1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kcvrcekz
17. čer 2012

@marmina no ofiko bych měla testovat 23.6. Ale nevydržím🙂 nech tam to co je🙂. Malm strach🙂

mmirunda
17. čer 2012

@kcvrcekz já jsem tak na ten tvůj testík zvědavá 🙂 strašně moc držím pěstičky 😵 😵

kcvrcekz
17. čer 2012

@mmirunda noooo to já taky🙂. Děkuji moooc 🙂

mmirunda
17. čer 2012

@kcvrcekz A obdivuju tvoji výdrž, že prostě netestuješ, to já nevím jestli bych to vydržela ☹

mmirunda
17. čer 2012

Krásnou dobrou noc holky, zítra bude pro mnohé důležitý den, tak všem moc držím pěstičky 😵

danny38
17. čer 2012

@mmirunda Dobrou 😉

marmina
17. čer 2012

já to taky balím, mějte se, napojím se zítra odpoledne 🙂

rox
17. čer 2012

@rory_g Takze ted jsem presvedcena, ze mi naplacali kraviny o tom, ze nic nepoznaji a dozrat nejdou, jen aby ze me vyzdimali 7 000 za PICSI, pac kdyby hned rekli ze jsou naprd tak jsou bez penez! Preci neni mozny, aby se obe oplodnily ale ani se nezacaly delit. POchopim, ze se treba zacaly delit spatne nebo pomalu, ale ze by najednou ani jedna bunka?? No holky asi jsem se vas radeji nemela na nic ptat, pac jak to tam pujdu zaplatit tak budu hodne zla 😠 😠 😠

rox
17. čer 2012

@kcvrcekz Ja bych to nevydrzela a urcite bych testovala. Jednou se tu krasnou zpravu ze tam jsou // preci musis dovedet!!!

sarinka_nevesta
17. čer 2012

Když testujete dřív, kolikátý den myslíte, že to má cenu??

rox
17. čer 2012

Nektere holky mely ducha i 6 den po ET.

zana21
17. čer 2012

@marmina Hlavně přeji, aby na tebe nový CAR zapůsobil co nejlépe a slyšela jen pozitivní zprávy na další pokusy. A za zítřejší ušetřený benzín s kupte v tom vedu něco dobrého po konzultaci, ať máte ten den perfektní od rána do večera 🙂

danny38
17. čer 2012

@sarinka_nevesta Já měla ducha 6.den po ET, který pak sílil. Ale asi je lepší testit až tak 10.den po ET.

sarinka_nevesta
17. čer 2012

děkuju za rady i zkušenosti 🙂

dadenka111
17. čer 2012

@marmina bingo pulec hihi. trosku som ta zmiatla co? ja ich tak volam. velmi sa podobaju na žubrienky a paci sa mi to slovko.
@rory_g 😀 😀 😀

rory_g
autor
17. čer 2012

@rox určitě máš právo na podrobnou zprávu i popis, navíc když jsi samoplátce...nedej se, pokud máš genetiku i imunologii za sebou, neměl by být důvod, aby se nepodařilo. Stát se to samo může...byly přeci "jen" dvě, ale stejně, ať Ti to za ty prachy pěkně pořádně vysvětlí...

rox
17. čer 2012

@rory_g No tak ja to zkusim 🙂 Bohuzel nemame ani genetiku ani imuno,ale oba mame zdravy deti, jen ne spolu 🙂
Vsem co zitra maji velky den drzim pesticky a cekam na to, co nam povi!!!!
Dobrou noc

kcvrcekz
18. čer 2012

@mmirunda
@rox
Ahojky holky🙂 no minule jsem testovala 9. Den po ET. Našla // a pak byla šťastná, ale za tři dny // zmizely a já řvala jak tur. Takže tentokrát si počkám. A dnes bych měla dostat ms... A zatím nic ani náznak. Minule jsem už měla cosi jako špinění i přez takové množství utroše, tákže jse fakt zvědavá. Vyhráno ještě není...

