1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

winterska
19. čer 2012

@zana21 asi patřím k těm štastnějším, protože mi fakt nic není - prsa bolí - hlavně v noci při převalování se v posteli, nevolnosti má můj muž 😀 a už kolem 8 večer jsem unavená - ale to je i tím počasím.. Ale už se těším, až zůstanu doma na rizikovém..
Ty de drž a odpočívej 🙂

saraha2
19. čer 2012

@rox takže taky 8 vajíček?chápu dobře? tady je tolik novinek,že nezvládám..

saraha2
19. čer 2012

táákže..před chvílí jsem přijela z toho ultrazvuku a vše o.k.,takže ode dneška startuju s utrogestanem pak přidám synarel..léky jsem si vzala-nebo se zatím spíše domluvila,že si vezmu menopur..takže prosím všechny,co s tím máte zkušenost o info!!je tam napsaný-10ampul.-700 to je asi doplatek,ale zajímá mě,kolik jste jich tak spotřebovaly?díky moc 😉

dadenka111
19. čer 2012

@zana21 Stale sa snazim, tak koukej 😀 jj vsetky isli na ICSI. Kedze som za niekolko rokov ani naznakom nebola tehotna, tak mam podozrenie, ze ani klasicky ivf by to neslo. Mam asi nejaku alergiu, ci imuno, ci akoto ze sa nevie dostat spermijka dnu do vajka sama. IXI bolo velmi uspesne, tak som sa tesila.
Skusim sa spytat v GF ci si mozem zavolat embryologicke ako sa maju nase bublinky.

saraha2
19. čer 2012

@zana21 téda!!taková úroda!gratuluju!

saraha2
19. čer 2012

@rox ahá,už čtu,že nesošlo k ET.. ☹ ☹ to je v pr..,že??takové procedůry před tím a pak toto...

mia75
19. čer 2012

ahojte zlaticka, takze konecne teraz po ultrazvuku a screeningu - male je v poriadku, mavalo rukami& nohami, ma vsetko, co ma mat a nema nic, co nema mat 🙂 ani fotit sa nechcelo.. Neviem dokedy si ma tu nechaju, ale neponahlam sa radsej prec. Tak si idem prvykrat v klude pospat, lebo adrenalin bol velmi vysoko

saraha2
19. čer 2012

@rory_g pěkně se nám oplodni!!!!!!

saraha2
19. čer 2012

@mmirunda kdy si dáme to rande?jestli teda chceš to péro 😀 😉

saraha2
19. čer 2012

@mia75 ty jsi v nemocnici?????

zana21
19. čer 2012

@rox Tak to já tam mám to stejný a embriolog ti něco řekl? Mě řekl, že to není sto pro, ale už na první pohled se mu zdálo, že 3 vajíčka jsou nezralá. Ale, že to bylo rychlé zkouknutí. A ty chodíš na archu, viď? A nechceš přejít na Letnou?

zana21
19. čer 2012

@winterska Tak hlavně ať to vydrží :-- A jak dlouho chceš ještě chodit do práce?
@saraha2 Já měla menopur, pojišťovna ti proplácí 3 velké krabičky, kde je 10 ampulí. Já spotřebovala nakonec 2 celé krabičky a 2 ampulky ze třetí, naštěstí se folící rozjely 🙂 Už mě více nenapadá, tedy kromě gratulace, že je vše OK a startuješ do dalšího IVF 🙂

zana21
19. čer 2012

@dadenka111 Jen zkus, to napínání je tedy hrůza. Ale možná, když nevolají, tak je vše OK 🙂 To je moooc dobře, že se snažíš 🙂

zana21
19. čer 2012

@mia75 Držte se oba, chápu, že být v nemocnici je naprd, ale zase jsi pod kontrolou 🙂 Doma si tě mm ještě užije i po tom s brečícím mimčem 🙂

saraha2
19. čer 2012

@zana21 děkuji za info!v prvním pokusu jsem měla dost vysoké dávky,tak uvidíme...
@dadenka111 píšeš,že máš všechny ICSI a PICSI ne?

