1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kcvrcekz
4. čer 2012

@mmirunda a dělali ti utz? Já měla cystu cyklus před stimulkou a ms teda byla pekelná málem jsem i omdlela a pak jsem si říkala, že stejně nepraskla, že ji cítím. No a na utz nebyla... Tak třeba taky praskla.

saraha2
4. čer 2012

@radina ne,ne..vůbec jsem to necítila..na netu jsem vyčetla,že máš třeba krvácení a špinění mimo cyklus..nepravidelnou MS,ale já nic takového nepozorovala....

kiwisek
4. čer 2012

@marmina taky posilam pozitivni energii na zitra, ty nase slunicko 😉

alinah
4. čer 2012

Cau holky! vy jste tedy ukecany!
hlavne chci poprat @marmina na zitra hodne stesti! at se to vydari!

@radina - ja jsem velky 'kafar' a omezila jsem to 1 kafe denne - rano, ale az po snidani. prvni dny byly krusny, ale ted si uz kolikrat ani nevzpomenu ze bych mela chut trebas po obede 🙂
no a jinak nescafe je pekne hnusny, pokud bezkofeinove - tak doporucuju Marks&Spencer - je opravdu lepsi. neni tak nakysle.. tak kdyz uz mam opravdu velkou chut, tak si dam lzicku tohodle a lzicku Cara a hodne mlika a docela to tu chut zazene 😉

mmirunda
4. čer 2012

@kcvrcekz No nedělali mi teď UTz tak uvidím jak tam potom půjdu. Ale možná fakt zmizela, bolí mě to míň než předtím, tak nevím 😖

zana21
4. čer 2012

@marmina Krásná tabulka, jsi naše šikulka. Na zítřek moc moc držím palečky, ať se bojovníčci pěkně rozmrazí a pak se jim líbí moc u maminky. Držím palečky, všechny 4, více nemám 🙂

rox
4. čer 2012

@marmina Taky ti drzim pesticky zitra, a i te moji hafine zakroutim palecky, aby je drzela taky 🙂

danny38
4. čer 2012

@marmina V kolik hodin mám zítra úplně nejvíc držet pěstičky? 🙂

kiwisek
4. čer 2012

@radina mojko, ta cysta ma moc mrzi... budem na teba mysliet, nech praskne, a telo uz bude pripravene ne 2 pokus... Snad si vsetky jobovky odbijeme teraz a tehu uz bude krasne a v pohode 🙂 a v july do toho pojdeme spolu! a vyjde to!!

marmina
4. čer 2012

holky moje zlatý, díky moooc! 😉 Ráno v 8 budu volat do iVF laborky, případný transfer by měl být kolem poledne. Tak já se loučím 😵 😵 dobrou!

danny38
4. čer 2012

@marmina Budu na tebe moc myslet, třikrát tfuj, tfuj, tfuj a držím strašně moc pěsti pro štěstí, drž se 😉

kacaul
4. čer 2012

@marmina držím ti palce 🙂 a těším se na novinky.. Hodně štěstí na zítra, tentokrát to vyjde 😝

dadenka111
4. čer 2012

@radina jaaj Ahoj, no tak som si este dnes uzila kofeinovu kavicku, asi este zajtra rano asi dam a potom uz mam kupenu bezkofeinovu 😉 ako zvladas odvykacku? 😀 a aku kuru mas na to?

dadenka111
4. čer 2012

@marmina Ahoj pevne nervy. to zvladnes! velmi drzim paste, palce a co len mozem. 🙂

mmirunda
5. čer 2012

@marmina Držím pěstičky 😵 😵

saraha2
5. čer 2012

@marmina tak konečně..že????? 🙂

saraha2
5. čer 2012

@marmina tak je to tady..myslím na tebe!!!!!

mia75
5. čer 2012

@marmina Drzime palce 🙂 určite sa v poriadku rozmrazia a vyjde to!!

zana21
5. čer 2012

Dobré ránko, nevíte náhodou někdo, zda se na PN píše důvod na ten list pro zaměstnavatele? Chtěla bych si vzít PN od OPU do týden po ET (snad tedy bude 🙂 a dohodla jsem se s obvoďačkou, že pokud ji CAR napíše doporučení, tak mi PN vystaví ona. Ale nechci, aby tam bylo třeba IVF nebo něco takového. Jak jste to řešily vy? Díky moc

plumeria
5. čer 2012

@zana21 Nepíše se to tam. Taky jsem měla PN vypsanou od obvoďačky a když se v práci ptali, co a jak, řekla jsem, že jsem měla angínu.

plumeria
5. čer 2012

@marmina Na dnešek držím všechny palce, co mám - to znamená momentálně 8 😉

zana21
5. čer 2012

@plumeria Děkuji, tak jen abych došla k ET 🙂

marmina
5. čer 2012

Bohužel mám špatné zprávy, z těch tří embryjek zůstalo jen jedno s velmi malou šancí ☹ ☹ ☹ ☹ Mám volat zítra, jak to vypadá, ale já už se dnes rozhodla, že na KET nepůjdu a v Pronatalu končím. Dojíždění už je pro nás neúnosné...Je mi teď úplně hrozně 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sophie32
5. čer 2012

@marmina Boooze, tak to mi je velmi luto....je hrozne, ze sa toto musi stavat a uz popri tom vsetkom musime znasat este aj taketo info... ☹ Hlavku hore, mozno ked zmenis centrum, tak sa veci obratia k lepsiemu a vsetko bude ok...ziskas aj novu nadej...a my Ta podporime 🙂

sophie32
5. čer 2012

@zana21 Ahoj! Mne PN napisal moj obvodny....bolest chrbta 🙂

plumeria
5. čer 2012

@marmina Chjoo, je mi to moc íto ☹ Je to na palici, člověk čeká a doufá a pak... I když naděje umírá až jako poslední, třeba to poslední ještě zabojuje a vydrží. Osudy jsou různé, už jsem tady na MK četla x příběhů, kdy bylo vloženo embryjko, kterému Dr. moc šancí nedávali, a vyšlo to 😉 Pokud ne, co dál? CAR u vás v Liberci? Kéž by šlo po síti poslat pohlazení...

plumeria
5. čer 2012

Souhlasím se Sophií - nové centrum to jistí 😉 🙂

zana21
5. čer 2012

@marmina To je mi strašně moc líto, ale já bych na ten KET šla, Vždy´t už jsi podsoupila tu hormonální podporu a jak psala @plumeria, tak nikdy nevíš a může to zrovna vyjít. Moc mě to za tebe mrzí ☹

kcvrcekz
5. čer 2012

@marmina jeeejda co to? ☹ to mě mrzí☹. Kdy oni ty embryjka rozmrazují? To je teda na prd a nezkusíš počkat na to jedno? Třeba je to bojovník.

kcvrcekz
5. čer 2012

@zana21 já mám PN z CARu a ale nemyslím, že se píše přímo co ti je myslím, že tam napíšou jen diagnózu číslem. Ale pomud by byla dr rozumná napíše ti třeba bolest zad..🙂