? Teď to musí vyjít!!!! 😵

rory_g
autor
23. kvě 2012

@zelvik ahojky, jdeš teprve na konzultaci, nebo bude už za týden KET? Taky doufám, že už se to pohne směrem do šťastného období 🙂
@vall83 pěkně odpočívej, všechno dobře dopadne 😉
@saraha2 Saríí vůbec nestíhám, tak Tebe čeká zdržení, mini zdržení...půjdeš do toho všeho s námi a vyjde to 😵
@evikj33 jé to mě mrzí...ale ono to teď určitě klapne, věřím tomu!! Mrazáčci nebudou potřeba 😉
@winterska gratulka k // 🙂
@verry a @cuddle holky na zítra držím mooooc palce!!!! 😵

kiwisek
23. kvě 2012

@vall83 ahojky, tak aspon trochu ukludnujuce spravy od Dr. Moc moc na Teba myslime, aby sa drobcekovi u Teba pacilo a vsetky tie komplikacie sa zmiernili a vytratili, aby si si mohla uzivat tehulkovanie bez strachu... 😉 a pekne sa setri! 😉

rox
23. kvě 2012

@winterska holky nestezujte si. ja mam pracovni dobu od 9 az 10 (podle toho v kolik se rano vzbudim), ale zato neodchazim drive nez v 9 vecer, ale neni vyjimkou i 11 vecer, vikendy jsou samozrejmosti ☹ , na dovolenou jedine s notebookem a internetem. Sice me nikdo nebuzeruje a volno si udelam kdy potrebuji, ale zato se musim fakt ohanet a makat jako sroub. PN u me neprichazi v uvahu, neni kdo by za me praci udelal.
@evikj33 Jaky byl ten hlen? bily? husty?? to by bylo dobry znameni!!!
@marmina Vall by se nam ozvala i z postele, spis jestli nelezi v nemocnici 😒 ....ale pak co je s dcerkou. Nevie kolik ji je let? ty maly myslim.

evikj33
23. kvě 2012

@rox Hlen byl bily a husty a 2větší ks 😕

zelvik
23. kvě 2012

@rory_g Nene, teprve konzultace a ultrazvuk, budu 11. den cyklu. přecijen to jak jsem teď začla krvácet 19 dní po první mrše, je to další mrcha, tak jsem tam volala a bere se to za mrchu. Takže počítáme znova...:(

kiwisek
23. kvě 2012

@evikj33 to je škoda :( sem nad tim premyslela, jestli je nenechali "rust" prilis dlouho :( sem se o tom bavila s embryolozkou a rikala, ze nektere embryjka neprezijou treba proto, ze se jim nelibi to "kultivacni prostredi"... ale kdyz na zamrazeni mozna musi byt v tom stadiu...
kazdopadne verime s Tebou, ze mrazacky nebudou potreba! 😉

rox
23. kvě 2012

@saraha2 silikon bych si nechala teda striknout jinam 😀 😀
@winterska gratuluji k dusikovi!!!

rox
23. kvě 2012

@vall83 Juu, Vall je tady, ted to ctu....hold jsem zpozdena 😀 Drz se holka, myslime na tebe i na toho drobecka jak bojuje s tvym telem. Ale urcite to vyhraje, kadzym dnem je silnejsi.
@evikj33 Eviku to by fakt mohlo bejt dobry znameni, ja na podzim s tim neuspesnym tehu mela taky v kalhotkach hromadu hlenu a rikala jsem si, proboha zase nejaky zanet....nene, delozni hrdlo se uzavira hlenem aby se k miminku nedostaly zadne bakterie, takze urcite to neni zadne spatne znameni. I jine holky mely jako znak tehu tento hlen. Bud to neznamena nic ,ale taky to muze byt velmi dobry znak tehu 😎 urco se toho neboj.
@zelvik Takze mrcha jak jsem rikala jo?

rory_g
autor
23. kvě 2012

@zelvik aha...já bych to měla dostat cca okolo 4.6., tak uvidím, co navrhne dr, jestli už budeme moct začít se stimulkou, nebo jestli budu muset čekat další cyklus 😝

mia75
23. kvě 2012

@evikj33 Bude to buď 🙂 Drzime paste

evikj33
23. kvě 2012

@rox @mia75 Holky dík za uklidnění 🙂 Dneska je mi zas nějak blivno a začíná mně palet žáha 😝 Pověsila jsem prádlo(koš hodil ven manža) a ted si dachnu,než pujdu vařit objed. 😉

evikj33
23. kvě 2012

@vall83 Hezky odpočívej těhulko at tu mrchu červenou odradíš.Hlavně že se brouček drží a tobě at se brzo uleví 😉

verry
23. kvě 2012

@vall83 drž se kočko! 😉

radina
23. kvě 2012

Ahojte dievcata, tak som po konzultacii, dostala som vymenne listky na predoperacne vysetrenia a recepty na tie lieky a injekcie. Neviete mi poradit aku to mam stimulaciu, ked mam zacat 2 DC s Di 1 a od 3 dna pridat k tomu MI 3 ? Mam to brat az do 10 DC . Diky za info 🙂

dadenka111
23. kvě 2012

@radina Ahoj, ja mam lieky tiez od 2DC teda kratky protokol, ale zacinam s Gonal F. Neviem co je Di 1 a MI 3

radina
23. kvě 2012

@dadenka111 Ahoj, ja mam nejake uplne ine lieky, ale teraz neviem, lebo som listocek nechala v lekarni, kolko doplacas? mne to vychadza na cca 80 eur za vsetky. Sa mi to zda malo, nie?