1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

anait
22. dub 2013

Ahojte...sme vo fáze neúspešného snaženia, že lekár už navrhuje aj IVF ... zaujíma ma čo to je dlhý a krátky protokol a koľko celá tá sranda stojí... ak by bol teda niekto ochotný mi to popísať, budem veľmi rada 🙂

malinka_02
22. dub 2013

@anait podle HP ti urci zda kratkym ktery zacnes pichat leky 2dc nebo dlouhy kdy sprejem do nosu zacnes uz an konci predchoziho cyklu. Leky vyjdou na cca 2500, pak je dobre icsi 7-10 000 podle poctu vajicek, prodlouzena kultivace 3000 a mrazemi zbylych 3000 kazdy car to ma jinak me to vysl cca na 20 000 a potom kazdy ket je 5000 a kdyz si das neco k tomu (asistovany hatching, embyroglue ) na 10 000..

danny38
22. dub 2013

@malinka_02 Ahojky 🙂 Sára porodila 16.4. chlapečka Sebastiana, míry 50 cm a 3040 g 🙂 už jsou z porodnice doma, ale zatím se tu moc neobjevuje, sžívá se doma s miminkem, ty začátky jsou krušné asi všude 🙂
A jak se máš ty? 🙂

danny38
22. dub 2013

@melisska Velikánská gratulace 😵

melisska
23. dub 2013

@danny38 ďakujem, len nech vydržíme do konca 🙂

danny38
23. dub 2013

@melisska Držíme s Aničkou mooooc pěstičky 😉

anait
23. dub 2013

@malinka_02 ďakujem za odpoveď ... čiže rozumiem tomu, že ťa to vyšlo 20 000 plus 10 000 Kč? Skoro som odpadla...

xlolax80
23. dub 2013

caute kocky, vedel by mi niekto poradit? mam brat utrogestan po IVF do konca 12. tyzdna, ku koncu postupne vysadzat. dnes som ale volala so sestrickou z centra a ta mi hovorila, ze sa to vysadza postupne az od konca 12. tyzdna. ake mate vy skusenosti?

malinka_02
23. dub 2013

@danny38 uz mi to psala Mirka 😉 ja mam doma leky a cekam na MS.
@anait no 20 tis ivf tedy prvni transfer ten nevysel pak prvni dva kety byli po 10 000 a posledni treti ket za 6500, celkem 46500 za 4 transfery v ramci prvniho ivf. Ted pujdem do druheho.

danny38
23. dub 2013

@malinka_02 Takže jdeš do dalšího pokusu?

malinka_02
23. dub 2013

@danny38 jo jo nic jinyho mi nezbyva..

zelvik
23. dub 2013

@malinka_02 Moc ti držím palce, ať už to konečně vyjde!!!!!!!!

malinka_02
23. dub 2013

@zelvik diky jsi hodna..

danny38
23. dub 2013

@malinka_02 Teda, budu ti moc držet pěsti, aby to už vyšlo .... strašně moc si to zasloužíš 😵

malinka_02
23. dub 2013

@danny38 dekuju..

dadenka111
24. dub 2013

@danny38 @pechlinka @mmirunda ahojte baby funguje sukromna tema? ja sa tam neviem dostat. vypisuje mi, ze neexistuje a mam si najst inu 😅 jedine, ze by som bola neziaduca, tak potom pardoooooon. 😀

janulkaa23
24. dub 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@melisska Gratuluji mooooc 🙂

janulkaa23
24. dub 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 Držíme s Matýskem pěstičky 🙂

andy39
26. dub 2013

Caute kočky,
chcem váM len dodať síl a podpory, sama som sa snažila asi 3roky o babatko všetkymi moznymi silami, az som skoncila na umelom oplodneni,...a co cert nechcel.vyslo to🙂som v 31tyzdni a cakame malu babiku, dufam, ze toi dobre vsetko dopadne.To mnozstvo placu po kazdej menstruacii, tolko clostilbegytu, pregnylu a utrogestanu...a nakoniec to vyslo. Preto vydrzte, niekedy ked necakate, vtedy to pride.

abieska
29. dub 2013

všechny zdravím,také jsem podstoupila IVF nejprve v roce 2006-na poprvé zaváděly 3 embria a jedno se chytlo,máme zdravou holčičku(36.tyden)a v roce 2011 další IVF-zaváděli 2 embria a bohužel se nechytlo ani jedno,ale měsíc po tom jsem přirozeně otěhotněla-máme další zdravou holčičku(34.týden)moc vám všem držím palce,hlavně po psychické stránce,nemáme to jednoduché 🙂

majija
29. dub 2013

Ahoj děvčata, po 2 neúspěšných cyklech, kdy jsem brala costylbegit, aby mi vyrostli folikulky jsem přešla na IVF. V pátek jsem si zaplatila 2400 za injekce a 500 za léky a teď čekám na periodu, abych si mohla píchat hormonky. Teď budu ještě platit 21 tis. za mražení, monitoring, icsi atd. Doufám, že to výjde. Chtěla jsem se Vás optat ,chodíte po transferu radši na neschopenku?

janulkaa23
29. dub 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@majija Já jsem šla už během píchání hormonů jelikož pracuji ve školce jako učitelka...

pechlinka
29. dub 2013

Ahojte baby..je normalne ze musim chodit stale na WC nenormalne ma tlaci mechur.. :( a taktiez pocitujem zvlastne pichanie v podbrusku.. :(

sudabe
29. dub 2013

@pechlinka je to normalne nic sa neboj ale ked pojdes na poradnu spitaj sa doktora

pechlinka
29. dub 2013

@sudabe Dakujem.. 🙂 hned som kludnejsia.. 🙂 no..ano spytam..ale poradnu mam az o 3 tyzdne.. 🙂 nevadí snad sa to dovtedy upravi.. 🙂

anait
30. dub 2013

@pechlinka waaaaaaaau, kde ťa ja nenájdem?? čau... a ty už čakáš bábo? super, super, gratlujem... si mala IVF teda? napíš mi IP, ak budeš mať čas 🙂 veľmi sa teším

anait
30. dub 2013

@malinka_02 ja tomu prd rozumiem... netuším zatiaľ , čo sú kety ani transfery, ani som nevedela, že v rámci jedného ivf je možné viac transferov ... každopádne dakujem za odpoveĎ 🙂

malinka_02
1. kvě 2013

@anait to vsechno zjistis nebo ti tady poradime 😉

renda12
1. kvě 2013

ahojte holky čeká mě první ivf s krátkým protok.chci s ezeptat po odebrání vajček mohu normálně do práce nebo jak vám bylo ???jsem ve zlíně na tom.

janulkaa23
1. kvě 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@renda12 Mě bylo po narkoze hrozně :(( nemohla sem ani sama vstát z postele, ale každý snáší narkozu jinak...