danny38
19. čer 2012

@mia75 Tak to je skvělé, malý bojovníček se nedal, parááááda 🙂 Mám z vás obou veeelikou radost 😉

marmina
19. čer 2012

@mia75 jůůů, přidávám se ke gratulacím, je to zkrátka šampion 😵 😵 😵

rox
19. čer 2012

@saraha2 ....a 30 tis v pr.....li
@zana21 Me embryolog nerekl vubec nic, jen ze nepozna kvalitu a zda chci ICSI, tak jsem to pochopitelne dala. Podle me obe vajicky byly naprd ale nic nerekli aby mohli vyinkasovat dalsich 7 tis. Navic jsem ve fazi, ze vubec nevim, zda chci nekam prechazet a zda se jeste budu snazit. Ale to neni tim neuspechem, to je chovanim "milacka"

marmina
19. čer 2012

@pupidu jj, určitě je rozumné všechno konzultovat s doktorem!
@zana21 není to metoda One Brain? já jsem na tom jednou byla, bylo to docela zajímavé, našli mi nějaký blok z dětství a odstranili ho...no nevím, jestli se tomu dá úplně věřit...podruhé už jsem nešla, připadala jsem si tam chvílemi jako blbeček když jsem musela po léčitelce opakovat nějakou větu furt dokolečka 😀

saraha2
19. čer 2012

@marmina četla jsem,že máš dobrý pocit z nového caru,tak to je super!nestíhám to vše dočíst ☹ já car nezměnila,ale budou jiné léky,dáme picsi a AH..a uvidíme,co z toho bude...už jsem dnešek odstartovala prvním utrogestanem 😉 ráno jsem si ho nebrala,jsem nevěděla,co bude atd,tak až ted odpoledne..

marmina
19. čer 2012

@saraha2 takže dneska jako startuješ? to je skvělé, držím pěsti ať ti to s Menopurem vyjde. Já ještě nevím, jaký protokol budu mít a jaké léky, o tom se pobavíme asi po té laparce

marmina
19. čer 2012

@saraha2 o Picsi uvažujeme také

saraha2
19. čer 2012

@rox to je mazec,že?nám ICSI taky nepomohlo..teď prý budeme spoléhat na PICSI..takže to bude zajímavé...

marmina
19. čer 2012

@rox věřím že se udobříte! do příštího pokusu je dost času 😉

saraha2
19. čer 2012

@marmina no..jsem chtěla dát zase puregon,ale pak jsem řekla doktorce,že pokud jde jen o aplikaci,tak že mě to stejně vždy píchal někdo,že já sama nee..tak že jo,že s menopurem mají dobré zkušenosti,tak uvidíme..ale PICSI dáme určitě...už jsme poučeni z prvního neúspěchu..že nebylo ani na zamražení a ani embryjka nebyly nijaký super..

marmina
19. čer 2012

@pupidu nejdůležitější v tomto ohledu bude imuno, genetika, štítná žláza...

marmina
19. čer 2012

@saraha2 je fakt že jsem jednou na IUI stimulovala gonalem a reakce nic moc, už to chtěli zastavit ale dopichovala jsem ještě pár dní menopur a nakonec IUI bylo a výsledek mi tady běhá po bytě 😀

mia75
19. čer 2012

ahojte, dakujem velmi, ta jeho bojovnost je dojimava. Bola velmi zlata doktorka na UTZ, tak sa mu prihovarala, aby mi zakyvalo, pocitali sme prstiky na rukach a nohach a tak 😀 @saraha2 Som v spitali - prijali ma pre silne krvacanie. Drzte sa holky, skusim docitat vecer, nebola som schopna sa sustredit tie 4.5 dna...

rox
19. čer 2012

@saraha2 Me rekli ze se obe oplodnily,ale druhej den uz byly bez dalsiho vyvoje.....dodnes nechapu. ale asi mi to neni souzeny chapat. 😒

saraha2
19. čer 2012

@mia75 no tak hlavně,že je miminko tam,kde má být!a nespíchej domů!!!!!už jen to,že víš,že jsi tam pod dohledem dělá své 😉