1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
16. čer 2012

@mmirunda No, já si říkám, že jsem ráda, že víkendy nemám. Hlavně ať ti to rychle uteče a pevně věřím, že než se naděješ budeš odpočívat doma 9 měsíců 😉 Moc ti to přeji 🙂

kcvrcekz
16. čer 2012

@rox to mě mrzí, že to tvůj chlap takto blbě vzal☹. To je tedy hrůza☹. Ale ty se naž být v klidu ať tě to břicho přestane bolet. Myslím na tebe.

danny38
16. čer 2012

@unkarka Jooo, tak to znám, fcb a hry 😀 😀 😀 Děsný žrout času 😀

pupidu
16. čer 2012

ufff vyžehleno 😝 😀
Krásné dopoledne, holky
@danny38 Moc hezky jsi to o těch chlapech napsala. Já si teda nemůžu stěžovat, neshazuje mě, snaží se mě šetřit, pomáhá...ale i on má někdy svoje chvilky 😠
@mmirunda Tak tu sobotní šichtu ti nezávidím, úplně si vzpomínám, jak jsem nenáviděla chodit do práce v sobotu. Všichni si ráno chrupkaci a já už šlapala na bus 😖 Ať ti to tam hezky utíká 🙂
@rox Otevírá se mi kudla v kapse, když tak čtu, jak tě ten tvůj chlap trápí ☹ A jak psaly holky - kdykoliv budeš potřebovat, rády tě vyslechneme, podržíme. Jsme tu přece pro sebe navzájem 😉

danny38
16. čer 2012

@pupidu Můj chlap je v tomto ohledu taky super, ale jak píšeš, každý chlap má své dny a ten můj to taky umí 🙂 Je hrozný nervák, takže když mu něco nejde a začne se vztekat, přecházím do jiné místnosti a nevšímám si ho 😀

mmirunda
16. čer 2012

@danny38 Děkuju, nepřeju si nic jinýho 🙂 ale zase je to blíž což jsem moc ráda

mmirunda
16. čer 2012

@pupidu Moc děkuju, ale ono to snad uteče, objednala jsem si na oběd pizzu a hned mi bude lépe 😉 a hlavně za chvíli už žádné víkendy ( teda aspoň doufám, ale snažím se myslet pozitivně)

danny38
16. čer 2012

@mmirunda To věřím a už si chystám pěstičky na držení v červenci 😉

mmirunda
16. čer 2012

@unkarka to já si tady kolikrát pustím i to co jsem třeba neviděl, Prostřeno, Jste to co jíte nebo film, sice mám dvouhodinovej film na šest hodin, když to furt zastavuju, ale aspoň to utíká 😉

mmirunda
16. čer 2012

@danny38 🙂 ♥

mmirunda
16. čer 2012

A holky co dneska podnikáte??? Nějaké výlety? Koupáníčko ?? jak já Vám závidím. Já zítra budu doma a dohánět resty, jako žehlení a samozřejmě musím vařit, když jsem dneska chudáka chlapa ponechala osudu a ani mu nenavařila 🙄 🙄

pupidu
16. čer 2012

@danny38 Tak to znám. Na znamení nevěřím, ale on je beran se vším všudy. Většinou je skvělej, ale pak stačí "blbě mrknout" a vyjede jak čert z krabičky 😀
@mmirunda Nooo, tak pizzu bych si taky dala líbit. Ale musím se držet a zhubnout. Jestli se miminko podařilo, tak budu za chvilku těžší než pár pytlů cementů 😅 😀

mmirunda
16. čer 2012

@pupidu Tak to je to jediný co mě teď netrápí, ne že bych žrala jak nedovřená, ale stejně po těch hormonech něco přiberu a pak v těhu taky ( pokud se podaří ) a tak pak bude času dost abych to shodila. A hlavně pizzu jsem neměla strááááášně dlouho ( asi měsíc 😀 😀 )

