1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
9. črc 2012

@dadenka111 neštípe!!nesmí se to vstříknout moc rychle,ani moc pomalu..to jsi šikulka teda..já sama nepíchnu ani do břicha a hlavně se na to ani nedívám!!vždy pak jen řeknu.už??? 😀 😀 😀 no mám 3balení menopuru a za každé doplácím 700kč..takže 2100 a dnes jsem platila něco málo přes 750kč..takže necelé 3tis.za puregon jsem dala 5800kč..
@rory_g kéž by se nám zadařilo mít i mražáčky!!
@rox ted mám zase dlouhý protokol,ale nemám pero,ale klasiky-menopur..ten se prý dokoupit dal,ale za plnou cenu a že ho mají jen po pěti,nebo po deseti..a já potřebovala dvě ampule,tak proto fostimon..poprvé jsem měla 8vajíček..

martina_81
9. črc 2012

@saraha2
@dadenka111
@rory_g tak to je teda pěknej bordel, vy si to pícháte samy a jen u mě musí mít sestra nějaký problémy. ☹ Takže jestli mi ho zase dají, tak na to kašlu,řeknu,že někoho mám a píchám sama. 😉
@zaneta2 embryoložka říkala, že jsou v suprové kvalitě (od prvního dne z nich byla nadšená, jak se krásně vyvíjejí),tak že teda už 4 zamrazila ten 3.den. Co já vím, jestli je to normální,nechávám to na nich, snad vědí, co dělají.
@zana21 vím,že první neúspěch ještě nic neznamená,tak jsem v klidu (teď už jo 😉 ). Koukala jsem, jaký máš krásný testíky, tak gratuluji. 🙂 🙂

saraha2
9. črc 2012

@rox jaký špeky??? 😀 😀 😀 tak akorát..mě se ptala sestřička,kolik měřím a vážím..tak jsem jí to řekla s tím,že jsem něco málo nabrala,ale že to je určitě z toho prednisonu,tak se smála,že na něco to svést musíme,ale že jsem podle tabulky uprostřed zeleného pole,což je ideál.. 😀 😉

rory_g
autor
9. črc 2012

@martina_81 určitě řekni, nic na tom není, když budeš potřebovat, poradíme a podpoříme 😀

martina_81
9. črc 2012

@rox uvidím podle toho, jaká tam teď bude sestra. Minule jsem taky říkala,že mi to píchne přítel a to jsi měla vidět ty scény,co začla dělat. 😖 prý jestli je přítel nějaký zdravotník a že by to nepíchl dobře a budem mít stimulku v háji,takže mi nedala ani jehlu a stříkačku a večer jsme museli do nemocnice. A pak mi tady většina napíše, že si to píchaj do břicha. a se špekem problém taky nemám, po Prednisonu mi narostl pěknej pupek, takže píchat bych měla do čeho. 😉

zaneta2
9. črc 2012

@martina_81 určitě vědí co dělají. ale zaskočilo mě to. my totiž mražení řešili i kvůli financím. nebylo to taky moc levné a kdyby nám to udělali bez nás, tak bych asi byla naštavná. 🙂

dadenka111
9. črc 2012

@zana21 anooo už som to našla. listovala som tu ako blázon a tvoje testíky nikde, tak ma napadlo... 😅
Hlavne, že mi na KET dajú Prednison a že mi Estrofenom pekne sliznica narastie. Predsa len po punkcii som mala boľavé vaječníky a všetko tam dole ubolené tiež. Preto aj KET vo väčšine bez problémov klapne, že? 😉 Teraz budem oddýchnutá a beriem aj dlhú dovolenku. Už sa na to teším. Len zase to nekonečné čakanie 😕
@rory_g no to jo. pripadala som si ako na joge a trošku som sa aj zapotila pri tom, ale dalo sa 😀
@saraha2 ale je to super a pohodlné mať niekoho na pichanie. Zvládala som tie všetky injekcie sama až na Cetrotide. Z neho som mala alergickú reakciu a strašne som sa zľakla. Ďalšie dva dni pichania som išla ku kamoške sestričke. Moc sa mi nechcelo cestovať, ale chcela som si oddýchnuť od pichania a hlavne ona mala 3 rôzne injekcie do 10minút pichnuté a mne to trvalo vyše pol hodky a možno aj viac. 🙂
@marmina 26.7. idem na konzultáciu ku KET

rox
9. črc 2012

@martina_81 Tak pak si myslim, ze je zadrhel nekde u ty sestry. Poptej se doktora, ale fakt jsem nevidela neslysela,ze by to nesmel pichat kdokoli. Kdyby to bylo do zily, tak pochopim, ze nezdravotnik se netrefi, ale kdyz je to do tela, tak na tom se snad neda nic pokazit.
@saraha2 Dobni se sama, at nejsi zavisla na chlapovi. Nic to neni 😀 😀

rox
9. črc 2012

@dadenka111 Neni nad praktika, ktery to ma v ruce vid? 😀

dadenka111
9. črc 2012

@rox 😀 jj

martina_81
9. črc 2012

@rox uvidím ve čtvrtek, podle toho, jaká tam bude sestra. A myslíš,že ten pregnyl se píchá vždycky? Holčina z naší diskuze psala,že při jednou Ketu jí pregnyl dali a při druhém ne,tak mi to přijde taky divný. 😒

martina_81
9. črc 2012

@zaneta2 a kolik jste dali za mražení? My to nějak neřešili, protože když to nedopadne,tak budu ráda,že mám nějaký zamražený a počítali jsme s tím,že zadarmo to nebude. My za těch 7 dali 5500.