saraha2
18. čer 2012

@verry dobré ráno!už sedím v busu směr brno..byla jsem v německém Konstanz u bodamského jezera..fakt nádhera tam,samá jachta,lodě..úplně jak u moře..až na ubytování bez wifi super 😉 už jsem moooc zvědavá na všechny novinky tady,tak snad to zvládnu co nejdřív dočíst..pohled bych poslala,ale bez adresy nevím kam by přišel 🙂

kive76
18. čer 2012

@rox ahojky, tak se nech od doktora poslat na tu imunologii, a třeba se zjistí ta alergie na spemie..a budeš brát prednison...že máš dítě s minulým partnerem..tak třeba na tohohle máš alergii...já mám alergii jak na vlastního , tak na cizího...

kive76
18. čer 2012

@rox a jak se pozná, že jsou vajíčka nezralá...?

kiwisek
18. čer 2012

ahojte, tak jsem trochu rozpacita z dnesniho UTZ... foliky od patku moc nenarostli je jich asi 7 nebo 8 , porad tam jsou nektere co maji 10 mm a na to, ze by asi v patek mela byt OPU se mi to moc nezda... kdovi jestli to neni tim snizenim davky gonalu 😒 doufala jsem, ze budu mit aspon 12 jako minule 😖 no uvidime ve stredu, jdu znovu na UTZ...

rox
18. čer 2012

@kcvrcekz Vyhrano asi neni, ale zatim to vypada, ze je vse na dobre ceste. Moc ti to preju!
@saraha2 Adresa? No modrykonik.sk a prijemce:Holky 😀 😀
@kive76 No alergii na neho mam, zvlast kdyz jeci 😀 😀 Ale je fakt, ze jednou jsem potratila v 8tt, podruhy neco jako @kcvrcekz krasne // a po peti dnech ms. Prednison mi dala, ale snedla jsem akorat dva nez byloOPU coz mi prijde ze bylo k nicemu. Ja tomu moc nerozumim,ale myslis ze tu alergii ma uz vajicko a proto se prestalo delat? Ja myslela ze alergii az vyvola moje telo, ktere embryjko odpudi.
@kive76 No to bych taky rada vedela, me prave rekli, ze to poznat nejde.....ale ostatnim holkam rekli zda jsou nebo nejsou nezrala a ty nezrala nechali dozrat.
@kiwisek 8 je taky dobry pocet, pokud budou plne vajicek, neboj, a vzpomen na zanu (snad jsem vas nepopletla holky) jak ji krasne foliky narostly za dva dny. do patku daleko, neves hlavu!!

unkarka
18. čer 2012

krasný den vám všem a pro koho je dnešek důležitý tak hodně štěstíčkaaaaa 😀

rory_g
autor
18. čer 2012

@rox no já bych řekla, že alergie je fuk, ta se právě obchází tím ICSI...ale spíš ta genetika, tu bych si nechala udělat...je možné, že Ty a Tvůj muž "házíte" nějakou chybu, proto se embryjka nedělila...kdybys měla alergii, nepodařilo by se ani oplodnit 😒
@kiwisek neboj, @zana21 taky rostly pomalu a nakonec má krásnou úrodičku 😉

rox
18. čer 2012

@rory_g hm....ale pokud je to genetika, tak se s tim asi neda moc udelat ze?

rory_g
autor
18. čer 2012

@rox to nevím, ale třeba jo? Kdybyste měli třeba nějakou krevní mutaci, jde to vyřešit např. ředěním krve...a to by vám mohli udělat i na pojišťovnu, ne? Když je to genetika...

kive76
18. čer 2012

@rory_g hm kdyby byla ta alergie, to by se nedařilo otěhotnět , to máš pravdu..to už s vajíčkem nemá nic společného...to spíš asi bude spojený s tou genetikou, ale já nevím...kamarádka 40 let nedávno otěhotněla...ale protože asi po měsíci se zjistilo , že u mimča srdíčko nepracovalo, tak musela na potrat,tak jí dr. doporučila at si skočí na genetiku....

kive76
18. čer 2012

@rox já taky někdy na toho svýho mám alergiii ....ted byl na víkend na festivalu ,to byl klid...asi bude muset jezdit častějc pryč. a jen přijel., už jsem se zas musela rozčilovat... 😀

kive76
18. čer 2012

@rox to nevím...taky nemám přestavu máme po genetice, a až 7 . srpna jdem na konzultaci..a jen telefonicky mi dr. řekla, že přítel jev pořádku, a já že mám chromozomální nález 1 procento...takže taky nevím jestli se s tím dá něco dělat...asi ne...