1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rox
12. črc 2012

@marmina Angina snad ne, to bys mela teplotu a silene by te bolel krk. Moje metoda je velke baleni vitaminu C, jednu pulku hned, druhou pulku druhy den. Nepredavkujes se, vse ostatni vycuras. Ale me ttoto vzdy pomuze v boji s nejakou virozou!
@mmirunda Ja bych poslechla mmirundu......to je skoro dr 😉
@saraha2 tak at tak krasne rostou dale!! Ktery jsi DC?
@zana21 Oni ti snad tu odpoved nechteji da t nebo co 😀 😀

rox
12. črc 2012

Holky my v noci v volali policajty, pac vedle v baraku byli zlodeji a sypalo se sklo. Spat jsme sli ve 3. Ale jak tam bydli kolem asi 300 lidi, sklo sesype, je kraval, Tonik rval na celou ulici ze to z vinohrad muselo jit slyset az na prosek......tak nikdo nevylezl, nikdo policii nezavolal, proste lidi netecni, nic je nezajima pokud nejde o jejich zadek. Strasny!!

dadenka111
12. črc 2012

@malinka_02 no antibiotikum je kvoli odberu vajok, je to predsa len mini operacia a ja som 2dni po tom spinila. atb je aby nahodou nevznikla infekcia. potom by vklad nemohli robit 😔

rory_g
autor
12. črc 2012

@rox no to je hnus dnešní doby, dřív soused sledoval souseda, až to bylo nepříjemné, dneska se lidi bojí a jsou neteční, jak píšeš...teď co je horšího 😝 Aspoň jste pomohli sousedům, to je dobře 😉

radina
12. črc 2012

@rory_g Pokial viem tak nemam 😒 ale asi mi to dali kvoli tej cyste , co mi vcera vyberali. Aj ked je pravda, ze mam dost silnu menstruaciu...tak mozno aj preto.

radina
12. črc 2012

@dadenka111 No ako vidim, kazde CAR ma ine metody. 🙂

mmirunda
12. črc 2012

@saraha2 Ahojky kočko, no může to být tím, že teď od 1.července se měnili ceny a úhrady pojišťoven, proto různá cena na stejných lecích 😉 Jinak celková cena fostimonu je cca 448,- a asi 360 korun by měla platit pojišťovna, tudíž doplatek cca 80,-. Držím jinak palečky na OPU a ať jsi výnosná nosnice 😉

radina
12. črc 2012

@malinka_02 Asi mi to dali fakt kvoli tomu, ze mi vyberali cystu.

marmina
12. črc 2012

@rox vypadá to na angínu, už mám přes 38 a bolest že nemůžu polknout, to je pech, takže všechno se o měsíc posune ☹
Holky, jdu zalehnout, asi nebude tabulka - novinky mi napiště když tak do IP, prosím. @zana21 jsem na tebe zvědavá 😉

zana21
12. črc 2012

@marmina @rory_g @rox a pro všechny, kdo to se mnou prožívaly 🙂 Už mám hodnotu, je to 2088, sestřička říkala, že je to OK. Byla jsem na odběru 18. den po ET s PK. @rory_g Termín UTZ nemám, dr mi bude jště volat kvůli tomu OHSS, mám zvýšené bílé krvinky, tak buď půjdu dřív na UTZ k Jarošové nebo pozdějí už k dr Langerové 🙂

zana21
12. črc 2012

@marmina Tak šupky dupky do postýlky, ať jsi co nejdříve v pořádku

rory_g
autor
12. črc 2012

@zana21 😵 😵 😵 nádhera!!!! Moc moc moc gratuluju, super!!! Ježíš já mám radoooost 😀 😀 Tak držím palečky s tím hnusným OHSS 🙂
@marmina šupem do postýlky a nejlépe na pohotovost, ať jsi co nejrychleji fit! Na tabulku kašli 🙂

pawlla
12. črc 2012

@marmina jeej tak to je mi loto to je jako naschval 😒 tak se hlavne pekne vylez a vypot at jsi co nejdriv ok

zana21
12. črc 2012

@rory_g Myslíš, že ta hodnota je OK? Není málo, ty jsi byla kolikátý DPO?