zaneta2
9. črc 2012

@martina_81 4500 za 2, ale kam chodím tak se neřeším množství. cena je stejná. celkem nás 1. IVF vyšlo na 23.tis vč. léků. počítali jsme 30tis. tak máme ještě rezervu 😀

zana21
9. črc 2012

@dadenka111 Je to zvláštní, že někde KET vyjde a ET ne. Možná je tělo odpočatý, více při síle. Také je dobře, že ti dají prednison, to může ty šanci zvýšit, pokud v těle byly nějaké protilátky proti mimíškovi. Léto je prostě naše, holky jedny 🙂
Holky, já také musela píchat pregnyl do zadku, respektive do svalu – tedy stehno nebo zadeček. MM píchnul do zadku v pohodě, jediný rozdíl mezi pícháním menopuru do bříška bylo v úhlu v pichu a u pregnylu musel natáhnout trošinku stříkačku, aby zjistil, zda nebude krev ve stříkačce. Ale sestřička říkala, že se jí ještě nestalo, aby někdo krev měl, tedy něco špatného nabodl. Prostě my český ženský na to máme zadky 🙂

zana21
9. črc 2012

@dadenka111 Ale sama bych to tedy nezvládla, to máš můj obdiv 🙂 😲

dadenka111
9. črc 2012

@zana21 😎

martina_81
9. črc 2012

@zaneta2 tak u nás to počítají podle množství, ale jak, to nevím, každopádně s 5500 za 7 E jsem byla spokojená. 🙂 Zatím v tom máme 24 tisíc,tak jsem zvědavá, na jakým čísle skončíme. no a pár tisíc ještě za naftu, co už jsme do caru projezdili. 😒

rox
9. črc 2012

@martina_81 No pri KETu mi prijde divny ho davat. Ten je na ovulaci, a to pri ketu nepotrebujes. Ale mozna ma jeste nejakou dalsi funkci, ze treba mozna nejak jeste to bricho dale pripravuje at se mimisci chytnou. Takze kdyz nebude, tak to asi nevadi, a kdyz bude tak to nicemu neuskodi 😀
Teda to je odpoved, bych mohla jit do politiky 😀 😀
@zaneta2 Ty jsi taky samoplatce?
@zana21 Jsem zrovna chtela napsat, ze u me by ta jehla musela bejt hodne dlouha abych se trefila do nejake zilky 😀 😀 😀 😀

zaneta2
9. črc 2012

@martina_81 to se tady nezdá kolik člověk projede. nemáme to do caru zrovna blízko. ale musíme s tím nějak počítat. každopádně jsem ráda že jsme do toho šli. i do dvou E. teď už jenom počkat kolik jich na ultrazvuku bude 🙂

zaneta2
9. črc 2012

@rox nejsem, to byl doplatek, zbytek hradila pojišťovna. měli jsme ICSI, PK, PISCI a mražení.

saraha2
9. črc 2012

@rox néé!!bojím!!jsem psala,že se ani nedívám!jako říkala jsem si,že aspoň kuknu..ale bojíím ☹ a manžel si to užívá 😀 a aspoň to pro něho neznamená jen prácičku v den OPU..
@martina_81 já se na tvém místě rovnou poptám doktora..

verry
9. črc 2012

ahoooojte kočiny, takže se hlásím z dnešní kontroly 😉 mimčo roste jako z vody 😵
vyfasovala jsem konečně průkajdu, takže jsem ofiko těhule 😀 a jak jsem myslela,že dnes jsem 10+4, tak Dr. mi podle UTZ řekl že jsem prostě dnes 11+0... 😅 (asi jsme zas většíí). Vzali mi dnes krvičku a za 14dní jdu na UTZ na zjištění projasnění šíje. Takže se teď budu zas modlit aby bylo vše ok.
broučínka přikladám 😵 😵

martina_81
9. črc 2012

@verry krásná fotečka, moc gratuluju. 🙂 🙂 🙂

saraha2
9. črc 2012

@verry jůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!to už je ale drobeček velikej!!!!!!!no maminko teda!!moc gratuluju k průkazce!!!!!

verry
9. črc 2012

@martina_81
@saraha2 děkujůů, holky 😉

kiwisek
9. črc 2012

@rox ahojky, diky za spoluúčast.. jak píšeš - je to na p... ale snažím se z toho nějak dostat. hodně to bolí, taky jsem si pobrečela... Jsem dnes volala do Motola, jestli můžu vysadit utrogestan, když už od soboty normálně krvácím a sestra řekla, že stejně mám přijít na krev ☹ chjo... ještě otvírat "čerstvý rány"...
jinak manžílek včera koupil dovču - 5 nocí na Malorce, tak jdeme příští týden hojit rány 😉 snad aspoň přijdeme na jiné myšlenky.
do 3 pokusu zatím jít nechci (myslím tento rok asi ne), pak uvidíme. potřebujeme se asi oba od toho nějak odosobnit, dát si pauzu... i když hrozí, že spermoigram se zase rapidně zhorší 😖 tak někdy fakt nevím...
hlavně se nějak musíme dostat do psychické pohody a taky zase od 0 šetřit peníze 😝 tak uvidíme...
každopádně děkuji Tobě i holkám za podporu!!

kiwisek
9. črc 2012

@verry krásny, držte se!! 😉

verry
9. črc 2012

@kiwisek děkujůů 😉

rox
9. črc 2012

@verry Krasne miminko, jak si pekne hovi v brisku!!! A prukajdu jsi dostala tedy dost brzo, znam holky co ji dostaly az tak 12tt

janulkaa23
9. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ramdy Děkuji za info 🙂 sem zvědavá jak mi bude 🙂