rox
16. čer 2012

@danny38 Holka moje, v tom vsem zmatku ve kterym se ted placam jsi me opravdu pobavila - nabryndaji do sklenicky a jeste jim je u toho dobre vid 🙂 Mas svatou pravdu!! Chlapi jsou sraci ktery kulovy vydrzi a kdyz jim je nejhur tak vsechno hodi na zenskou. No ja se dovedela ze nejsem tehotna protoze jsem chlap, a chlapi tehotni bejt nemuzou... 😖
@unkarka @mmirunda @kcvrcekz dekuji vam holky.....ja to ted fakt na nejaky snahy nevidim, ted dokonce citim, ze zadny dite za danych podminek nechci, ale ja vas budu pozorovat a drzet vam vsem pesticky aby vam to co nejdrive vyslo!!!

rox
16. čer 2012

@mmirunda me zavidet nemusis, ja taky sedim v praci.....

mmirunda
16. čer 2012

@rox děvče, co děláš v práci?? Kočko, aby se ti nepřitížilo ☹

rox
16. čer 2012

@mmirunda Dane a financni urad volajiiiiiiii 😠

mmirunda
16. čer 2012

@rox 😠 😠 😠

rox
16. čer 2012

@mmirunda Sedim na zadku, sem tam zajdu k tiskarne nebo si uvarit caj. Takze bych rekla ze min pohybu nez doma, tam bych urcite behala v jedny ruce s vareckou a v druhy ruce se smetakem 🙂

rox
16. čer 2012

@mmirunda A vy to tam mate jak? To mate net na kase nebo jak se dostanes na net kdyz jsi v lekarne? Nebo nejsi na kase a sedis nekde vzadu na PC a "neco" delas?

mmirunda
16. čer 2012

@rox Aspoň se nemusíš dívat na protivnýho chlapa 😠 😠 věř že ho to přejde, až se mu to rozleží

mmirunda
16. čer 2012

@rox no máme net na všech počítačích. vepředu máme tři výdejní místa a na dvou je to bloklý ( dostaneme se jen na něco) a jeden musí být odblokovanej, protože s netem občas musíme pracovat ( máme internetový obchod a poradnu) a o víkendech moc lidí nechodí, tak je na to čas, v týdnu je to horší

danny38
16. čer 2012

@rox Nenech se ničím rozhodit, ať si říkají co chtějí. Buď to ten chlap za to stojí a za nějaký čas na to přijde a pochopí nebo za to nestojí a to si pak může sbalit čemodán neboli kufr a jít 😠

zana21
16. čer 2012

@rox Tak to je vážně na pěst, ale ty chlapi prostě zlobit umí a většinou, když ty to nejmíň potřebuješ. my se včera také chytli, připadá mi, že mu všechno nějak nedochází, jaká to všechno je pro mě zátěž. Ale asi je to tím, že my "současný moderní a hlavně soběstačný" ženy neskučíme a vlastně je v mnoha věcech ani nepotřebujeme 🙂 Včera jsem si vážně říkala, že jak by to bylo skvělý, kdyby jsme je k tomu vůbec nepotřebovaly 🙂 Ten můj se včera urazil, že jsem mu řekla, že by si dneska a přes víkend mohl tu skleničku vína večer odpustit, aby bylo spermio OK a neztroskotalo to na tom. Byla z toho hádka, že mu snad něco nechci dopřát 🙂 V tu chvíli se mi honilo, ať se s tím vínem snad udáví 🙂 Vůbec nepochopil o co mi jde. Dnes tedy přišel s omluvou, že si to všechno neuvědomil a je mu to líto, ale...Ale uvidíš, třeba se s tím ten tvůj jen potřebujeme srovnat a pak bude zase líp 🙂 Včera jsem mm i řekla, ať už to neřeší, že já mám holky z koníka, se kterýma to můžu probrat a reakce je od vás taková, jakou potřebuji 🙂 Jste všechny zlaté 🙂
@mmirunda Tak to vzali v práci senzačně, já to tedy tajím 🙂