saraha2
12. črc 2012

@malinka_02 taky bych to brala,jako menstruaci už..u nás v caru je to tak,že první den,jak je krev zavoláme a druhý jdeme na odběry-hormony a ultrazvuk a pokud je vše o.k.,tak vydají léky a začne se píchat..

saraha2
12. črc 2012

@rox dnes jsem desátý..

saraha2
12. črc 2012

@mmirunda děkuji za info,tak v pondělí to vyzvednu,tak uvidím,kolik budu platit...snad tam budou mít ještě zbytky za tu menší cenu..jinak budu na 7tisících za léky ☹ a pak že levnější menopur..........
@zana21 krááááásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zana21
12. črc 2012

@saraha2 Děkuji 🙂 Tak to koukám, jak blázen, že platíš tolik. Já měla 3 velký krabičky menopuru (v jednom 10 prášků) a doplácela jsem cca 500 Kč za všechno.

dadenka111
12. črc 2012

@zana21 Žani paráda. 😵 Krásna hodnota. Neboj sa máš dosť vysoké, je to o.k.. rory bola tuším 20DPO.

zana21
12. črc 2012

@dadenka111 Děkuji moc uklidnění, to čekání za to stálo. jen stále nemám termín UTZ, protože mi bude volat dr kvůli tomu OHSS. Křeče naštěstí už moc nemám, jen občas, ale břicho mám jak balon. V práci to musím pěkně maskovat 🙂

rory_g
autor
12. črc 2012

@zana21 určitě je to v pořádku, já byla 20DPO 😉

malinka_02
12. črc 2012

@zana21 děkuju..ještě se zeptám ty si byla po opus a po et doma? Já to v práci nesmím říct ale zase když si vezmu na oboje dovcu tak mi žádná moc nezbyde a chtěla jsem jet k moři v srpnu když to nevyjde..

malinka_02
12. črc 2012

@dadenka111 aha tak to jo..
@zana21 to je skvělý! Moc gratuluji!!!
@saraha2 děkuji..jdu tam volat a objednat se na UTZ. 7Dc

zana21
12. črc 2012

@malinka_02 Já byla od OPU do cca 4. dne po ET doma,byla jsem za to moc ráda, protože po OPU dost břicho bolelo a měla jsem náběh na OHSS. Ten se mi vrátil pak 10. den po ET 🙂 Já byla na PN...

saraha2
12. črc 2012

@zana21 tak já ty tři krabičky menopuru už upotřebila a za ty budu doplácet 2100..a ted k tomu jsem musela dokoupit 10krabiček fostimonu ☹ a ty platím celou částku..to je fakt divný,jak to má každý car jinak..ale co už..no..já za krabičku menopuru 10ampulek doplácím 700

zana21
12. črc 2012

@malinka_02 Děkuji 🙂
@rory_g Doufám v to, čekání se vyplatilo 🙂 Teď už jen vědět ten termín UTZ a budu spokojená 🙂

saraha2
12. črc 2012

@zana21 píchám totiž 300jednotek-takže 4ampulky za den..

zana21
12. črc 2012

@saraha2 Tak to fakt nechápu, že ti to vyšlo tak draho. Ale hlavní je, že menopus zabírá a budou krásný vajíčka 🙂

zana21
12. črc 2012

@saraha2 Já píchala také 4 ampulky, ale asi jenom 4 dny, pak míň. Ono pak tu krabičku vážně rychle spotřebuješ, když máš toto množství po celou dobu. Hlavně to musí vyjít 🙂

rox
12. črc 2012

@saraha2 Tak to uz mas nadherny foliky, ja mam tento mesic anovulak!! Furt mi to dr rikal posledniho pul roku,ale tento mesic to poprvy vim i ja - teplota furt nizko, testy negativni a plodne obdobi dle kalendare davno za mnou. A to prej po IVF budu nabita hormonama. Prd 😠 😖