ivapo
16. čer 2012

@rox já s tím mim mám tky občas Itálii ... Hlavne nez jsme na to šli... Asi 3 týdny před vším se najednou rozhodl ze to musíme minimalne o pul roku odložit... Chápete to? Já uz připravena .. Natesena atd.. Ze neni dobra situace v práci.. Atd.. Ze az se to zlepší tak pak možna... Me malem trefili... Ale řekla jsem si .. Sakra budu si stát za svím... Přece si chlapeček nemůže pískat a já budu skákat .. Uz se to rozjelo a basta.. Byli to děsné nervy... A s malou jsme ho pak přesvědčily .. Ženská si ma stát za svým zuby nehty... A kdyz to nevyjde tak ten chlap fakt za to nestojí.. To je můj názor.. No ne? Neni mi 20 ani 30 a biolog hodiny netikají ale odtikavaji... Chtěla jsem to proste ještě zkusit.. Tak to nevzdávej ,uvidíš jestli se vzpamatuje a ma tě rad tak se bude muset vzmuzit jinak je to srab a co se srabem .. Ono mu to snad docvakne.. Vždyť je to jenom clap 😝

mmirunda
16. čer 2012

@zana21 jj vzali to dobře, já to tajit nechtěla, stejně věděli, že se o miminko snažíme a nejde to a nejde ...

cuculik1
16. čer 2012

V stredu som mala opu a bolesti ustupili len trosku, vcera bolo lepsie ale dnes ma znova pichaju oba vajecniky, boli to ked idem na vc....uz neviem co s tym....nafuknuta moc nie som, dycha sa mi fajn, nepribrala som ale neviem ci je to normalne....snazila som sa dovolat doktorovi do car ale neberie mobil, najlepsie mi je ked lezim....zazili ste to niektora?

rox
16. čer 2012

@cuculik1 Me je uplne stejne, ve ct mi bylo dobre,ale vcera me zacaly bolet vajecniky, cuka mi v nich, ne porad, ale narazove, treba 5 vterin desna bolest a pak to prejde, vice nalevo. Kdyby ses mu dovolala, tak mi rekni, co ti poradil. citim se stejne ☹ Kdy jdes na ET?
@zana21 Vis, me vcera fakt bylo blbe, tak jsem dosla domu a "jen" jsem sundla suche pradlo, povesila vyprane, nachystala a zapnula mycku a umyla drez a sporak. Pak jsem si lehla na gauc a trpela. Potencionalni otec dosel domu, videl me na gauci, neusmivat se, pomalu dostaval vztek (to poznam uz podle chuze) a behem 3 min dostal amok, ze se valim, tvarim se kysele (a to jsem mu psala sms ze mi je blbe!!), mam furt spatnou naladu cimz mu ublizuji(!!!)a kdo se na to ma divat....no pak me zacaL urazet, to ani nebudu publikovat. Dostal zachvat vzteku ze jsem se radeji zamknula za zachode, zuril tak ze by me asi prizabil kdyby me mel poruce. A proc? Protoze doma nic nedelam a valim se a blbe se tvarim kdyz prijde domu. To ze jsem po OPU a mam bolesti jaksi nikoho nezajima. A rano jsem se pak jeste dovedela ze jsem pos*ala cely vecer a ani se za to neumim omluvit. Upozornuji ze krome pozdravu jsem vcera vecer nerekla ani slovo ptz jsem to ani nestihla nez zacal zurit! Takze pochybuji ze jemu neco docvakne a chapete, proc nemam silu ani chut v cemkoli pokracovat.
Nicmene nez dosel domu, tak mi psal sms ze volal dr Visnove do Cube (psala jsem ze jsme u ni na podzim byli a byli jsme s ni spokojeni)....takze hned neco aktivne resil a domlouval a asi chtel pokracovat. Nevim, mel mi to rict doma.

pixie18
16. čer 2012

Ahojte dievcata, tak dnes som bola na UTZ. Uz mi stanovili termin OPU - v utorok. aj ked doktorka mi povedala, ze tych folikov vela nemam :( tak uvidime...dakujem vam velmi pekne, ze ste mi drzali palceky, dufam, ze to dobre dopadne 🙂

unkarka
16. čer 2012

@rox nemas to jednoduchy,chtela jsem se zeptat kde mas tu chajdu ??,